Jakie stare gry polecacie ?

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Tomasz_740
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 20-07-2011, 21:41
Lokalizacja: Łódź, Poddębice.
Ogrywam: Pariah.
Kontakt:

Re: Jakie stare gry polecacie ?

Post autor: Tomasz_740 »

mg1987 tutaj masz rację źle się wyraziłem.
"Nie ma okrutniejszej broni nad ludzką ambicją - najostrzejszy miecz jej nie dorówna"
[FreD]_[Pl]
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 16-07-2011, 18:47
Lokalizacja: Sławków
Ogrywam: Tekken 3

Re: Jakie stare gry polecacie ?

Post autor: [FreD]_[Pl] »

Ej mam też psx więc mnie to różnicy nie robi. A Tomasz_740 podał bardzo fajne tytuły, i to też są stare gry. Już Need For Speed Most Wanted to starość bo 2004 rok ;). A dobre tytuły podali mi wszyscy także nie musicie się kłucić :]. Oczywiście nie oznacza to że zamykam temat :P
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Jakie stare gry polecacie ?

Post autor: caradolph »

Magnavox to trup chodzący. Dla mnie takie ps2 nie jest starą konsolą np., ale taki psx już tak. Dla mnie lata 90 i ewentualnie 2000-2002 to są gry stare, ale bez przesady. Ostatnio mój kolega pieprznął tekstem, że bioshock jest stary :) . To już jest przesada totalna.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
[FreD]_[Pl]
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 16-07-2011, 18:47
Lokalizacja: Sławków
Ogrywam: Tekken 3

Re: Jakie stare gry polecacie ?

Post autor: [FreD]_[Pl] »

No troche tak, ale zależy z jakiego punktu widzenia się na to patrzy ;P
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Jakie stare gry polecacie ?

Post autor: Adept »

mg1987 pisze:W przemyśle komputerowym już 10 lat to kawał czasu. Tak więc tytuły z okolic 2000 roku jak najbardziej można uznać za starocie.
Chyba tylko dla ludzi urodzonych w latach 90 i później :p Half-Life wyszedł w 98 roku i nazywanie go starociem w kontekście do klasyków jest niepoważne.

To są starocie w które gram: http://img571.imageshack.us/img571/3673/dsc00120d.jpg

Praktycznie od 1995 roku w dół to dla mnie era "starych gier". Później nastała era 3dfxa i gry w końcu zaczęły wyglądać dobrze. Oczywiście to umowna data, bo powstawały i do przełomu wieków gry na Amigę czy bardziej zapomniane platformy.

[media][/media]
Awatar użytkownika
Tomasz_740
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 20-07-2011, 21:41
Lokalizacja: Łódź, Poddębice.
Ogrywam: Pariah.
Kontakt:

Re: Jakie stare gry polecacie ?

Post autor: Tomasz_740 »

caradolph Twój kolega świetnie się zna na konsolach możesz go pozdrowić hehe..
"Nie ma okrutniejszej broni nad ludzką ambicją - najostrzejszy miecz jej nie dorówna"
gregory121
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02-09-2013, 13:57

Re: Jakie stare gry polecacie ?

Post autor: gregory121 »

Nie widzę sensu w sporach. Równie dobrze mogę powiedzieć że poker jest jeszcze starszym tytułem, bo w średniowieczu grali już w pokera :) Co do starych gier, uwielbiam Sizzling Hot, który jest tytułem ponadczasowym w przemyśle gier automatowych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”