Pytanko

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Pytanko

Post autor: Arucardo_1 »

Pitrex pisze: najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby zrobił lepszy od mojego ;) (a nie sądze żeby tak było :hyhy: )

Nie obraź się stary ale KAŻDY dobry gracz zrobi o wiele (wręcz miażdżąco) lepszy combo movie z palcem w d**ie... chociaż ja się aż tak na T3 nie znam ale skoro mój kumpel - który gra niecałe 3 miechy i każdy go leje jak chce - potrafi to wszystko na klawie bez problemu powtorzyc to wiesz...


najlepiej nagraj w końcu to z T5 żebym mógł się wypowiedzieć ;) albo nagraj na klawie taki juggle:

3x EWGF

bo na MOJEJ klawie to jest niemozliwe do zrobienia wiec tego nie wykonam :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pytanko

Post autor: Wawrzyn »

albo nagraj na klawie taki juggle:

3x EWGF

bo na MOJEJ klawie to jest niemozliwe do zrobienia wiec tego nie wykonam :P
to wcale nie jest trudny juggl, na biga(Gun Jack, True Ogre) wchodzi mi prawie zawsze, na normalna postac napewno rzadziej ale mysle ze 1\5 razy napewno.Posiedze w practice i zobacze jak to jest ze zwyklymi postaciami dokladnie

PS. gram na klawie ofkoz
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Pytanko

Post autor: Arucardo_1 »

To jest banalny juggle i siedzi łatwo na wszystkich, ale było wyraźnie napisane:


na MOJEJ klawie :P


gwarantuje ci ze na niej ani jednego EWGF'a nie zrobisz :P
na niej nawet d/p+3 brycka nie da sie zrobic (nie wiem czemu, chyba bufor sie przepelnia)


edit: EWGF'a jak sie okazuje da sie na mojej klawie zrobic (właśnie wszedlem dla zwaly w practice i go wykonalem pare razy co mnie zdziwilo), niemniej jest to zajebiscie trudne, zwlaszcza w porownaniu z padem i nie wiem czy ktos z tego forum, nawet Dumin, Krelian czy Yamada by na MOJEJ klawie 3x EWGF wykonal...

Jak coś to jestem sklonny nawet browara postawic temu ktoremu to sie uda :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: KRELIAN »

Yamada mnie zluzowal przed jutrzejszym egzaminem :rotfl:

Kurcze Pitrex , ty naprawde uwazasz ze twoje juggle sa dobre? Nie znam cie osobiscie wiec moze sobie zarty robisz , bo jesli mowisz to na serio to chyba ci woda sodowa uderzyla do glowy , ewentualnie pierwsze miejsce w 'prestizowym turnieju' w empiku . Zeby nie bylo , nikt tutaj nie jest zlosliwy wobec twojej osoby , ludzie staraja cie uswiadomic ze twoje filmiki sa slabe , ba nawet montaz jest slaby zeby nie bylo , 80 % filmikow z gry no i akcje lepsze robie na versusie na klawie , a ty mowisz zebysmy nagrali swoje . no to jest jakis bardzo kiepski zart . takze zastanow sie jeszcze raz dobrze , no chyba ze nie obchodzi cie niczyja opinia i robisz je dla siebie . ale w takim wypadku mozesz sobie darowac maximi .

Arucardo : ja na klawie juz robie 3 ewgfy , ale ta akcja jest za slaba zebym ja nagrywal :P

Edit : nie wiem co z TWOJA klawa , ale na moja juz sie wylala herbata , wino , zupa pomidorowa , kilka razy moja siostrzenica 2 letnia rzucila nia o podloge , wiec moze by mi sie udalo :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Pytanko

Post autor: Arucardo_1 »

Nie wiem co z nią, wiem że wiele kombinacji, np. d/p+cokolwiek nie działa... to właśnie z tego powodu bye, bye, TK online bo taka gra sensu nie ma :(

a czy moją klawę coś ciekawego spotkało... hmmm... stara jest strasznie (z tego co pamiętam 6 lat :niepewny: ) ale przygód wiele nie miała, raz wylałem na nią colę, raz przenosząc komputer upuściłem go na nią powodując wypadnięcie co po niektórych przycisków (na szczęście je z powrotem ułożyłem) no i ostatnio gdy ją postanowiłem przeczyścić to wytrząchnąłem z niej okruchów tyle, że chyba ich łączna masa byłaby większa niż samej klawy :P (bo regularnie jem coś nad nią... no i się kruszy co nieco :P )


BTW. Ale zupy pomidorowej to mi się jeszcze na klawę nie udało wylać, szacun :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Yamada »

BTW. Ale zupy pomidorowej to mi się jeszcze na klawę nie udało wylać, szacun :P
"Where's a will, there's a way" :P .

Arucardo przesadzasz - 3 elektrony są dosyc trudne. W bigów są proste bo nie trzeba robić ostatniego jako dewgf'a. W normalne postacie jest to znacznie trudniejsze. Mowa oczywiście o T3 bo w T5 3 elektrony robi sie z palcem w pupie..
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: KRELIAN »

czy w tk3 zdecydowanie najtrudniej zrobic 3 ewgfy? , o wiele latwiej bylo w tagu (na standardzie walilem jinem i henkiem 2ewgf ,1 , ewgf ) i w tk5 ( standardowo kazem 2 ewgf , 5x1 , ewgf - no ale tu juz jest nieco inna fizyka)

jednak kiedy ostatnio odpalilem tk3 to o dziwo 3 ewgfy nawet z jedynka nie sprawiaja mi juz tyle problemow wiec wydaje mi sie ze mozecie tak twierdzic dlatego ze wczesniej byliscie n00bami a teraz z kolei granie online :P (wlaczcie arcade history i sprobujcie)

takze wydaje mi sie ze choc trudniej zrobic niz w tagu to jednak wysilek jest minimalny ,
a o tk4 nie pisze bo to pasta :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Pytanko

Post autor: AK »

JinKazama pisze:Juz nie krytykujmy tak mysle ze ponad polowa graczy z honmaru nie potrafila by sklecic chocby paru juggli z produkcji Pitrexa.
95% jest wstanie zrobić te juggle...
JinKazama pisze:to wcale nie jest trudny juggl, na biga(Gun Jack, True Ogre) wchodzi mi prawie zawsze, na normalna postac napewno rzadziej ale mysle ze 1\5 razy napewno.Posiedze w practice i zobacze jak to jest ze zwyklymi postaciami dokladnie

PS. gram na klawie ofkoz
hmm grałem z toba i wiem że to była gra online...ale nie wierze ze robisz 1/5 3xEWGF w mormalną postać i to jeszcze na klawie...

a co do Pitrexa...nic do ciebie nie mam ale jeśli uważasz że to co pokazałeś jest dobre to trace do Ciebie szacunek człowieku...zachowujesz się jak byś był niedorobiony pisząc teksty w stylu:
Pitrex pisze:najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby zrobił lepszy od mojego ;) (a nie sądze żeby tak było :hyhy: ) więc co tu dużo mówić jak będe miał chwilke to wrzuce na maximi moje "dzieła" i zobaczymy co z tego wyniknie ;)
brak mi słów poprostu jak czytam takie bzdury to nie wiem czy się śmiać czy płakać :/
nie mam na celu ośmieszania Ciebie Pit ale naprawde zastanów się zanim coś takiego napiszesz bo chyba nie chodzisz do przedszkola...

EDIT: "test[1].zrywania.z.neta" filmik który swego czasu zrobił na szybkiego Dumian tylko po to żeby pokazać jak wyglada nagrana walka online..uwazam że ta "próbka" jest dużo ciekawsza od twoich wszystkich "dzieł" razem wziętych...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”