Odpowiedz do tematu
Pytanko
Autor Wiadomość
Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 17-06-2006, 22:40   

Pitrex napisał/a:
najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby zrobił lepszy od mojego ;) (a nie sądze żeby tak było :hyhy: )

Nie obraź się stary ale KAŻDY dobry gracz zrobi o wiele (wręcz miażdżąco) lepszy combo movie z palcem w d**ie... chociaż ja się aż tak na T3 nie znam ale skoro mój kumpel - który gra niecałe 3 miechy i każdy go leje jak chce - potrafi to wszystko na klawie bez problemu powtorzyc to wiesz...

najlepiej nagraj w końcu to z T5 żebym mógł się wypowiedzieć ;) albo nagraj na klawie taki juggle:

3x EWGF

bo na MOJEJ klawie to jest niemozliwe do zrobienia wiec tego nie wykonam :P

Wawrzyn 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 17-06-2006, 23:20   

Cytat:
albo nagraj na klawie taki juggle:

3x EWGF

bo na MOJEJ klawie to jest niemozliwe do zrobienia wiec tego nie wykonam :P

to wcale nie jest trudny juggl, na biga(Gun Jack, True Ogre) wchodzi mi prawie zawsze, na normalna postac napewno rzadziej ale mysle ze 1\5 razy napewno.Posiedze w practice i zobacze jak to jest ze zwyklymi postaciami dokladnie

PS. gram na klawie ofkoz

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 18-06-2006, 11:18   

To jest banalny juggle i siedzi łatwo na wszystkich, ale było wyraźnie napisane:

na MOJEJ klawie :P

gwarantuje ci ze na niej ani jednego EWGF'a nie zrobisz :P
na niej nawet d/p+3 brycka nie da sie zrobic (nie wiem czemu, chyba bufor sie przepelnia)

edit: EWGF'a jak sie okazuje da sie na mojej klawie zrobic (właśnie wszedlem dla zwaly w practice i go wykonalem pare razy co mnie zdziwilo), niemniej jest to zajebiscie trudne, zwlaszcza w porownaniu z padem i nie wiem czy ktos z tego forum, nawet Dumin, Krelian czy Yamada by na MOJEJ klawie 3x EWGF wykonal...

Jak coś to jestem sklonny nawet browara postawic temu ktoremu to sie uda :P

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 18-06-2006, 13:13   

Yamada mnie zluzowal przed jutrzejszym egzaminem :rotfl:

Kurcze Pitrex , ty naprawde uwazasz ze twoje juggle sa dobre? Nie znam cie osobiscie wiec moze sobie zarty robisz , bo jesli mowisz to na serio to chyba ci woda sodowa uderzyla do glowy , ewentualnie pierwsze miejsce w 'prestizowym turnieju' w empiku . Zeby nie bylo , nikt tutaj nie jest zlosliwy wobec twojej osoby , ludzie staraja cie uswiadomic ze twoje filmiki sa slabe , ba nawet montaz jest slaby zeby nie bylo , 80 % filmikow z gry no i akcje lepsze robie na versusie na klawie , a ty mowisz zebysmy nagrali swoje . no to jest jakis bardzo kiepski zart . takze zastanow sie jeszcze raz dobrze , no chyba ze nie obchodzi cie niczyja opinia i robisz je dla siebie . ale w takim wypadku mozesz sobie darowac maximi .

Arucardo : ja na klawie juz robie 3 ewgfy , ale ta akcja jest za slaba zebym ja nagrywal :P

Edit : nie wiem co z TWOJA klawa , ale na moja juz sie wylala herbata , wino , zupa pomidorowa , kilka razy moja siostrzenica 2 letnia rzucila nia o podloge , wiec moze by mi sie udalo :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 18-06-2006, 21:17   

Nie wiem co z nią, wiem że wiele kombinacji, np. d/p+cokolwiek nie działa... to właśnie z tego powodu bye, bye, TK online bo taka gra sensu nie ma :(

a czy moją klawę coś ciekawego spotkało... hmmm... stara jest strasznie (z tego co pamiętam 6 lat :niepewny: ) ale przygód wiele nie miała, raz wylałem na nią colę, raz przenosząc komputer upuściłem go na nią powodując wypadnięcie co po niektórych przycisków (na szczęście je z powrotem ułożyłem) no i ostatnio gdy ją postanowiłem przeczyścić to wytrząchnąłem z niej okruchów tyle, że chyba ich łączna masa byłaby większa niż samej klawy :P (bo regularnie jem coś nad nią... no i się kruszy co nieco :P )

BTW. Ale zupy pomidorowej to mi się jeszcze na klawę nie udało wylać, szacun :P

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 18-06-2006, 23:27   

Cytat:
BTW. Ale zupy pomidorowej to mi się jeszcze na klawę nie udało wylać, szacun :P

"Where's a will, there's a way" :P .

Arucardo przesadzasz - 3 elektrony są dosyc trudne. W bigów są proste bo nie trzeba robić ostatniego jako dewgf'a. W normalne postacie jest to znacznie trudniejsze. Mowa oczywiście o T3 bo w T5 3 elektrony robi sie z palcem w pupie..

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 19-06-2006, 11:48   

czy w tk3 zdecydowanie najtrudniej zrobic 3 ewgfy? , o wiele latwiej bylo w tagu (na standardzie walilem jinem i henkiem 2ewgf ,1 , ewgf ) i w tk5 ( standardowo kazem 2 ewgf , 5x1 , ewgf - no ale tu juz jest nieco inna fizyka)

jednak kiedy ostatnio odpalilem tk3 to o dziwo 3 ewgfy nawet z jedynka nie sprawiaja mi juz tyle problemow wiec wydaje mi sie ze mozecie tak twierdzic dlatego ze wczesniej byliscie n00bami a teraz z kolei granie online :P (wlaczcie arcade history i sprobujcie)

takze wydaje mi sie ze choc trudniej zrobic niz w tagu to jednak wysilek jest minimalny ,
a o tk4 nie pisze bo to pasta :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 19-06-2006, 12:49   

JinKazama napisał/a:
Juz nie krytykujmy tak mysle ze ponad polowa graczy z honmaru nie potrafila by sklecic chocby paru juggli z produkcji Pitrexa.

95% jest wstanie zrobić te juggle...

JinKazama napisał/a:
to wcale nie jest trudny juggl, na biga(Gun Jack, True Ogre) wchodzi mi prawie zawsze, na normalna postac napewno rzadziej ale mysle ze 1\5 razy napewno.Posiedze w practice i zobacze jak to jest ze zwyklymi postaciami dokladnie

PS. gram na klawie ofkoz

hmm grałem z toba i wiem że to była gra online...ale nie wierze ze robisz 1/5 3xEWGF w mormalną postać i to jeszcze na klawie...

a co do Pitrexa...nic do ciebie nie mam ale jeśli uważasz że to co pokazałeś jest dobre to trace do Ciebie szacunek człowieku...zachowujesz się jak byś był niedorobiony pisząc teksty w stylu:
Pitrex napisał/a:
najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby zrobił lepszy od mojego ;) (a nie sądze żeby tak było :hyhy: ) więc co tu dużo mówić jak będe miał chwilke to wrzuce na maximi moje "dzieła" i zobaczymy co z tego wyniknie ;)

brak mi słów poprostu jak czytam takie bzdury to nie wiem czy się śmiać czy płakać :/
nie mam na celu ośmieszania Ciebie Pit ale naprawde zastanów się zanim coś takiego napiszesz bo chyba nie chodzisz do przedszkola...

EDIT: "test[1].zrywania.z.neta" filmik który swego czasu zrobił na szybkiego Dumian tylko po to żeby pokazać jak wyglada nagrana walka online..uwazam że ta "próbka" jest dużo ciekawsza od twoich wszystkich "dzieł" razem wziętych...