Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Aserot (Genjuro) 5-3 Martins (Basara) ggs :zalamany:

Mimo, że wtopiłem to jestem z siebie zadowolony, dziwne, nie? :D A mówiąc poważnie, jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji w DE, obiecałem sobie, iż dam równe szanse obu moim kamratom w starciach drabinkowych i będę wybierał moich kumpli na zmianę. Niestety (bądź stety) po rozpoczęciu sieczki z Aserotem, poczułem jak szaleństwo Basary popycha mnie coraz mocniej ku kolejnym pojedynkom, to było silniejsze ode mnie, wpadłem w kompletny amok, w pewnym momencie pragnąłem tylko więcej czerwonej posoki, szalony demon wręcz kompletnie mną zawładnął..... i obecnie podążam z nim na skraj przepaści. Ale starcie było zaiste cudowne, prawie zawsze żylety, cios za cios i klimat czystej nieskrępowanej niczym wyrzynki - mniam!!!!! Czy podzielę jego przeklęty los? Na to pytanie cała honmarowa brać pozna odpowiedź już niedługo. Jeśli jednak przeznaczenie nie będzie dla mnie łaskawe, wspominajcie mnie ciepło wojownicy i urońcie choć jedną łzę nad moim grobem.....
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Panowie, przepraszam ale cuda na kiju się dzieją. A to organizator tego turnieju ZAKOCHAŁ SIĘ, a to znowu jeden z czołowych graczy w ten kultowy tytuł (tak, tak to ja) zostanie pozbawiony dostępu do internetu na bliżej nieokreślony czas, za co serdecznie przepraszam i ze swojej strony przysięgam honmarowej ojczyzny bronić - w tym przypadku odpowiedniego providera szukać. Gdyby ten incydent potrwał dłużej niż przewidziany limit czasowy turnieju - zakochanego organizatora proszę o wykreślenie mnie z listy pewnych pretendentów do tytułu ronina.

Z pozdrowieniami

Wasz Idol. :*
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Drogi (komuś tam) Panie Jarku. Możesz wskazać przybliżony czas odzyskania przez twoją skromną osobę dostępu do netu? Chyba nikt z uczestników się nie obrazi, jeśli przedłużę Ci agonię jeszcze do niedzieli. Po tym terminie może być różnie, ale bądźmy dobrej myśli. Czekam w tej sprawie na opinie pozostałych uczestników, ze szczególnym wskazaniem na Dreamcastera. Swoją drogą, twój pech uratował dwóch delikwentów, którzy (bez podania przyczyny) także nie rozegrali najważniejszych walk w swoim życiu - eq2D i TeeVar są uprzejmie proszeni o wyjaśnienie pozostałym (głodnym kolejnych samshonowych zmagań) zawodnikom, czemu mają mnie oraz ich głęboko w poważaniu. Dziękuję :hyhy:.
Ostatnio zmieniony 21-10-2011, 23:41 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Dreamcaster »

Dla mnie nie ma problemu, mogę poczekać do niedzieli a nawet dłużej.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Jw82 (Genjuro) 0-5 Martins (Basara!) GGS!!!!

Jeszcze nie teraz, jeszcze nie teraz.......Genjuro ciosał triple slashem biednego demona raz za razem i sporo z tych cudownych (trzyrundowych z reguły) pojedynków kończyło się żyletami, na szczęście na korzyść "Przeklętego" :hyhy: Jw stawia pierwsze kroki w onlinowych zmaganiach, ale już widać, że potrafi porządnie uciąć czyjeś marzenia - chlip, chlip......Jedno jest pewne - dał z siebie 100%, jak każdy szanujący się Galicjanin z południa....Basara pragnie więcej krwi.....

Repek się chomikuje, a Jarek ucieka przed odpowiedzialnością za swoje czyny - szkoda.....
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
jw82
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 03-10-2011, 17:43
Lokalizacja: Młynne
Ogrywam: Samurai Shodown 3,4,5 special

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: jw82 »

Potwierdzam wynik walki
jw82 (Genjuro) 0-5 Martins (Basara)

Niestety znów zostałem sromotnie pokonany do zera, tym razem przez Martinsa. I niestety tu kończy się moja przygoda z turniejem.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: TeeVar »

Medytacja, przygotowanie psychiczne i fizyczne, wizyty u roznego rodzaju znachorow i szamanow nic nie pomogly aby w jakis sposob pokonac eq2D. Szybka i bolesna kleska do 0.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

eq (Ukyo) 5 vs TeeVar (Galford, Haohmaru) 0

Szybka walka, bez zbędnych przepychanek. Nie napiszę nic więcej bo mi się ręce trzęsą i chyba się zaraz rozlecę. Dzięki za grę Teevar i powodzenia!
[Spoiler ]
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Nie jest dobrze - Jarosław nie dał znaku życia od dawien dawna, dlatego z bólem serca postanowiłem czekać do czwartku na jakiekolwiek info z jego strony w kwestii odzyskania stałego dostępu do netu. Jeśli takowe się nie objawi, dostanie pierwszego walkovera z Dremcasterem - przykro mi.

Przy okazji chciałbym zakomunikować wszystkim wyniki ogłoszonej przeze mnie swego czasu ankiety w sprawie nienawiści jaką wszyscy uczestnicy turka pałają do postaci o imieniu i nazwisku: KAZUKI KAZAMA. Głosów zostało oddanych całkiem sporo, bo aż dwa (nie licząc mojego, który to miałem oddać na koniec ankiety, czyli teraz). Oto oczekiwane wyniki:

Nie lubię Dragon Balla - 1 głos

Jarek gra jego bratem - Sogetsu - 0 głosów

Kazuki kocha swoją siostrę ponad wszystko - 1 głos (mój :D)

Eq2D mnie przez to zabije - 0 głosów

Będę moralnym zwycięzcą, a takich nikt nie szanuje - 0 głosów

Inny powód - 1 głos (bo nie umiem)

Jak widać po wynikach, od Kazamy najbardziej odrzuca uczestników jego dragonbalowatość (ohyda, co nie? :P), podejrzana "miłość" do swojej siostry oraz brak odpowiedniego skilla (pośród uczestników turka) w opanowaniu jego cudownych umiejętności. Na razie tyle informacji okołoturkowych, jeszcze raz dzięki za tak huczne przystąpienie do dzielenia się swoim zdaniem z całym światem.

W piątek najprawdopodobniej ruszymy z drugą rundą starć. Bądźcie gotowi Samuraje!!!!
Ostatnio zmieniony 25-10-2011, 17:36 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Kiedyś taki nie byłeś przyjacielu..kiedyś czekałbyś na mnie tak jak ja czekałem na Ciebie aż wrócisz z Marcinkowic...<łza się w oku kręci na te wspomnienia byłego przyjaciela> rozmowa zasłyszana przez przypadek.

Tymczasem mam już dostęp do internetu. Niestety jest to raczej ynternet niż internet. To, czy da się na przez niego w miarę możliwości grać, okaże się niebawem. Termin czwartkowy podtrzymuję jak najbardziej dopiero potem mogę podejmować wszelkie negocjacje o ewentualnym wyimaginowanym walkowerze ;)

Bądźcie cierpliwi tak jak jesteście mężni roninowie. Wasz pan nadchodzi.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: mg1987 »

Do ArcLive nie trzeba znowu jakiegoś super łącza. Wiem bo sam na takim grałem - znaczy na "nie super" łączu. ;)
Awatar użytkownika
Dizzylord
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 16-09-2009, 16:00
Lokalizacja: z mroku
Ogrywam: MBACver.B. MK: A, Tekken. Samurai Showdown IV w

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Dizzylord »

Aaj no nie czemu dpiero teraz zajrzałem na priwa tak świetny tutek mnie ominąl bo pewnie dpisać sie nie można już
PS kto vhętny na prywatną walkę ?
Pain inside is rising
I am the fallen one Kawaks 1.62 +Kallera P2P+ Hamachi = Gra online
Prywatna siec Hamachi
DizzylordDojo
sepuku
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ok, udało mi się odrobić zaległości:

Dreamcaster (Haohmaru) 1 : 5 (Gaira, Sogetsu) J.a.r.e.k.

Niestety wybraliśmy z dwojga złego platformę ggpo.
Odnośnie walk: Dreamcaster próbował dzielnie stawić czołą najeźdźcy i niczym zastępy legionów Julka Cezara starał się podbić galicyjską osadę, w której przypadkowo gościł na święcie dziczyzny i piwa, wędrowiec Gaira oraz jego poplecznik Sogetsu. Pomimo hektolitrów haryzmy jakie włożył przeciwnik w tę walkę, zakończyła się ona jak każda impreza w wiosce galów - spętaniem Barda oraz wielkim ogniskiem.

Powodzenia w drabince i dzięki za walki Dream.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

No proszę, Jarek jak każdy szanujący się Barabasz, fartownie uciekł spod topora walkoverów, jakie nad nim wisiały - szacunek się należy :padam: Czyli oficjalnie mogę ogłosić, iż od teraz do niedzieli jest czas na rozegranie drugiej walki w DE.

Oto, co następuje:

Dreamcaster (DFC) vs TeeVar
Aserot vs wf6608
J.a.r.e.k. vs eq2D

Dizzylordzie, niestety nie mogę Cię już nigdzie wrzucić. Z tego co pamiętam, to właśnie ja wysłałem Ci info o tych najbardziej zajebistszych zawodach ever na priva, lecz los nie był dla twej osoby łaskawy i podczas tej edycji tego wyśmienitego turka już nie skrzyżujesz miecza (bez niecenzuralnych skojarzeń proszę, no chyba że kogoś strasznie ciśnie :hyhy:) z żadnym z aktywnych jego uczestników. Maybe next time samuraju.

BTW, Dobę temu powiesili Johna "Jacka" Sommersby'ego za niewinność - nie miał tyle szczęścia co Barabasz Jarek.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: mg1987 »

Dizzylord pisze:kto vhętny na prywatną walkę
Jak net i czas pozwalają to zawsze - pytaj wieczorem jak coś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”