Odpowiedz do tematu
Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come
Autor Wiadomość
J.a.r.e.k. 
Master

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 03-10-2011, 12:17   

@eku

Oczywiście z mojej strony mogę przychylić się do gestu pozwalającego przeciwnikowi podnieść broń. Pamiętajmy jednak o kilku rzeczach:

1) Taki Tam Tam, czy Basara posiadając broń ma dużo większa przewagę taktyczną nad kimś kto również ją ma ale w o wiele mniejszym formacie i zasięgu ( i nie mówię tylko o Gairze ale o pozostałych kilku charakterach).

2) Po cóż w takim wypadku byłby stworzony system wybicia broni przeciwnikowi, który nie jest wcale łatwy do wykonania? Jak dotąd, z kimkolwiek grałem to upuszczona broń była sukcesywnie przydeptywana. Nie przeszkadza mi to ;)

3) Ostatecznie broń samemu sobie zdobyć jest stosunkowo łatwo, zwłaszcza dynamiczna postacią.

4)* Bez broni przeciwnik Cię nie rozetnie :)

Ale oczywiście stanę za ogółem! (chociaż mój głos jest na nie)

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 03-10-2011, 13:43   

eq2D napisał/a:

CO Z BRONIĄ?!

Polacy jako jedyny naród gra w SS4 jak by nie wiedzieli o co chodzi. Tzn, no, o wygraną, ta? Wyobraźcie sobie, że nigdy nie spotkałem się z momentem w którym przeciwnik nie pozwala zabrać broni. To tylko w Polsce tak. Że co, dziwi Was to? Wyobraźcie sobie, że gra bez broni w wielu przypadkach niema najmniejszego sensu, gdyż pod tym względem gra jest kompletnie niezbalansowana! Hamburgery, żabojady, makaroniarze - znają kodeks bushido. To samo tyczy się Koreańczyków i ich turniejów - zawsze (nawet w sytuacjach krytycznych) przeciwnik daje zabrać broń. A Wy? Pff!

Przyznam, że w całej swojej pyszałkowatości, drobnomieszczaństwie, bezwzględnym dążeniu do zwycięstwa po trupach oraz wschodnio - europejsko - wioskowym zacofaniu, nawet przez myśl mi nie przeszło, że powinienem litować się nad Jarkiem, którego marnej jakości skill przysparza mu tylko upokorzeń. Lepiej skrócić męki słabszych zawczasu, ażeby ich imię zostało szybko zapomniane w odmętach przeszłości, w innym wypadku jego wątpliwa sława "słabiaka", będzie wyśmiewana przez lata, a on sam przywdzieje "zaszczytny" tytuł: "Upokorzonego na Wieki", a tego byśmy przecie.....zaraz, zaraz, wyśmiewany przez wieki, pogardzany na każdym kroku, hmmmm....Zdecydowanie eq2D ma rację!!! Kodeks Bushido to prawda objawiona, jest niczym Biblia dla katolików, Koran dla muzułmanów, konstytucja dla obywateli kraju. Powinniśmy tego przestrzegać, ależ byłem głupi tudzież lekkomyślny, jak mogłem aż tak pogardzać swoimi przeciwnikami?! Jestem zdecydowanie na tak!!!

J.a.r.e.k. 
Master

Wysłany: 03-10-2011, 15:46   

Nie wątpię, wkońcu SramTam i Baciara dalekosiężnym orężem stoją :hyhy:
Rozumiem Twoją desperacje całkowicie.

W takim razie mam inne pytanie do pomysło- i wnioskodawcy.
Jak w Twoim szlachetnym mniemaniu ma się dobijanie leżącego, które jak widzę również jest stosowane. Wobec tego przedkładam wniosek na najbliższym posiedzeniu rady bloku aby znieść dobijanie leżących, to przecież takie nie honorowe. :hyhy:

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

Wysłany: 03-10-2011, 17:52   

Pamiętam, pamiętam jak swego czasu Eq2D bezlitośnie mnie dobijał Tachibaną podczas naszych sparów :hyhy: . Wypadałoby to wyjaśnić dzisiaj, ponieważ o 24.00 czasu nowosądeckiego ogłaszam wszem i wobec KONIEC ZAPISÓW!!!! Podejrzewam, że 5 bądź 6 osób już się nie zapisze, więc raczej postanowione to, co widnieje w pierwszym poście w kwestii zasad, czyli: Dwie grupy, walka i rewanż, cztery osoby z każdej grupy awansują do DE. Tyle.

jw82 
Beginner

Zagram w: Samurai Shodown 3,4,5 special
Wysłany: 03-10-2011, 18:12   

Czyli już za późno na zapisy. To się spóźniłem. Gdzie można obejrzeć walki z turnieju?

TeeVar 
Support

PSN ID: TeeVar
Zagram w: all Capcom SNK MK
Steam ID: robmit
Wysłany: 03-10-2011, 18:28   

Nie spozniles sie, czytaj ze zrozumieniem. Jak bardzo chcesz zagrac to Martins cie pewnie jeszcze gdzies upcha.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 03-10-2011, 18:34   

Zapisy są jeszcze aktywne, a nawet po ich zamknięciu będzie możliwość dopisania się na rezerwę, jeśli jednak chcesz grać w podstawowym składzie powinieneś zapisać się już teraz tutaj.
Kaillera P2P Client

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 03-10-2011, 18:50   

No więc co z tymi broniami?

J.a.r.e.k. 
Master

Wysłany: 03-10-2011, 18:55   

I co z dobijaniem leżących ?

eq2D 
Friend

Wysłany: 03-10-2011, 19:28   

A co z ideologią buddyzmu? I co z biciem Poppy'iego?

No bez patologi, ja całkiem poważnie pytam, bo akurat taki "detal" trza by ustalić.

J.a.r.e.k. 
Master

Wysłany: 03-10-2011, 20:00   

Ok bracia broni, głosujmy bo czasu szkoda - ja jestem za karaniem bezbronnych.

eq2D 
Friend

Wysłany: 03-10-2011, 20:50   

Moje zdanie jest raczej znane. Niech zwycięży lepszy, nie bezbronny.

jw82 
Beginner

Wysłany: 03-10-2011, 21:08   

Zapisałem się. Nie jestem superwojownikiem nie władam wprawnie ciosami specjalnymi ( o ile je znam) ale powalczyć zawsze można bo nigdy nie grałem online. Czy mogę brać udział w turnieju posiadając emulator o nazwie WinKawaks czy powinienem się zaopatrzyć w jakiś inny? Jak podłączyć się do sieci i jak uruchomić tryb multiplayer (bo takowy w SS4 nie istnieje) ?

jw82 
Beginner

Wysłany: 03-10-2011, 21:12   

Jeżeli nie dostanę się do turnieju bo moje umiejętności są marne to mogę posłużyć komuś do treningu jako sparring partner. Co do zasad turnieju to jestem za pozwoleniem na odzyskanie broni bezbronnemu ale za dobijaniem (w rozumieniu kopania lub dźgania leżącego zawodnika)

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

Wysłany: 03-10-2011, 21:12   

jw82 napisał/a:
Zapisałem się. Nie jestem superwojownikiem nie władam wprawnie ciosami specjalnymi ( o ile je znam) ale powalczyć zawsze można bo nigdy nie grałem online. Czy mogę brać udział w turnieju posiadając emulator o nazwie WinKawaks czy powinienem się zaopatrzyć w jakiś inny? Jak podłączyć się do sieci i jak uruchomić tryb multiplayer (bo takowy w SS4 nie istnieje) ?

Jw82, podaj swoje GG, to dam ci namiary na wszystkie emu itp.

Co do głosowania to jestem za bezwzględnym rozszarpywaniem swoich ofiar, ale wszystkim nie dogodzisz, więc najlepiej chyba będzie jak każdy będzie grał "po swojemu".