Piłka nożna

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

no wlasnie, piekne bramy nie wychodza co mecz.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Piłka nożna

Post autor: AK »

weź już nie wymyslaj. Holandia była zajebana mułem jeśli chodzi o kondycje. ruscy mieli pasje i przewage psychologiczna. a ile są warci pokazali w meczu z Hiszpanią. jestem pewny że już o nich nie usłyszymy przez wieki tak jak o grecji...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: KRELIAN »

No, ja się sugeruje statsami w PESie :D. Piszę o tym, że Holandia od Rosji jest przynajmniej o kilka klas wyżej a tutaj temat się wesoło ciągnie. Fajnie, że Rosja wygrała i doszła tak daleko, bo swój sukces powtórzą optymistycznie zakładając przy premierze Tekken Tag 12. Tutaj nie ma w ogóle o czym dywagować. Orendże zaś miały po prostu zły dzień i tyle, ale przynajmniej nie podzielą losów swojego pogromcy.

A teraz pozostało już tylko trzymanie za Hiszpanię, bo Barcelona to najlepsza miejscówka którą nawiedziłem w ojro :padam: .
Ostatnio zmieniony 27-06-2008, 15:14 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

szyper pisze:no wlasnie, piekne bramy nie wychodza co mecz.
A piękne bramki strzelają dobre drużyny.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

Ale nie rozumiecie ze Rosja ma naprawde klasowych zawodnikow? To nie jest jakas tam Grecja. Zenit podczas ostatniego Pucharu UEFA przejzdzal najlepsze kluby, takie jak Bayern (postrzelali nawet w Monachium).
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

No a Holandia to skład zebrany z podwórka.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

no nie, ale na tamta chwile byla slabsza od Rosji. tamten mecz to absolutnie nie byl przypadek. moze koniec tego tematu ;] Viva espana.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Piłka nożna

Post autor: szyper »

No, wygrała najlepsza drużyna tego turnieju.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piłka nożna

Post autor: Schaiba »

W każdym razie byli o wiele lepsi w tym meczu =) Szkoda, że tylko 1:0
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

MŚ w RPA 2010

Post autor: Bury »

A wiec zaczely sie dlugo oczekiwane eliminacje do Mistrzostw Swiata 2010 w RPA.

Grupa ''Polska'' przedstawia sie nastepujaca ( w nawiasie miejsce druzyny w rankingu Fifa)

.Polska (30)
.Słowienia (79)
.Słowacja(67)
.Czechy (8)
.Irlandia Płn.(32)
.San Marino (200)

Teoretycznie wg tego rankingu mamy duze szanse na awans,pewnie kazdy kibic myslal przed pierwszym meczem ; Spokojnie awansujemy, przeciez jestesmy duzo lepsza druzyna niz np San Marino,Slowacja,Slowenia. Niestety juz po meczu ze Słowenia (1:1) nasza reprezentacja udowodnila nam w jak duzym jestesmy bledzie.

Wczorajszy mecz San Marino byl wg mnie wielkim wstydem,ktos powie przeciez wygralismy!! tak ,ale w jakim stylu..

Przypomne ze San Marino jest najgorsza druzyna na swiecie!!(patrz ranking).Bez zadnym osiagniec na arenie miedzynarodowej,dodam jeszcze ze wiekszosc graczy stanowiacych ta reprezentacje to amatorzy!.Pilkarzy-zadowowcow mozna policzyc na palcach jednej reki.
Coz jak sie okazalo te rankingi to tylko statystyka poniewaz prawdziwe umiejetnosci danej druzyny weryfikuje murawa..

Zdobylismy te 3 pkt w strasznym meczarniach,gdyby nie Fabianski(obrona rzutu karnego) to juz na poczatku meczu moglismy miec ogromna niespodzianke.Wygralismy tylko dlatego ze nie bylo innego wyjscia (no jak mozna przegrac z SM), nasi z calych sil walczyli o te, moglo sie wydawac latwe 3 pkt.Zastanawiajace jest to czemu nasza reprezentacja prezentuje tak niski poziom w meczach ze ''slabiakami''

Wydaje mi sie ze nasi zawodnicy nie tworza ''druzyny'' ,mamy przeciez kilku dobrych graczy :Blaszczykowski -wg mnie najlepszy gracz od wielu lat,jego rajdy na skrzydlach sa niesamowite,Krzynowek-moglo by sie wydawac ze juz sie wypalil,ale nadal potrafi zaskoczyc,Roger- dobrze ze mamy choc jednego gracza ktory potrafi sztuczkami technicznymi osmieszyc rywala.

Ok ok mamy skrzydla ale kur*** do kogo oni maja podawac??? Typowa akcja: rajd Kuby Blaszczykowskiego na prawej stronie, wrzutka na pole karne i......i nic bo na ataku jest Saganowski ktory sie zastanawia co on robi w Reprezentacji polski skoro nie strzelil w niej bramki od 2!! lat.Zurawski ,jak gra to chodzi po boisku i szuka formy z poczatku lat gry w Celtiku.Wiec jak nie ma komu kopnac tej pilki rywale przeprowadzaja kontre i dalej jest jeszcze gorzej polowa nie daje rady wrocic (oj latka leca) a obroncy zastanawiaja sie ;czy jak wyjde do gracza atakujacego to sie zmecze?? ok zostaje na pozycji kto inny pobiegnie...

Nastepna ciekawa sprawa; od dawna przez duze D nasi atakujacy nie potrafia umiescic pilki w bramce.. Roger na Euro gol ze spalonego,remis z Ukraina,karny ze Slowenia i w koncu Lewandowski(debiut w RP) i Smolarek z SM..

Nasza reprezentacja staje sie posmieskiem na arenie miedzynarodowej.
Najlepszy zawodnik na Euro Boruc zostaje wyrzucony z kadry za pijanstwo po jednym z meczow,a nastepnie wykonuje obsceniczny gest do kibicow Rangers (pokazal srodkowy palec xD) po czym zostaje wezwany(bodajze 11 wrzesnia) na komisje dyscyplinarna.


Na koniec Leo ktory, cyt z PAP:Holender bardzo przeżywał spotkanie z jedną z najsłabszych drużyn na świecie. Jak nigdy dotąd w trakcie meczu miał wiele uwag do arbitrów. Po meczu żeby ochłonąć musiał spalić kilka cygaretek.
Strasznie jest to ,ze po meczu z amatorami slyszymy takie wypowiedzi,zamiast cos w stylu;to byl dobry mecz, nasi udowodnili ze potrafia grac w pilke...marzenia scietej glowy.

Czytajac dzisiejsze naglowki gazet nasi pilkarze powinni zastanowiac sie nad swoja postawa , bo jak dalej tak pojdzie to z teoretycznie slabej grupy nie bedziemy w stanie awanasowac dalej.

NA koniec cyt z Leo ; Zdawałem sobie sprawę, że będzie to jeden z najtrudniejszych meczów w grupie. Jak mozna tak mowic o San Marino!!! Ludzie slabszej druzyny juz nie ma swiecie,(w naszej grupie),mi by bylo glupio tak wypowiadac sie po meczu.

Miejmy nadzieje,ze Polacy udowodnia swoja dobra gra(awansem) ,ze zasluguja na ten wspanialy doping jaki zapewniaja im kibice na trybunach podczas kazdego meczu
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

Nie jestem w stanie za nic zrozumieć, czemu nasi grają bez przerwy górnymi piłkami w sytuacji, gdy nasi napastnicy mają poniżej 180 cm. IMO całkowicie bezsensowne zachowanie.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Piłka nożna

Post autor: Bury »

Nie jestem w stanie za nic zrozumieć, czemu nasi grają bez przerwy górnymi piłkami w sytuacji, gdy nasi napastnicy mają poniżej 180 cm. IMO całkowicie bezsensowne zachowanie.
Graja tak poniewaz sa sierotami dla ktorych doklade plaskie podanie jest za trudne a jak pierdolnie na przypal to moze doleci a moze nie, ale najczesciej nie dolatuje a co gorsze przelatuje
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Piłka nożna

Post autor: Arucardo_1 »

Gdybyśmy mieli Croucha w składzie to może byłby sens to robić, ale tak... to jeszcze bardziej bez sensu niż same "walenie na przypał" z dystansu.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Piłka nożna

Post autor: Komandos »

Temat dla wszystkich fanów football'u żebyście nie musieli w shoutboxie spamować ;)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Piłka nożna

Post autor: mcl »


Ogólnie Okubo błyszczał przez cały mecz. Nie rozumiem jego zmiany, bowiem on mógł zmienić losy tego meczu. Drugi ewenement to zaś Nakamura... co on tam robił, przecież trener widział, że on jest wogóle bez formy :| Już zostawiłbym tego Matsuiego (dobrze pamiętam..? Nie mam pamięci do nazwisk :P ) mógłby coś skombinować.
24 czerwca Japonia - Dania , mecz o wyjście z grupy: dla nieposiadających TVP sport (mecz będzie emitowany tylko tam, nie wiem jak z polsatem) pozostaje streaming dostępny na rojadirecta.com (TVU player i Sopcast może być potrzebny), godzina 20.30 :)
Na szczęście jakikolwiek remis w tym meczu oznacza wyjście Japonii, poprzez bilans bramek (japonia 1-1, Dania 2-3, strzelone-stracone)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”