Odpowiedz do tematu
Piłka nożna
Autor Wiadomość
SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 05-07-2006, 23:40   

Ana napisał/a:
nie tkne narodowej postaci francuzów w SC3, nigdy wiecej Xian..

Eee, sorki może nie kontaktuję (mecz, piwa i te sprawy :) ) ale co ma Xian wspólnego z Francją ??

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 06-07-2006, 00:56   

Poza jednym francuskim turniejem na ktorym pierwszych 8 miejsc mialy osoby grajace Xian i poza tym ze prawie kazdy francuz grajacy w SC gra Xian? Nic

PS.
:ban: :dobani: :help: :warning: :banned2: :zdegustowany: :aikido: :ban: :warning: :respekt: :zabanowany: :rozpacz: :dontgetit: :serce: :wOOt: :-| :zawstydzony: :niepewny: :luka: :D :orany: :cwaniak: :szok: :P :| :znudzony: --->
1. na zyczenie Yamady bo mowil ze "bez emotków pusty post"
2. nie kablowac Adamckemu z tribute bo wykorzystałam Jego metode "chybil-trafił" (joł pozdro master, ucze sie od mistrzów)

ChUmB@ 
Elite player

Wysłany: 06-07-2006, 14:52   

Szwaby pewno będą mieć 3 miejsce :( a Makaroniarze drugie a te starce Francuzi pierwsze, Zidane do domu starców, a Henry do Wisły Kraków!!! :D

AnTeK 
Friend

Wysłany: 10-07-2006, 13:28   

W końcu jakiś mecz poszedł po mojej myśli i Italia ma mistrzostwo :cwaniak:
Za to Zidane pokazał jaką ma słabą psyche :banned2:

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 10-07-2006, 16:07   

Ogólnie to niespecjalnie już mi zależało kto wygra ten finał. Co prawda byłem odrobinę za Włochami ale podczas meczu to Francuzi zdobyli moją sympatię i w rezultacie w rzutach karych chyba minimalnie byłem za nimi :P
W końcu to odchodząca generacja piłkarzy i niechby sobie mieli. Poza tym wole bardziej ofensywny futbol Francuzów, niż skupianie się wyłącznie na defensywie ;d

Tak czy siak w loterii wygrali Włosi i należą im się brawa, tak samo za cały turniej jak i za finał.

To co zrobił Zidane było głupie, ale z pewnością Materazzi odpowiednio go sprowokował. Tak wielki piłkarz i talent, który zapisze się na zawsze w historii piłki nożnej... szkoda, że to zrobił bo na pewno zostawi to jakąś skaze na jego karierze. Prowokacje sux :/

Kaillera P2P Client

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 10-07-2006, 19:12   

Moim zdaniem nieważne jak go sprowokował, finał mś to nie Tekken i tu z baśki opponentowi dawać nie można :wstyd:

Szkoda tylko że Portugalia przerżnęła ze Szwabixami, nawet C. Ronaldo nie pomoże jeśli Pauleta w sytuacji sam na sam potrafi aż tak spieprzyc a Petit wali do wlasnej bramki...

Choć Bastian dobry, trza mu przyznać :)

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 10-07-2006, 22:44   

http://zidane.atakuje.flash.patrz.pl/
Apropo ;)

Ernie 
Beginner

Wysłany: 11-07-2006, 08:33   

Zidane mogl byc przykladem dla innych juz o nim mowiono jako przyklad dla mlodziezy francuskiej a tu co zaatakowal Materazziego i w histori zostanie zapisany jako .Ale i tak po tym co zrobil to bylo siwetne w jego karierze tak mi sie wydaje :/

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 11-07-2006, 11:27   

Ernie napisał/a:
Zidane mogl byc przykladem dla innych juz o nim mowiono jako przyklad dla mlodziezy francuskiej a tu co zaatakowal Materazziego i w histori zostanie zapisany jako .Ale i tak po tym co zrobil to bylo siwetne w jego karierze tak mi sie wydaje :/

kurde czytałem to z 10 razy próbująć doszukać się jakiegoś sensu w tej wypowiedzi.. lecz nadal jest dla mnie niezrozumiała :) sorki że tak wyrzucam,ale na przyszłość przykładaj się do pisania postów :P

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 11-07-2006, 12:30   

Adriankiller napisał/a:
Ernie napisał/a:

kurde czytałem to z 10 razy próbująć doszukać się jakiegoś sensu w tej wypowiedzi.. lecz nadal jest dla mnie niezrozumiała :) sorki że tak wyrzucam,ale na przyszłość przykładaj się do pisania postów :P

Ja mam ten sam problem :przestraszony:
Chyba nasz nowy kolego po prostu popiera cios z baśki Zidana... a jak nie to nie wiem :P
No i zostanie zapamietany jako... kto? :D
Chyba koledze ktoś powinien powiedzieć żeby pisał nieco mądrzej, jako przykład bym przytoczył jego posta w temacie "King" no ale został usunięty :suchy:

(jak mi po raz drugi ktoś wywali posta to mnie chyba szlag trafi)

Dumian 
Administrator

Wysłany: 11-07-2006, 16:11   

Zrobił co zrobił, tak czy siak zostanie zapamiętany jako wielki piłkarz, o którym będą wspominać kolejne pokolenia :P
Kaillera P2P Client

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 11-07-2006, 17:41   

Ernie napisał/a:
Zidane mogl byc przykladem dla innych juz o nim mowiono jako przyklad dla mlodziezy francuskiej a tu co zaatakowal Materazziego i w histori zostanie zapisany jako
:/

Ten co walnal z baski ;)

Dumian 
Administrator

Wysłany: 13-07-2006, 14:44   

...temu, który na to zasłużył ;-)
Kaillera P2P Client

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 13-07-2006, 21:32   

Nie bede się tutaj rozpisywał na temat mistrzostw bo jestem już i tak załamany porażką Francji, tym bardziej, że mam w domu gości z Francji (oni to dopiero przeżywają). Jestem ciekaw jaki utwór leci w ...temu, który na to zasłużył (tzn. https://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4

EDIT

Wypowiem się tylko na temat tego filmiku. :kwasny: Zauważcie akcje sam na sam z Shevchenko, przecież normalny człowiek tak by nie zrobił. Materazzi trenuje chyba Kung-Fu albo coś podobnego żeby później wyjść na boisko i robić ro*pierdziuche. Co jak co, ale żeby walnąć w taki sposób Shevchenko w potylice to trzeba być po pierwsze, jakoś wyćwiczonym a po drugie je*niętym przecież Andriy już po tym mógł mieć wstrząs mózgu (a w gorszym przypadku w ogóle nie wstać). Jestem za tym żeby psycholowi, jakim jest Materrazi nie pozwolić grać w piłkę nożną. :zly:
Ostatnio zmieniony przez Action 12-12-2007, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  

Paul vs Picollo 
Student

Wysłany: 20-07-2006, 12:24   

Tygrys napisał/a:
Zidane mogl byc przykladem dla innych

I jest przykladem dla mlodziezy francuskiej, pokazal im co się robi jak ktoś obraza twoją rodzine, wali go sie z dyni i koniec.