Polish Online Tekken Crash

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: MrVeron »

Napisalem o tym turze dlatego, ze moze jednak latwiej byloby rozegrac calosc, gdyby na przyklad podac konkretna date i calosc pyknac w ciagu 2-3h niz ciagle pisac na forum, ze moge wtedy a wtedy. W tym co gralem trzeba bylo potwierdzic obecnosc 30 min przed turem, o konkretnej godzinie pojawiala sie drabinka update'owana live i ludzie grali swoje walki, potwierdzali swoje wyniki i jechali z nastepna runda. Kto sie ociagal dostawal szybkiego kicka i nikt nie plakal za nim. Moze przy takim systemie udaloby sie sciagnac wiecej graczy, bo nie wiem, czy zagraniczni by chcieli cisnac tura przez 2 miechy i czekac na jakas lajze, co nie dosc, ze nie umie grac to jeszcze wszystkich wkurwia swoim olewactwem.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: blaugrana20 »

Verona widze na ostro :) w znajomych posiadam paru pro ;p Im_a_comandera, Loki , ,elvojenvastrado, devilds, Laboubam , King-rado , Mr.Veron :) urban_germany, ale trzaba by ich namowic tylko nie sprowadzac tych pseudo bossow aka Akigr , king_of_tekken , gofora777 za przeproszeniem to paly sa :P
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: KRELIAN »

Biznesmeni 3: 6 Króliki

Turniej w końcu dobiegł końca. Ostateczne podium:

1. The trojan rabbit

lukasz2309 (Armor King)
bezel000 (Jack-6)
MrVeron (Asuka)


2. Przystojni Biznesmeni

Krelian - Anna
Blaugrana - Eddie
Hobbith - Paul

3. Ludzie Mariusza

Etanol - Henio
Tundra - Ganryu
K' - Law
------

4. Świat Disney'a

Olek - Lili
SaaV - Xiaoyu
Caradolph - Lars

________________________________________


Wracając do tematu jednodniowego turnieju. Odezwijcie się do kogo uważacie na PSN, nakręćcie odpowiednio i dajcie znać że taki turniej odbędzie się np w następny weekend (lepiej przynajmniej tydzień wcześniej niż z dnia na dzień) i zobaczymy jak będzie z zainteresowaniem. Jak już będzie kilku chętnych to się założy odpowiedni temat, tur w systemie i można jechać. A nóż widelec trochę osób się tu osiedli na dłużej.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

No no graty Veron:)
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: blaugrana20 »

No garty teraz normalny turniej poprosze ten jedniodniowy hmmm ja odpadam na pewnoo bo na 90% mnie nie bedzie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: MrVeron »

Dzieki za gratsy - wazne, ze udalo sie zakonczyc ta mode na sukces;]

Co do jednodniowego tura to moze zanim zaczniemy spraszac online'owych killerow sprobujemy zorganizowac cos posrod naszych?? Zobaczylibysmy jak to sie sprawuje w polskich realiach... No i ilu zamiataczy PL pokazaloby sie na takiej imprezie, bo z calym szacunkiem, ale oprocz hoba i bezela to nie widze zbyt wielu pretendentow do ogrywania zawodnikow pokroju chocby urban_germany, czy devilds.
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Hobbith »

Po pierwsze gratki dla Verona, który sam wygrał cały finał :P

Po drugie fajna sprawa z tym turniejem. Sam miałem wystąpić w jednym organizowanym przez jakąś francuską stronkę, ale w ostatniej chwili wyjazd pokrzyżował mi szyki. Polska wersja byłaby fajna. Trzeba by było znaleźć jakąś stałą, solidną grupkę graczy online, co do której nie byłoby wątpliwości. Zdaję sobie sprawę, że taka grupa tworzyła by się przez kilka turniejów, ale sądzę że po takim czasie mielibyśmy fundament. Pod taki fundament można by już myśleć nad sprowadzaniem obcokrajowców. Ja osobiście nikogo nie polecę, bo moja lista znajomych na psn stopniała do jakiś 10 osób xD (świąteczne porządki). Zresztą robię sobie teraz dłuższą przerwę od T6, bo się trochę wypaliłem, ale może jeszcze wrócę.
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Tundra »

Ja się pisze na jednodniowy turniej. Przed turniejem, trzeba dosc dobrze dobrac ludzi, zeby jakis bencwal nie blokowal turnieju:)
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: MrVeron »

No wlasnie caly urok polega na tym, ze nikt nie blokuje, bo jak sie ktos ociaga i nei daje znac co i jak to sie go po prostu wykopuje i po sprawie;] To samo bylo z laczem - jak 2 osoby mialy z kims laga to tez sie go wykopywalo.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: blaugrana20 »

Sa to reguly z tej francuskiej strony od turniejow online i sa dobre
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Tundra »

Jestem jak najbardziej za, mam nadzieje ze to wypali:)
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: BamBam86 »

Siemasz wszystkim ... ja sie zapisuje na wasz turniej tylko dajcie znac co? i jak? kiedy?
na psn albo tutaj.... Bo ostatnio sie troche spoznilem .....pozdro......
BamBam
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: MrVeron »

Zrobcie tak jak ja: zapiszcie sie na tego tura, zagrajcie i zobaczcie, jak to wyglada - bedziecie mieli jako taki oglad wtedy, na co sie porywamy;]]]

Na TZ jest temat odpowiedni w dziale t6 online. W ten piatek jest kolejna edycja.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: KRELIAN »

Więc wstępnie można spróbować w następny weekend, robimy losowanie, ustalamy godzinę startu turnieju, zero tłumaczeń w razie nieobecności xyz minutowej i kolejno grają te osoby które jednocześnie są na PSN aż do finałów. Niebawem pojawi się tu nowy temat.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: blaugrana20 »

jesli mozna cos dodac to prosilbym o wykonywanie turniejow w sobote co Wy na to?
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”