Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: KRELIAN
28-01-2012, 19:04
Polish Online Tekken Crash
Autor Wiadomość
MrVeron 
Elite player

PSN ID: MrVeron
Wysłany: 14-11-2011, 22:14   

Nie ma lekko...

The trojan rabbit - Przystojni biznesmeni 3-4

tu nastapila walka hobbitha z bezelem, ktora wygral ten drugi, ale hobbith stwierdzil, ze zostal rzucony 5x. Nasz zawodnik zaprzecza i twierdzi, ze zrobil tylko 4 rzuty. Po ostrej wymianie zdan hobbith poszedl, wiec przerwalismy walke. Teraz niech sie tym zajmie organizator, ktory zreszta jest nieobecna czescia naszych adwersazy.

SaaV_PL 
Beginner

PSN ID: NoStress_PL
Zagram w: Tekkena.
Wysłany: 14-11-2011, 22:19   

HUNK , no ja o 21 mogę , ale nie wiem jak reszta Olek i Caradolph , spytam się ich .

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-11-2011, 22:29   

czemu nikt nie wpadl na to zeby walke ogladalo po 1 osobie z kazdego teamu skoro do pokoju mieszcza sie 4? xd

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 14-11-2011, 22:32   

bo by te drugie osoby lagi robily;p

Uploaded with ImageShack.us

Tundra 
Master

PSN ID: Inkverin
Wysłany: 14-11-2011, 22:50   

Podejrzewam, że ani Bezel nie ma zlych intencji ani Hobbith. Ej wyluzujcie i bez spinki, nie gramy o miliony. Walke mozna powtorzyc zawsze. Pytanie czy ten rzut zmienia wynik walki? Ciezko liczyc rzuty i latwo sie pomyslic, zwazywszy ze czasami rzut leci w powietrze, a tego sie nie liczy ( wyrwanie sie z rzutu, za to liczy sie jako wykonany rzut) :D Ogolnie ta walka nie zmienia calej rozgrywki, bo to nie bylo 5:5 i decydujaca walka. Proponuje walke powtorzyc i tyle.

MrVeron 
Elite player

Wysłany: 15-11-2011, 06:21   

Akurat ta walka zmieniala sporo, bo albo jest 4-4 albo 5-3. Poza tym bezel mial killing spree i to byl jego 3 win z rzedu, w tym drugi z hobbithem, co zwazywszy na fakt, ze nie bylo kreliana i do zwyciestwa potrzebowalismy 3x ograc hobbitha, a nie 2, ma niebagatelne znaczenie. Latwo sie mowi: bez spinki, ale na hoba zawsze jest spinka;]

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 15-11-2011, 07:53   

ja tam nie mam bo wiem, ze z paulem nie wygram:D Imo takie granie w 2 osoby z teamu, zamiast 3, jest nieco nieuczcciwe, tymbardziej, jesli wiecej razy musi wtedy grac najlepszy zawodnik z teamu.

MrVeron 
Elite player

Wysłany: 15-11-2011, 12:11   

No wlasnie, to jest kolejna kwestia: nie bylo kreliana, wiec w razie dokanczania meczu co z nim zrobic?

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 15-11-2011, 12:31   

Ehh nie wiem. Jak się pojawi to niech rozegra z wami dwa mecze i tyle.

Tundra 
Master

Wysłany: 15-11-2011, 17:20   

Po pierwsze, nie ma opcji by ktos gral 3 razy zamiast kogos innego! Jezeli ktos nie moze grac, to albo go przesuwacie w kolejce albo walkower. Wiadomo ze hobbith jest najlepszy z teamu i nie ma mozliwosci by gral za kogos bo ktos nie moze i to sie tyczy kazdego teamu.

Bezel ma chyba grac z Blaugrana tak? Rozegrajcie to jak najszybciej, to moj team zagra z wygranym:D

MrVeron 
Elite player

Wysłany: 15-11-2011, 17:46   

Nie bezel z blaugrana, bo juz blaugrana przegral 2 razy. Przeciez napisalem, ze jest 4-3 dla biznesmenow i mamy ten feralny pojedynek bezela z hobem. Zreszta, rozpisze to inaczej:

biznesmeni:

blaugrana 0 zwyciestw 2 porazki
hobbith 4 zwyciestwa 1 porazka 1 nierozstrzygniety
krelian nie gral

my:
lukasz 1 zwyciestwo 2 porazki
bezel 2 zwyciestwa 1 porazka 1 nierozstrzygniety
ja 0 zwyciestw 1 porazka

wiec albo (jesli nierozstrzygnieta walke jednak zapisac dla bezela) krelian ma 2 szanse z bezelem i ewentualnie 1 ze mna miedzy nimi (gdyby wygral pierwsza), albo (jesli nierozstrzygnieta walka ma byc powtorzona) hob gra z bezelem i potem ewentualnie ze mna, a krelian wchodzi na swoje 2 razy w razie porazki hoba z bezelem lub mna, albo (jesli nierostrzygnieta walke zapisac hobbithowi) pozostaje tylko ja vs hobbith, a jesli bym wygral to mam 2 walki z krelianem.

uffff, mam nadzieje, ze jest jasniej;]
Ostatnio zmieniony przez MrVeron 15-11-2011, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 15-11-2011, 17:49   

Sorka ostatnio miałem trochę spraw na głowie. Dziś o 20 będę na PSN jeśli komuś pasuje. Jeśli nie to jutro o tej samej porze.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

MrVeron 
Elite player

Wysłany: 15-11-2011, 17:51   

LOL! Ty w ogole czytasz co sie dzieje w Twoim turnieju, nie wspominajac nawet, ze w walce Twojego teamu? Lepiej zajmij stanowisko w sporze najpierw, zanim oglosisz gotowosc do walki.

Tundra 
Master

Wysłany: 15-11-2011, 17:59   

Bezel powtorzyl walke z hobbitem!! I wygral wczoraj. Potwierdzily mi to na gg Bezel i Hobbith. Myslalem ze juz to wiecie. Wiec z kim ma grac Bezel skoro wygral 2 razy z blaugrana i z Hobbitem? Tak jak mowie, za Kreliana nikt grac nie moze. Wiec albo Krelian to rozegra albo walkower, z jego strony.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 15-11-2011, 18:03   

MrVeron napisał/a:

wiec albo (jesli nierozstrzygnieta walke jednak zapisac dla bezela) krelian ma 2 szanse z bezelem i ewentualnie 1 ze mna miedzy nimi (gdyby wygral pierwsza), albo (jesli nierozstrzygnieta walka ma byc powtorzona) hob gra z bezelem i potem ewentualnie ze mna, a krelian wchodzi na swoje 2 razy w razie porazki hoba z bezelem lub mna, albo (jesli nierostrzygnieta walke zapisac hobbithowi) pozostaje tylko ja vs hobbith, a jesli bym wygral to mam 2 walki z krelianem.

uffff, mam nadzieje, ze jest jasniej;]

Zawsze jestem najlepiej zorientowaną osobą na Honmaru jeśli chodzi o swoje turnieje ;]. Z tego co wiem (chyba że mnie okłamano) to ta kontrowersyjna walka między Hobbithem a bezelem została powtórzona i wygrał bezel. Tak też zasugerował żeby zrobić Tundra i gdybym był w tym czasie na forum to pewnie napisałbym to samo.

Z racji tego że nie grałem napisałem kiedy mogę grać. Natomiast co do kwestii ewentualnej zmiany miejsc również pisałem już w temacie, że jeśli większość z teamu jest (zwłaszcza jeśli jest też kapitan) to można przymknąć oko na zmianę kolejki.

Czyli wynika z tego że gram teraz z bezelem bo wcześniej nie mogłem. Jak przegram to kolejni ode mnie grają. Jak wygram to z Tobą. Jeśli coś jeszcze nie jest jasne to pisz.

Edit: ja mogę dziś od 20, jak bezel przykładowo nie może to ustalcie najwyżej jakąś zamianę jeśli ma to przyspieszyć końcówkę starcia.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!