Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Oscar »

TeeVar pisze:
Oscar pisze:Pewnie wszyscy się schlali :D
Wypraszam sobie.
Przepraszam Cię. Opijaliście wspólne spotkanie na które tak długo czekaliście. Miałem w głowie tak obraz, że Vert zajmie 1 miejsce :P . Gratulację Vert oraz hauwa, Klempos i Dobry.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Doink »

Kto opijał ten opijał szczególnie w komnacie tajemnic :D. W pizdu miesiące treningów ćwiczenie combosów itd. Trzeba mieć stalowe nerwy do grania offline, mnie niestety nerwy zawiodły. No bo co z tego że Hauwę, Klempossa i Dobrego w grupie pokonałem ? Właśnie nic :D bo w Double Elimantion nie poszło, żeby było jasne nikogo nie winię za rozlosowanie DE kto miał zdobyć puchar ten zdobył i to tylko dzięki swoim umiejętnościom. Podziękowania :

@Adept: za ogranizację turnieju, ogarnięcie wszystkiego
@TeeVar za transport, wyrozumiałość dla piajków i obsługę stanowisk
@Kanonnball aka ED aka Kuba : za pijaństwo i za samo bycie (kawałek był):D
@Vert: za rozmowy przy fajkach,rady co do walk i patrz wyżej
@Hauwa:za zdobycie pucharka w końcu :P i wiadomo co :D
@Klemposs:gratuleuję trzeciego miejsca,komnata tejmnic wzywa
@Dobry: też za przybycie, chociaż szkoda że nie zostałeś dłużej

Duży minus: wstęp, kumaci wiedzą o co chodzi

Tak na koniec powiem ,iż przechodzę na mortalową emeryturę czyli nie gram już online.Ewentualnie mogę się zjawić na jakimś turnieju za rok :)
Obrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: TeeVar »

Doink pisze:Tak na koniec powiem ,iż przechodzę na mortalową emeryturę czyli nie gram już online.
Depresja.



Wlasciciela prosze o kontakt


http://www.bankfotek.pl/view/1236977
Ostatnio zmieniony 22-04-2012, 14:36 przez TeeVar, łącznie zmieniany 1 raz.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: hauwa »

Ode mnie też wielki szacun dla wszystkich którzy sie zjawili. After party które właściwie zaczęło sie już w trakcie turnieju jak najbardziej udane - szkoda że szybko sie skończyło :) .Dzisiaj po wytrzeźwieniu stwierdziłem brak 50 zeta - szczęśliwemu znalazcy gratuluje. Podobnie jak Doink - ja też na razie robie przerwę żeby za jakiś czas z podwójna siłą powrócić. Pojawiły się pierwsze foty z imprezy. Zapraszam do ogladania - http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/5,3576 ... _.html?i=6
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 270&type=3
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Vert »

Kilka słów ode mnie.

Największe podziękowania oczywiście dla Adepta za profesjonalną organizację. Dużo miejsca (praktycznie cała sala), dwa stanowiska oraz iście 'podziemna' atmosfera zrobiły swoje;) Faza grupowa przebiegła na totalnym luzie i pozwoliła się wszystkim wystarczająco rozgrzać. Z tego co pamiętam, to z grup, bez żadnych niespodzianek, wyszli: Dobry, Adept, Doink, Vert, Klemposs, TeeVar, KubaMK i Hauwa. Podczas fazy grupowej część z nas zaczęła się potajemnie wymykać do ciemnej komnaty, aby dodać sobie odwagi i opanować emocje...
Mi osobiście zrobiło się ciepło przy wyniku 2:0 z Doinkiem, jednak udało mi się zachować zimną krew i ostatecznie zepchnąć go do drabinki przegranych wynikiem 2:3 - Kabal jednak nie zwiódł. Donika plany w biegu do finału pokrzyżował później Klemposs swoim Robo Smokiem - było to pierwsze zaskoczenie w turnieju. Kolejną niespodziankę w drodze do podium sprawił Adept, który po ciężkiej walce uległ Scorpionowi Dobrego - 3 runda przy wyniku 3:2. Dla mnie było to największe zaskoczenie, ponieważ wg mnie Adept zrobił największe postępy w UMK3 ze wszystkich tam zgromadzonych. Nie tyle zaskoczyła go bardzo defensywna gra Dobrego, ale przede wszystkim zjadły go emocje. Niewykorzystane sytuacje oraz niedokończone comba - ostatni, nietrafiony JK + spark Kabala - ostatecznie zwróciły się przeciwko Adeptowi, szkoda...
Do finału ostatecznie trafił Hauwa, niszcząc Smoke'a Klempossa (3cie miejsce), i ja.
Sam finał przebiegł bardzo spokojnie. Po krótkiej rozgrzewce i super wyborach, sugerowanych krzykami Adepta (Sheeva, Jade) przegrywałem 0:2. Potem jednak zmieniłem postawę i wziąłem Kabala rozbijając krok po kroku Hauwę, który nota bene bardzo ładnie grał - równo i konsekwentnie, comba siadały mu bez najmniejszych problemów, nie robił praktycznie żadnych błędów. Nie wystarczyło to jednak, aby zdobyć największy puchar... Wiecznie 4ty Hauwa zdobył ostatecznie 2gie miejsce - zasłużone.

Cały turniej zakończył się punktualnie o 18. Dzięki uprzejmości organizatora, zostaliśmy jeszcze 1,5 godziny, aby posparować i pogadać o UMK3;) Co się działo później, nie wiem, ponieważ musiałem się zwijać.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za obecność, mam nadzieje, że za rok również się spotkamy!

Jeśli chodzi o same skille:
- Doink: Bardzo ładna i zbalansowana gra, potrafi ładnie się bronić i atakować kiedy tylko nadarzy się okazja
- Adept: Zajebisty technicznie, opanował dużo bardzo ciekawych combosów (Stryker, Ermac - często lepszy od mojego, Kabal, Smoke itd.), często miałem z nim problemy ostatnio online. Musi popracować nad emocjami w skrajnych sytuacjach
- Hauwa: Dobra, jak już wyżej napisałem, konsekwentna gra, troszkę brakuje 'ogrania' z większą liczbą osób
- Teevar: Bardzo miłe zaskoczenie, gameplay idzie w dobrym kierunu, fajnie mi się z nim grało
- Klemposs: Szkoda, że tylko jedna postać, dobry, ale przez to przewidywalny. Dawał się czasami zbyt łatwo podpuszczać
- KubaMK: Pierwszy raz się spotkaliśmy, nowa twarz, bardzo dobry NW, jak jeszcze trochę pograsz, to będą z ciebie ludzie;)
- Dobry: Nic się nie zmienił;) Tylko Scorpion i pełna defensywa, ciężko było go 'wywabić' spod bloku
- Vert: Nie wiem co tu napisać. Dobrze mi się grało, byłem o wiele spokojniejszy niż rok temu, być może było to spowodowane częstymi wizytami w ciemnej komnacie...

Pozdro, jesteście WIELCY!
(więksi niż biceps Adepta!)
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Dobry »

Dawno mnie tu nie było, ale napiszę kilka słów od siebie.
Po pierwsze to,że na turnieju zjawiłem się przypadkiem i miało mnie tam nie być z przyczyn osobistych. Jeszcze większym zaskoczeniem,ale miłym było to,że nie jechałem samotnie do Wrocka,ale z Kanonnballe aka ED aka Kuba ;)
Co do samego turnieju wszystko git. Miejscówka klimatyczna w sam raz na turniej MK w lochu Goro ;) przydały by się jeszcze hostessy poprzebierane za zawodniczki z MK ;) ale to tylko tam taki mój fetysz. Jestem zaskoczony swoim wynikiem,bo niestety z braku czasu na granie nie trenowałem. Mogłem wejść do finału,ale niestety jak zwykle zjadł mnie stres,ale już tak mam czy to matura, czy egzamin na prawo jazdy, czy zawody sportowe...eh szkoda,a myślałem,że napiję się z tego pucharu,a więc widzimy się za rok w niezmienionym składzie chyba,że nowi adepci przywitają do naszej skromnej załogi. Na bank zabiorę swojego kumpla z Kołobrzegu,który daję radę w MK,ale głównie grał na automacie.
Pozdrawiam i do następnego !
MORTAL KOMBAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
LUBIĘ PLACKI! WSZYSTKIE
Awatar użytkownika
johnx
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 20-03-2012, 00:48

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: johnx »

Jak czytam Wasze relacje, to aż mi żal się robi, że mnie nie było w sobotę we Wrocławiu. Chociażbym pooglądał, bo ze swoim skillem lepiej nie startować :D Kiedy będzie więcej fotek z turnieju? Są tylko 2 przedstawiające Wasze stanowisko. Ew. jakieś wideo? Nakręcił ktoś coś?
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Adept »

Siemanko. Jak co roku, nasza imprezka i tym razem się odbyła w stałym składzie. Dzięki wszystkim za przybycie. Retro Mortale to już praktycznie zabytek odchodzący w przeszłość. Dlatego tym bardziej cieszy to, iż w tym 2012 roku zaliczyliśmy kolejne Mistrzostwa Polski i granie online zastąpiliśmy graniem offline na fajnej imprezce. Sorry za zgrzyty organizacyjne, ale byłem sam, bo Krelianowi coś pewnie wypadło. Dlatego ode mnie największe dzięki dla TeeVara, za pomoc w prowadzeniu grupy "A".

Turniej jak turniej, nie poszedł wszystkim po myśli. Podium to niespodzianka dla wszystkich. Nie ukrywam, że najweselsza chwila, to ta, w której z TeeVarem staliśmy za Doinkiem i się śmialiśmy kiedy przegrywał z Klempossem :D Jak ja idę na dno, to Doink też powinien! I tak właśnie się stało :D Nie zawsze można wygrywać, więc niech się cieszą ci co zdobyli puchar. Każdy będzie miał jakiś wkład w budowaniu sceny retro mortalowców :) Oczywiście Vert to Vert, bez niespodzianki rozgrzmocił cały turniej. Choć z Doinkiem było blisko. Podobnie jak rok temu zresztą w finale Rayden vs. Rayden.

Kilka ostatnich uwag :P
- Kto palił długie cieniutkie papierosy? Musiałem je później zbierać i dostałem ochrzan, bo w Zamku się nie pali :P
- Serio musiałem spadać. Ja dopiero dziś o 6:00 przyjechałem do Tarnowa. Poza tym nigdy nie byłem zwolennikiem picia na parkingu przy ruchliwej ulicy. Musicie to zrozumieć.

Gratki dla Hauwy, bo to on jest tutaj największym zwycięzcą. Po tym wszystkich latach, w końcu podium :) Napiszę coś więcej i zapodam fotki jak się odeśpię.


EDIT:

FOTKI
Awatar użytkownika
Kanonball
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 15-01-2012, 20:46
Ogrywam: Ultimate Mortal Kombat 3

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Kanonball »

Witam wszystkich!
Dopiero teraz jestem w stanie coś napisać, ponieważ w Koszalinie załapałem się jeszcze na małą imprezę :) . Chciałem wszystkim podziękować za świetną zabawę-naprawdę warto było przejechać tyle kilometrów po to by spotkać się z oldschoolowymi kombatantami. Aż żałuje ze ominął mnie zeszłoroczny turniej. Gratuluję uczestnikom stojącym na podium, szczególnie Hauwie za zajęcie 2 miejsca (w końcu ;) ). Ogromny szacun dla Adepta za zorganizowanie tego wspaniałego iwentu. Chciałem również podziękować Vertowi za dobre rady jeśli chodzi o moją grę Nightwolfem, mógłbyś normalnie napisać ''Poradnik UMK3'' i za miłe wspominanie dawnych salonów gier w Koszalinie, Dobremu za wspólną podróż i ogarnięcie noclegu, tu również gratuluje za zajęcie wysokiej pozycji mimo braku treningu- ale jak wszyscy obecni wiedzą turniej był przesycony nieoczekiwanymi zwrotami akcji :). Tak w ogóle to myślałem ze popijawa będzie po turnieju, ale jak się okazało już na samym wejściu Doink uraczył mnie buteleczką czystej (ciemna komnata rulez!!).

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że następny taki zlot się powtórzy.

LONG LIVE MORTAL KOMBAT!!!!!!!!!!!!!!!!!
''Ear To Ear''
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Doink »

Adept pisze:Nie ukrywam, że najweselsza chwila, to ta, w której z TeeVarem staliśmy za Doinkiem i się śmialiśmy kiedy przegrywał z Klempossem Jak ja idę na dno, to Doink też powinien! I tak właśnie się stało
Wspaniale, że Cię to bawi, gratuluję poczucia humoru.Tyle, że ja z Ciebie nie szydziłem za Twoimi plecami jak grałeś z Dobrym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Dobry »

Ledis and gentelmen o co spina :) Trzeba się wyluzować. Może jak bym jeszcze wypił redbulla to może innym wynik by był. Lampa mi już po woli gasła rzekłbym. Mimo to dziękuje za miłą zabawę w zacnym gronie. Do następnego !
LUBIĘ PLACKI! WSZYSTKIE
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Adept »

Doink nie przesadzaj, bo zachowujesz się jak w na turnieju Mythologies, jakoś przesadnie honorowo na żarty innych. Nie spinaj się. It is for fun :) Hauwa też się cieszył z mojej przegranej :) I życzę mu tylko wiele dobrego za to oraz za drugie miejsce. Trudno, osobiście sam śmiałbym się gdyby Verta wyeliminowali również, bo im więcej niespodzianek tym ciekawiej. Także chill out :)
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Doink »

No Hauwa mnie zna dosyć dobrze i wie, że pewne rzeczy traktuję poważnie i honorowo,tak było i z turniejem, ale Ty mniej mnie znasz i tego nie wiesz. Fajnie, iż trolowanie mnie za plecami sprawiło Ci przyjemność, bo sam przegrałeś i też nie mogłeś się z tym pogodzić. Co chwila komentarze w stylu " Dobrze Klemposs" " Jedziesz z nim" " Jeszcze jedna runda i wygrasz" itd. nie podziałały na mnie bynajmniej motywująco, a jako jak już pisałem podszedłem zbyt emocjonalnie i to przeważyło o porażce, a Twoje komentarze tylko pomogły w zwiększeniu mojego "napięcia".
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: KRELIAN »

Spoko Adept że dałeś radę. Ja jeszcze w sobotę rano byłem nastawiony na wyjazd, ale nieoczekiwany zwrot akcji zdecydował inaczej. Szkoda, ale jeszcze nadrobimy ;]. Btw ile było w sumie uczestników?
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Logan_
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-12-2010, 10:12

Re: Turniej Ultimate Mortal Kombat 3 - na żywo - Wrocław

Post autor: Logan_ »

Co prawda nie należę do "sceny" MK ani też nie udzielam się zbyt często, bardzo fajnie było Was poznać chłopaki. Gratulacje dla zwycięzców.
"Nie ma już żadnych ograniczeń, jeśli w ogóle kiedykolwiek istniały. (...) Jestem niespójną istotą ludzką, jestem niedokończonym szkicem, jestem aberracją. Nie muszę wam tego mówić. To wyznanie nic nie znaczy..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”