Wysłany: 09-02-2012, 18:00 Soul Calibur V Online Cup
Od kilku dni Soul Calibur V kręci się w czytnikach wielu konsol, zaskakując bardzo dobrym trybem online. Ruszamy zatem z zapisami na pierwszy turniej SCV na Honmaru.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 24 Paź 2006 Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2012, 16:30
Widowmaker.PL napisał/a:
No ja tez tak mysle:D Ale tutaj ewidentnie oznacza to co innego;p Bo stworzone postaci mozna wybierac.
Sub ma rację. CAS możesz wybrać kiedy grasz ze znajomymi, ale "ban" oznacza coś innego - używanie stworzonych w kreatorze postaci (w tym tych ze stylem Devil Jina) jest zabronione.
No to ja jestem chyba glupi w takim razie. Czym sie roznia "wlasne postaci (Character Cretion)", ktorymi mozna grac, od "CAS (Create A Soul)", ktorymi nie mozna grac w tym turnieju? Moge grac rozowym Siegfriedem ale nie moge grac jakas laska, ktora ma styl Siegfrieda?
albo chodzi tylko o Devil Jina ;o
Albo chodzi po prostu o rozmiary postaci ze nie wszystko wchodzi na danym rozmiarze i jak np Nightmare jest wielki to ktoś może zrobić go jako małego
A bo ten rozmiar wprowadza tak masakryczna roznice, ze ja nie wiem:D No ale dobra, skoro takie macie wymagania to niech tak bedzie;] Oczywiscie argument, ze postac ma rozmiar pierwowzoru nic nie zmieni tak?:D
Jestem nowy w temacie Honmaru i tutejszych turniejów dlatego mam 2 pytanka:
#1 - Co oznacza "27 luty (poniedziałek) od godziny 0:01." - wszyscy mają być o tej godzinie on-line i zaczyna się turniej (i trwa np. do 6 rano ^^) - czy po prostu ludzie się od tego momentu mogą umawiać spokojnie na walki w dogodnym dla nich terminie? #2 - Co jeśli nastąpi disconnect (typowa rzecz w SC V - raz na parę walk, następuje disconnect i ludzie wracają do lobby)
Co oznacza "27 luty (poniedziałek) od godziny 0:01." - wszyscy mają być o tej godzinie on-line i zaczyna się turniej (i trwa np. do 6 rano ^^) - czy po prostu ludzie się od tego momentu mogą umawiać spokojnie na walki w dogodnym dla nich terminie?
Te drugie, będziesz miał jakiś tydzień ew. dwa na rozegranie swoich meczy.
PePe napisał/a:
Co jeśli nastąpi disconnect (typowa rzecz w SC V - raz na parę walk, następuje disconnect i ludzie wracają do lobby)
Nie ma tu jeszcze wrzuconego regulaminu, pewno pojawi się na rozpoczecie turnieju, w kazdym razie przewiduje się coś takiego:
Cytat:
Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany, tzn. jeśli zostały rozegrane dwie rundy, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach