Soul Calibur V Online Cup

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Soul Calibur V Online Cup

Post autor: Widowmaker.PL »

Ze wszystkich trzech chyba. I cala gre powinni naprawic a nie ten cios. Nie chce kontynuowac tej dyskusji. Gratuluje wygranej.
PePe
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 08-04-2010, 21:26
Kontakt:

Re: Soul Calibur V Online Cup

Post autor: PePe »

No ja bym się tam doliczył może z 6-8, ale nie ma się co spierać o pierdoły :) Jakbym stosował inne (gorsze) ciosy to raczej świadczyło by to o mojej głupocie, ale nieważne. Każdy ma swoje wyobrażenie "dobrego" grania. Jak to jest z tym finałem ?? Też jest FT5 ?? Czy jako osoba wchodząca z drabinki przegranych muszę wygrać jakby 2 razy FT5 ??

BTW. Ponoć Serfantes to Matt :D Co tak trolujesz ?? I się nie przyznajesz ktoś Ty ?? :D NA wypadek jakbyś przegrał ?? :D Raczej wygrasz, nie mam pomysłu na tego Cerva, do tego jest mega silny... Pomyśleć że w SC IV chyba tylko jeden Cerv w Europie bbył dla mnie problemem (Docvizzo). TEraz to każdy jest ...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Soul Calibur V Online Cup

Post autor: KRELIAN »

PePe pisze:Jak to jest z tym finałem ?? Też jest FT5 ?? Czy jako osoba wchodząca z drabinki przegranych muszę wygrać jakby 2 razy FT5 ??
Tak, osoba z LB musi wygrać 2 sety FT5, z WB tylko jeden.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
PePe
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 08-04-2010, 21:26
Kontakt:

Re: Soul Calibur V Online Cup

Post autor: PePe »

Turniej wygrał Serfantes aka Zakupyonline aka Matt... Tym razem obadałem na practice trochę Cerva i już dużo większy opór stawiałem. Prawie wszystkie walki kończyły się 2:3. Parę razy też przegrałem przez swoją głupotę Chociaż Matt też raz czy dwa zebrał UB bo chciał zaszpanować JG ^^ Ogólnie Natsu nie ma chyba aż tak źle na Cerva bo tym swoim AA może mu coś tam karać Ale Cerv to na serio potęga, do tego strasznie niszczy Soul Burst czy jak się to nazywa. Takim BBB sieje straszne spustoszenie, a Natsu w sumie nawet na bloku jakoś bardzo mocno tego ukarać nie może... Postacie z szybkim i dającym dobre combo 3B tutaj by coś więcej mogły pewnie zdziałać... Niby można zrobić GI na ostatnie B, ale jednak jest to jakieś ryzyko, do tego zrobić GI > CE Natsu jest dosyć trudno jak dla mnie no i półtora paska... Jednego jestem pewny - powinni naprawić 66B BE - obecna wersja to jakaś kpina. Żadna inna postać nie ma tak lipnego ciosu z BE...
Serfantes
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 02-03-2012, 14:29
Kontakt:

Re: Soul Calibur V Online Cup

Post autor: Serfantes »

Potwierdzam i podaje wynik:
Serfantes 5 : 2 Pepe
To prawda probowalem robic JG ale nadal musze duzo trenowac.A zeby porownywac mnie z Mattem lub ze ja gram tak ze mozna mnie nas pomylic to jednak jeszcze troche musze potrenowac.. Kiedys spotkalem go na ranku i.. :wstyd: Nie moge sie doczekac kolejnej edycji oraz mam nadzieje ze bedzie cieszyc sie wieksza popularnoscia.Dzieki wszystkim za gre :padam:
PePe
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 08-04-2010, 21:26
Kontakt:

Re: Soul Calibur V Online Cup

Post autor: PePe »

To ten Matt którego Ty spotkałeś na ranked, musi być jakiś dużo lepszy od tego którego ja spotkałem na SC Impact :) Ten z SC Impact grał podobnie do Ciebie ;) Dzięki za grę :padam:
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Soul Calibur V Online Cup

Post autor: KRELIAN »

No i po turnieju. Podium:

1. Serfantes
2. PePe
3. Widowmaker.PL
--------------
4. xOlekPLx

Zapisy na kolejną edycję ruszą po weekendzie. Jeśli macie sparring partnerów którzy tu nie zagościli to również wskazane by ich o tym powiadomić ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”