[Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Nowy cykl turniejów Weekend Cup to innowacyjne przedsięwzięcie szybkich, regularnych rozgrywek. Inicjatywa Honmaru skierowana do graczy ceniących intensywne emocje i pojedynki odbywające się w sposób ciągły, za jednym podejściem.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: Adi_Rash »

jak na moje to organizowanie turnieju w T6 to padaka. info jest ale znikome.
no i tak zawsze Hobbith wymiecie wszystkich online.

liga czy też bardziej "ranking" pomysł dobry, ale komu chce się zaliczać wszystkie walki?

według mnie lepsze by było ustalenie terminu na walki w przeciągu tygodnia np. kto nie będzie mógł czy się nie zjawi czy kij wie co mu się stanie po prostu nie przechodzi, a nie pieszczenie się bo coś tam coś tam.

pamiętam turniej w "online'owego Crasha" i pojedynki w drużynie w której byłem. ciągnęło się to w nieskończoność. z tej perspektywy 1-dniowy turniej jest zarąbistym ultimatum. z kolei nie chce mi się siedzieć przy PS3 i na PC jednocześnie, przełączać ekran co kilka minut i czatować czy ktoś w danej chwili jest na forum czy akurat na konsoli. nie mówię o wkurwianiu się że ktoś zjawia się na ostatnią chwilę i zmarnowania niemalże całego dnia.
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: Hobbith »

Nikogo już nie wymiotę, jak pisałem wcześniej nie mam sprawnego pada. Jak go naprawić też nie wiem, bo się na tym po prostu nie znam (w życiu nie skręcałem pada, nawet od PSXa). Ale w sumie jakby połączyć pomysły Attiksa i Adiego. Kurde, można by zrobić ligę Tekkena :D

Zasady proste: każdy gra z każdym pojedynek do 5 winsów, każda kolejka ligi trwa tydzień, czyli jeśli w przeciągu tygodnia ktoś nie rozegra swojej walki, dostaje walkowera. I tyle :P
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: Adi_Rash »

Z Dualshockiem do PS3 ciężko coś zrobić. Pamiętam ze swoim jak mi przestawały działać. Rozebrałem, przeczyściłem, wymieniłem gumki od innego.
Przed operacją strzałki mi nie działały, po operacji strzałki gut, a z klawiszy tylko trójkąt działał.

Nie głupi pomysł Hob ^^ cieszę się że z moich luźnych przemyśleń może wyjść coś grubego
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: blaugrana20 »

EEeeEE Juhuuu tego juz nie bylo ??? Liga czy ranking skonczylo sie na tym ze z 9 gralo 3 ciagle bo reszta lage dawno polozyla , chyba ze gracze z zagranicy by byli ale to znow trza po angielsku wszystko robic
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: Hobbith »

Ale tam były dziwne zasady. Każdy mógł grać z każdym ile razy w sumie grał. To by była taka klasyczna liga, nie "ranking" ;P
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: blaugrana20 »

to bedzie niewypal mowie Wam ale jak co ide za Wami :D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: KRELIAN »

Adi_Rash pisze:jak na moje to organizowanie turnieju w T6 to padaka. info jest ale znikome.
Organizowanie turnieju w T6 ma taki sam sens jak w T3 i w każdą inną bitkę. Potrzeba tylko i wyłącznie zajawki do gry i aktywnego budowania 'sceny'. Każdy tur jest solidnie nagłaśniany - od forum/strony, po zewnętrzne fora (niekoniecznie bijatykowe), GG, PSN itp. Nic w tej kwestii się nie zmieniło od początku nagłaśniania turniejów - zmienia się wyłącznie podejście i zajawka ludzi.
no i tak zawsze Hobbith wymiecie wszystkich online.
Gdybym grywał w T6 to traktowałbym to jako plus ... do czasu odwrócenia roli ;].

liga czy też bardziej "ranking" pomysł dobry, ale komu chce się zaliczać wszystkie walki?
Z rankingami bywało różnie w zależności od gry, ale zawsze prędzej czy później się wypalał, głównie przez lajtowe podejście do kwestii terminów. Co do ligi to jest to jedna z opcji na niedaleką przyszłość, zaś jeśli ludziom odpowiada taka opcja to można np zrobić na zasadzie każdy z każdym, rewanże i konkretne terminy na walkę.
według mnie lepsze by było ustalenie terminu na walki w przeciągu tygodnia np. kto nie będzie mógł czy się nie zjawi czy kij wie co mu się stanie po prostu nie przechodzi, a nie pieszczenie się bo coś tam coś tam.
Tutaj też nie jest taka oczywista sprawa. Od dawna olewatorzy odpadają z miejsca. Osoby zaś, które z różnych względów nie mogą a chcą, mają szansę - jeśli widać że im zależy - na lajtowe potraktowanie. Wyjątkiem są też ostatnie walki turniejowe, które tutaj kompletnie bez sensu byłoby przerywać przez dzień czy 2 opóźnienia. To co proponujesz czyli traktowanie wszystkich 'równo' miało miejsce dawno temu i wzbudzało więcej protestów niż było to warte. Trzeba do każdego podchodzić inaczej po prostu.
pamiętam turniej w "online'owego Crasha" i pojedynki w drużynie w której byłem. ciągnęło się to w nieskończoność. z tej perspektywy 1-dniowy turniej jest zarąbistym ultimatum. z kolei nie chce mi się siedzieć przy PS3 i na PC jednocześnie, przełączać ekran co kilka minut i czatować czy ktoś w danej chwili jest na forum czy akurat na konsoli. nie mówię o wkurwianiu się że ktoś zjawia się na ostatnią chwilę i zmarnowania niemalże całego dnia.
Te 2 przykłady dobitnie pokazują, że można je praktykować ale raz na miech/kwartał. Na pewno jeszcze będą, ale teraz są trochę inne plany. Dotychczas najbardziej sprawdzoną formułą w przypadku T6 były kolejne 'vol.' , których też nie było od dawna. Niebawem pewnie coś obmyślimy z Hobbithem bo w dużej mierze forma turnieju zależy od zainteresowania i pomysłów graczy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: BamBam86 »

niemartw sie hobbith ja juz tyle dualshock rozwalilem ze szok czasem nerwy poniosza i niema sensu ich naprawiac tylko nowy sobie spraw... a co do turnieju to nigdy nie ruszymy jak nie zorganizujemy konkretnych ludzi ktorzy chca pograc ... mosimy powysylac do wszystkich znajomych z psn o zapisaniu sie do turnieju napewno sie duzo osob zglosi tylko trzeba jeszcze konkretnie rozkminic jaki typ turnieju ... bo nigdy nie ruszymy ... ja jestem za turniejem ligowym np.2 tyg. gdzie podkoniec champion league piewszej 12 zalezy ile osob bedzie gralo...a kto nie bedzie gral a sie za pisze na turniej to niech widnieje na samym szarym koncu tabeli z napisem looser hehe
BamBam
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: Adi_Rash »

KRELIAN pisze: Organizowanie turnieju w T6 ma taki sam sens jak w T3 i w każdą inną bitkę. Potrzeba tylko i wyłącznie zajawki do gry i aktywnego budowania 'sceny'. Każdy tur jest solidnie nagłaśniany - od forum/strony, po zewnętrzne fora (niekoniecznie bijatykowe), GG, PSN itp. Nic w tej kwestii się nie zmieniło od początku nagłaśniania turniejów - zmienia się wyłącznie podejście i zajawka ludzi.
I tu Ci przyznam rację. w ogóle cała Twoja wypowiedź ma sens ale mimo zainteresowania i jak to określiłeś "zajawki" ludzi na turniej nic się nie dzieje. Pewnie dlatego, że zajawkę ma wąskie grono osób.

Dobra, pieprzę od rzeczy, a co do czego sam gówno zrobiłem w kwestii by wam pomóc. Musiałbym się zapytać kilku osobom ale nic nie obiecuję ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: KRELIAN »

Stale to powtarzam, że jakby każdy uczestnik zechciał choć 3 osoby nakręcić to już byłoby więcej niż dobrze. Niebawem więcej info o nowym turze.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: bartaaz »

Ale jak ja organizowałem ludzi, nawet z zagranicy... :) :) :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: Oscar »

Niby Tk6, najnowsza odsłona bitki, a tu taki sam problem z ludźmi jak z Tk3 :P
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: HiKrush »

Mi jest wszystko jedno, ale mam prośbę. Jak podepnę kabel do neta do konsoli, to nie mam neta na kompie i nie dowiem się, jaka zapadła decyzja. Czy ktoś z już zapisanych mógłby mi dać znać, na czym stanęło?

A druga prośba, to czy orgowie dodadzą mnie do znajomych na PSNie i będą pisali PMki co i kiedy mam robić? Nie znam się na turniejach online :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: KRELIAN »

bartaaz pisze:Ale jak ja organizowałem ludzi, nawet z zagranicy... :) :) :)
Już chyba w każdym dziale się tym chwaliłeś, tylko że znów to co piszesz nie ma sensu i jest nie na temat ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event vol 2 - data do ustalenia

Post autor: KRELIAN »

Zamykam wątek, gdyż obecnie trwają zapisy na Tekken 6 Online Tournament vol 5. Niewykluczone, że za jakiś czas wrócimy do turnieju jednodniowego.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Weekend Cup”