szukam 3 gier 2d

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
NHFL
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15-03-2012, 19:18

szukam 3 gier 2d

Post autor: NHFL »

ogolnie to w tych grach chodzilo o jedno... szlo sie z lewego konca mapy na drugi koniec i przy tym eliminowalo sie wszystkich przeciwnikow napotkanych na drodze przy tym czasem ubijało się jakiegoś bossa ;) a najciekawsze z tego wszystkiego bylo to ze mozna było zagrać we 2 na jednym kompie pierwsza gra to było coś w rodzaju średniowiecza pamiętam ze z czasem jak się zabilo większą ilość wrogów wzrastał level a wraz z levelem zmieniała się zbroja postaci którą się grało
druga gra to były czasy współczesne pamiętam ze na koncu walczylo sie z dziadkiem na wózku inwalidzkim który strzelał w nas z harpuna Wink pamiętam że czasem po przejsciu mapy dostawało się do dyspozycji samochód który należało zniszczyc w jak najkrótszym czasie
trzecią grę pamiętam najmniej choć najbardziej mi się podobała. tutaj też czasy współczesne pamiętam że można było w tej grze podnosić z ziemi kije bejsbolowe, noże , kastety i wiele wiele innych rzeczy było również wiele interaktywnych przedmiótów które można było zniszczyc, na drugiej mapie zdaje mi się że walczyło się w jadącym autobusie, cos mi sie kojarzy że tak jak w poprzedniej grze niszczylo się samochód to tutaj co jakis czas dostawalo się sporo szklanych szyb i należało jak najwięcej ich zniszczyc w określonym czasie
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: szukam 3 gier 2d

Post autor: wf6608 »

1 - prawie na pewno Knights of the Round
2 - Final Fight
3 - też Final Fight? Zgadzają się szyby i jadący... akurat to było metro.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: szukam 3 gier 2d

Post autor: mg1987 »

1 - Mi się jeszcze kojarzy The King of Dragons (ewentualnie któraś z gier z serii Dungeons & Dragons).
3 - Jestem prawie pewien, że chodzi o Punishera.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: szukam 3 gier 2d

Post autor: Chris »

1. jak zbroja to knights of the round.
reszta tak jak wyzej
Obrazek
NHFL
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15-03-2012, 19:18

Re: szukam 3 gier 2d

Post autor: NHFL »

dzięki chłopaki chodzilo mi właśnie o
1 knights of the round
2 final fight
3 punisher ;)
NHFL
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15-03-2012, 19:18

Re: szukam 3 gier 2d

Post autor: NHFL »

pobralem te gry i wiele wiele więcej ale mogę ich odpalić próbowałem różnych emulatorów no ale nie idzie ;/ możecie podać nazwę albo najlepiej linka do jakiegoś poprawnie działającego i prostego w użyciu emulatora?
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: szukam 3 gier 2d

Post autor: TeeVar »

MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”