Tekken 6 Online Tournament vol 5

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: blaugrana20 »

OoOoOo uwazaj zeby na Tobie sie ktos nie wyrzyl w nastepnym turnieju :krzeslem:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: NoStress_PL »

Caradolph, nie lepiej byłoby skopać komuś dupkę "FER " ? Bo skoro grałeś tak jak Olek napisał ,to nie masz się czym zbytnio chwalić :3. No ale cóż, każdy gra tak jak umie...;> * BEZ PRZESADY * :D
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: bartaaz »

fer to złe słowo, brzmi jakby włączał torrenta a on tylko chce wygrać, a że większość ludzi nie ma tu movementu, a i sama gra ogranicza ten czynnik dobór taktyki jest jak najbardziej uzasadniony:)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: caradolph »

xOlekPLx pisze:mimi iż także nie wyjde z grupy , nie rozumiem twojego postu wczesniejszego dotyczącego gry ludzi na online a na offline , twoje używanie hitów na doł i wymienianie je chwytami bije rekordy oglądalnosci ( no chyba ze grasz tak tylko w momentach w których nie umiesz wygrac). Szczerze wspólczuje ludzią z którymi tak grasz . Gz ;]
Ostrzegałem, że jak sie zdecydujecie na 4 rzuty na walkę, to nie bd widział nic złego w tym, żeby maksymalnie to wykorzystać, a rzuty z lowami niwelujemy hopkickami, rzekłem. :spi:

Dla mnie fair gra to wszystko na co pozwalają możliwości gry i tak będzie zawsze, a mój poprzedni post nie tyczy się tego, że się chwalę, tylko tego, iż cieszę się, że granie na ciągłym zmęczeniu wynagrodziło mi to wreszcie jakimś sukcesem i nie obchodzi mnie jak zdobytym, wg mnie fair, nad movementem ciagle pracuję, więc thx za grę i skończcie z tym fair, bo to już się robi trochę dziwne imo. :znudzony:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: HiKrush »

Pierdolicie, Caradolph dobrze gra, grałem z nim kilka razy i robi gościu robotę, tylko teorii mu brakuje. Jęczenie na rzuty/lowy nie ma żadnego uzasadnienia, bo wszyscy gramy na takich samych warunkach, nikt nie ma lżej.
xOlekPLx pisze: twoje używanie hitów na doł i wymienianie je chwytami bije rekordy oglądalnosci ( no chyba ze grasz tak tylko w momentach w których nie umiesz wygrac). Szczerze wspólczuje ludzią z którymi tak grasz . Gz ;]
No ale przecież wygrał, więc umie wygrać. To bardziej Ty nie umiesz wygrać z taką grą. Jedną z największych, jeżeli nie największą zaletą gier turniejowych jest to, że nie da się oszukiwać. W sportach olimpijskich, motorowych, czy jakichkolwiek innych można stosować doping, czy inne oszustwa w celu zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej. Tutaj wszyscy gramy w tym samym środowisku, bez możliwości czitowania i o naszej wygranej decydują wyłącznie nasze umiejętności, także umiejętność podejmowania właściwej decyzji. Jeżeli tak bardzo nie radziłeś sobie z lowami/rzutami, to tylko Twoja wina, że nie zdecydowałeś się odpalić hopkicka, którym zcrushowałbyś obydwa zagrania.

Czas na modyfikowanie zasad był przed turniejem, a teraz jak sobie pościeliliśmy tak się nam będzie spało. Powodzenia pozostałym, play hard&go pro \m/
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: MrVeron »

Moze mi ktos wytlumaczyc fenomen 4 rzutow na walke? Po co takie udziwnienie powstaje w ogole? Przeciez to powoduje, ze gracz zamiast skupic sie maxymalnie na grze mysi tylko "czekaj czekaj, czy juz rzucilem 3 razy, czy moze juz 4?" Poza tym po co komu ewentualne klotnie miedzy gaczami o to, czy bylo 5 rzutow czy 4 itp. Zreszta hob przechodzil juz przez to, wiec tym bardziej nie rozumiem. A juz to, ze wyrwany rzut liczy sie jako rzut, ale schylony juz nie to juz w ogole kosmos jest. Czemu nie moze byc albo calkowitego bana na rzuty albo zupelne ich dopuszczenie? Wiem, ze nie biore udzialu, ale chcialbym uzyskac odpowiedz na dreczace mnie kwestie.
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: xOlekPLx »

HiKrush pisze:Pierdolicie, Caradolph dobrze gra, grałem z nim kilka razy i robi gościu robotę, tylko teorii mu brakuje. Jęczenie na rzuty/lowy nie ma żadnego uzasadnienia, bo wszyscy gramy na takich samych warunkach, nikt nie ma lżej.
xOlekPLx pisze: twoje używanie hitów na doł i wymienianie je chwytami bije rekordy oglądalnosci ( no chyba ze grasz tak tylko w momentach w których nie umiesz wygrac). Szczerze wspólczuje ludzią z którymi tak grasz . Gz ;]
No ale przecież wygrał, więc umie wygrać. To bardziej Ty nie umiesz wygrać z taką grą. Jedną z największych, jeżeli nie największą zaletą gier turniejowych jest to, że nie da się oszukiwać. W sportach olimpijskich, motorowych, czy jakichkolwiek innych można stosować doping, czy inne oszustwa w celu zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej. Tutaj wszyscy gramy w tym samym środowisku, bez możliwości czitowania i o naszej wygranej decydują wyłącznie nasze umiejętności, także umiejętność podejmowania właściwej decyzji. Jeżeli tak bardzo nie radziłeś sobie z lowami/rzutami, to tylko Twoja wina, że nie zdecydowałeś się odpalić hopkicka, którym zcrushowałbyś obydwa zagrania.

Czas na modyfikowanie zasad był przed turniejem, a teraz jak sobie pościeliliśmy tak się nam będzie spało. Powodzenia pozostałym, play hard&go pro \m/
no nie umiem wygrac i jakos mi to nie przeszkadza, sam mi zresztą napisał że inaczej gra offline niz online wiec ja nie wiem po co wgl to wszystko, ja mam na ten temat swoje zdanie tak samo jak kazdy, skomentowałem tylko przebieg samej walki wiec wiecej nie bd sie rozpisywal na temat tego co sie podczas niej działo, nie rozpaczam ze przegrałem bo widocznie byl lepszy skoro wygrał, proste i logiczne (Także to ze moje umiejętności potrzebują dopracowania też nie jest żadną tajemnicą).
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: Hobbith »

MrVeron pisze:Moze mi ktos wytlumaczyc fenomen 4 rzutow na walke? Po co takie udziwnienie powstaje w ogole? Przeciez to powoduje, ze gracz zamiast skupic sie maxymalnie na grze mysi tylko "czekaj czekaj, czy juz rzucilem 3 razy, czy moze juz 4?" Poza tym po co komu ewentualne klotnie miedzy gaczami o to, czy bylo 5 rzutow czy 4 itp. Zreszta hob przechodzil juz przez to, wiec tym bardziej nie rozumiem. A juz to, ze wyrwany rzut liczy sie jako rzut, ale schylony juz nie to juz w ogole kosmos jest. Czemu nie moze byc albo calkowitego bana na rzuty albo zupelne ich dopuszczenie? Wiem, ze nie biore udzialu, ale chcialbym uzyskac odpowiedz na dreczace mnie kwestie.
Uroki demokracji :P
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: blaugrana20 »

czekajmy na TTT2 i jego online
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Gordaf
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 12-04-2012, 15:52
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: Gordaf »

bartaaz ostatnia szansa dziś jestem do 15:30 :) pisz na kom jak bedziesz mógł zagrać do tego czasu
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: bartaaz »

siedzę w robocie, nie wyrobie do 15.30. już i tak oddałem walkovera
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: Hobbith »

DE rozpiszemy dzisiaj między 18, a 19. Większość grup jest już pewna, prosiłem Ex Sephi żeby rozegrał swoje walki, bo chyba jako jedyny już ma jeszcze szansę zmienić coś w grupie. Masz czas do 18-19 dzisiaj.
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: HiKrush »

Rozegrajmy to gówno w weekend, nudzi mi się.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: surkabm12434 »

Bus.. no co ty?? Grałem christie i eddym... napisałem ci nawet przed walką że to ważna walka, a ty że jak ważna... nie pamiętasz? Przejrzyj wiadomości nawet napisałem ci thx.... albo dzięki.;) po walce.
PUSTO
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: surkabm12434 »

Proszę potwierdź że tak było bo czuję sie jak oszust...
Heh.. NoStres kiedy gramy?:)
PUSTO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”