Tekken 6 Online Tournament vol 5

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
elvir_wtc
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 31-05-2011, 17:29
Lokalizacja: Andrychów
Ogrywam: Tekken 6, Call of Duty Black Ops
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: elvir_wtc »

adax_pl 5 - 0 elvir_wtc
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: surkabm12434 »

Czyli przechodzę dalej z HiKrushem :D . Sorry już wszystko mi działa z TK3 Online.. ale to z rapid share to nie działa -;-.
Nom lubią pograć mokujinem :cool:
PUSTO
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: HiKrush »

Tak w sumie, to o co my gramy?
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: caradolph »

HiKrush pisze:Tak w sumie, to o co my gramy?
O złote gacie.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: HiKrush »

Liczyłem na jakiś żeton na kur** i beton, ale gacie też są okej.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: surkabm12434 »

Hi, nie bądz taki do przodu :] . Zaskoczeniem dla mnie będzie jak wygrasz , nie ukrywam ;).
Na moją wygraną w TYM turnieju jest 0.01% chociaż.. nie do końca :rotfl:. Jak w ćwierć/pól-finałach i będzie dobre złącze to z blau lub NoStresem (i atikssem ale z atikssem jesteście w miarę równi;] gracie tym samym charem) to może być ciężko. Ale też odrazu nie mówie że przegrasz. Nie zrozum tego jako jakieś naskoczenie albo poniżenie, sam wiesz dostałem od cb 5:0 i nie mam co ci poniżać :suchy: . A, chciałbym jeszcze dodać że to że kogoś tu nie wymieniłem niech nie czuję się poniżony jeszcze nie walczyłem z nim poprostu i nie znam jego umiejętności.. nie obrażajcie się :D
PUSTO
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: NoStress_PL »

Surak, czemu zaskoczeniem? Hi gra dość dobrze, i nie ukrywam że z tych ludzi co grają w tur jest naprawdę dobry , pomijam ludzi którzy robią ciągle doły (Atiksss.Pozdrawiam XD) . Ale liczy się zabawa , nieważne kto wygra :3 .
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: HiKrush »

Nie wiem o co chodzi, ale NoStress mnie zjedzie Xiao bez mydła. Atikss potrafi rozegrać leszą walkę, ale za bardzo polega na lowach, a to na online może owocować wyłapywaniem przypadkowych, semi-karalnych hopkicków, których w razie potrzeby nie zawaham się użyć+nie kara. Blaugrana używa trochę za mało lowów i nie kara, ale nadal potrafi obić ryja. Tyle faworytów, reszty nie kojarzę. Raczej nie wygram, odpadnę z którymś z powyższej trójki w drabince.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: NoStress_PL »

HiKrush pisze:Nie wiem o co chodzi, ale NoStress mnie zjedzie Xiao bez mydła. Atikss potrafi rozegrać leszą walkę, ale za bardzo polega na lowach, a to na online może owocować wyłapywaniem przypadkowych, semi-karalnych hopkicków, których w razie potrzeby nie zawaham się użyć+nie kara. Blaugrana używa trochę za mało lowów i nie kara, ale nadal potrafi obić ryja. Tyle faworytów, reszty nie kojarzę. Raczej nie wygram, odpadnę z którymś z powyższej trójki w drabince.
Ja bym dodał jeszcze Olka, gra też dobrze - Ale MOIM zdaniem Julią . No Julią grzmoci , xiao też ale mniej niż kiedyś. :D
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: caradolph »

Ja maszczę tylko dlatego, że ciągle przerzucam się z offline (Granie z AxRf team) na online i na odwrót i potem ciężko jest się połapać. Nie wiem czy inni tak mają, ale dla mnie to jest czynnik przeważający, bo jest mi nawet ciężej gówniane -12 skarać takim 4,1, bida w kraju imo. Poza tym ostatnio mnie zmęczenie bierze i mnie wszyscy mogą jechać jak szmajzę.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: HiKrush »

Co Ty gadasz, świetny pressing, tylko mało wymieniasz i nie dajesz powodów do schylania. Więcej podcinki ;)
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: blaugrana20 »

Kamiya vs blaugrana 5:1 Dobra walka ale porazke gralem ;p

Co do mojego karania wiem ze nie karam jak nalezy ale pracuje nad tym ;p najwazniejsze to nauczuc sie blokowac roznego masci podcinki bo to mi nie idzie wcale i przez to przegrywam
po drugie tym eddym ciezko gra sie na dobrych graczy co ja sie musze napocic co by Wam pasek zmiejszyc
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: NoStress_PL »

blaugrana20 pisze:Kamiya vs blaugrana 5:1 Dobra walka ale porazke gralem ;p

Co do mojego karania wiem ze nie karam jak nalezy ale pracuje nad tym ;p najwazniejsze to nauczuc sie blokowac roznego masci podcinki bo to mi nie idzie wcale i przez to przegrywam
po drugie tym eddym ciezko gra sie na dobrych graczy co ja sie musze napocic co by Wam pasek zmiejszyc
Uwierz, xiajką też się troche namęczyć trzeba ;D nie jest silna jak np LiLi :x
Awatar użytkownika
Gordaf
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 12-04-2012, 15:52
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: Gordaf »

Xiao mnie przejechałeś jak fani slejera katolicką bojówkę :D
tak się z wami podziele bo jakoś od rana mam dobry humor... gram od jakiegoś czasu ten online i piore tych noobów (tych lepszych też się udaje) ale czasem dostanę wcir od jakiegoś randoma i tak mi strasznie źle wtedy i sobie myślę po chuj mam jechać na jakiś turniej.. jak mam wygrać z np. Frizenem jak mnie jakiś "jajamojejstarej74r5" leje lołspinami. Ale tak wczoraj jak graliśmy offline to bardzo się te dwie gry różnią, że nie ma co jęczeć na to że są lagi tylko się nauczyć z tym grać. Jest roche wałek bo po przesiadce z online na off ma się chwilę laga na oczach ale po kilku walkach idzie sobie
tak w sumie to się zastanawiam do czego zmierzam i chyba do tego, że chętnie bym się z wami na turnieju spotkał na porządne tekkeny :)

a Hi jest słaby nie mówcie mu tak bo chodzi i się puszy jak paw :D
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: NoStress_PL »

Czy ja wiem czy taka różnica jest między online a offline.Hmm, no dla mnie prawie wgl nie ma, gra mi się dobrze i tu i tu . Może dlatego że czasami gram z Olkiem po kilka godzin offline , i kilka godzin online. I się przyzwyczaiłem xd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”