Odpowiedz do tematu
Tekken 6 Online Tournament vol 5
Autor Wiadomość
blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 19-04-2012, 20:14   

OoOoOo uwazaj zeby na Tobie sie ktos nie wyrzyl w nastepnym turnieju :krzeslem:

Uploaded with ImageShack.us

NoStress_PL 
Master of the Shakers

PSN ID: NoStress_PL/AkiSugoi
Zagram w: TTT2
Wysłany: 19-04-2012, 20:20   

Caradolph, nie lepiej byłoby skopać komuś dupkę "FER " ? Bo skoro grałeś tak jak Olek napisał ,to nie masz się czym zbytnio chwalić :3. No ale cóż, każdy gra tak jak umie...;> * BEZ PRZESADY * :D

bartaaz 
Grand Master

PSN ID: brtz86
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Street Fighter 3rd strike
Wysłany: 19-04-2012, 20:28   

fer to złe słowo, brzmi jakby włączał torrenta a on tylko chce wygrać, a że większość ludzi nie ma tu movementu, a i sama gra ogranicza ten czynnik dobór taktyki jest jak najbardziej uzasadniony:)

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 19-04-2012, 20:30   

xOlekPLx napisał/a:
mimi iż także nie wyjde z grupy , nie rozumiem twojego postu wczesniejszego dotyczącego gry ludzi na online a na offline , twoje używanie hitów na doł i wymienianie je chwytami bije rekordy oglądalnosci ( no chyba ze grasz tak tylko w momentach w których nie umiesz wygrac). Szczerze wspólczuje ludzią z którymi tak grasz . Gz ;]

Ostrzegałem, że jak sie zdecydujecie na 4 rzuty na walkę, to nie bd widział nic złego w tym, żeby maksymalnie to wykorzystać, a rzuty z lowami niwelujemy hopkickami, rzekłem. :spi:

Dla mnie fair gra to wszystko na co pozwalają możliwości gry i tak będzie zawsze, a mój poprzedni post nie tyczy się tego, że się chwalę, tylko tego, iż cieszę się, że granie na ciągłym zmęczeniu wynagrodziło mi to wreszcie jakimś sukcesem i nie obchodzi mnie jak zdobytym, wg mnie fair, nad movementem ciagle pracuję, więc thx za grę i skończcie z tym fair, bo to już się robi trochę dziwne imo. :znudzony:

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 19-04-2012, 21:50   

Pierdolicie, Caradolph dobrze gra, grałem z nim kilka razy i robi gościu robotę, tylko teorii mu brakuje. Jęczenie na rzuty/lowy nie ma żadnego uzasadnienia, bo wszyscy gramy na takich samych warunkach, nikt nie ma lżej.

xOlekPLx napisał/a:
twoje używanie hitów na doł i wymienianie je chwytami bije rekordy oglądalnosci ( no chyba ze grasz tak tylko w momentach w których nie umiesz wygrac). Szczerze wspólczuje ludzią z którymi tak grasz . Gz ;]
No ale przecież wygrał, więc umie wygrać. To bardziej Ty nie umiesz wygrać z taką grą. Jedną z największych, jeżeli nie największą zaletą gier turniejowych jest to, że nie da się oszukiwać. W sportach olimpijskich, motorowych, czy jakichkolwiek innych można stosować doping, czy inne oszustwa w celu zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej. Tutaj wszyscy gramy w tym samym środowisku, bez możliwości czitowania i o naszej wygranej decydują wyłącznie nasze umiejętności, także umiejętność podejmowania właściwej decyzji. Jeżeli tak bardzo nie radziłeś sobie z lowami/rzutami, to tylko Twoja wina, że nie zdecydowałeś się odpalić hopkicka, którym zcrushowałbyś obydwa zagrania.

Czas na modyfikowanie zasad był przed turniejem, a teraz jak sobie pościeliliśmy tak się nam będzie spało. Powodzenia pozostałym, play hard&go pro \m/

MrVeron 
Elite player

PSN ID: MrVeron
Wysłany: 19-04-2012, 22:33   

Moze mi ktos wytlumaczyc fenomen 4 rzutow na walke? Po co takie udziwnienie powstaje w ogole? Przeciez to powoduje, ze gracz zamiast skupic sie maxymalnie na grze mysi tylko "czekaj czekaj, czy juz rzucilem 3 razy, czy moze juz 4?" Poza tym po co komu ewentualne klotnie miedzy gaczami o to, czy bylo 5 rzutow czy 4 itp. Zreszta hob przechodzil juz przez to, wiec tym bardziej nie rozumiem. A juz to, ze wyrwany rzut liczy sie jako rzut, ale schylony juz nie to juz w ogole kosmos jest. Czemu nie moze byc albo calkowitego bana na rzuty albo zupelne ich dopuszczenie? Wiem, ze nie biore udzialu, ale chcialbym uzyskac odpowiedz na dreczace mnie kwestie.

xOlekPLx 
Master

PSN ID: OleeK_
Zagram w: Tekken 6, TTT2
Wysłany: 19-04-2012, 23:03   

HiKrush napisał/a:
Pierdolicie, Caradolph dobrze gra, grałem z nim kilka razy i robi gościu robotę, tylko teorii mu brakuje. Jęczenie na rzuty/lowy nie ma żadnego uzasadnienia, bo wszyscy gramy na takich samych warunkach, nikt nie ma lżej.

xOlekPLx napisał/a:
twoje używanie hitów na doł i wymienianie je chwytami bije rekordy oglądalnosci ( no chyba ze grasz tak tylko w momentach w których nie umiesz wygrac). Szczerze wspólczuje ludzią z którymi tak grasz . Gz ;]
No ale przecież wygrał, więc umie wygrać. To bardziej Ty nie umiesz wygrać z taką grą. Jedną z największych, jeżeli nie największą zaletą gier turniejowych jest to, że nie da się oszukiwać. W sportach olimpijskich, motorowych, czy jakichkolwiek innych można stosować doping, czy inne oszustwa w celu zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej. Tutaj wszyscy gramy w tym samym środowisku, bez możliwości czitowania i o naszej wygranej decydują wyłącznie nasze umiejętności, także umiejętność podejmowania właściwej decyzji. Jeżeli tak bardzo nie radziłeś sobie z lowami/rzutami, to tylko Twoja wina, że nie zdecydowałeś się odpalić hopkicka, którym zcrushowałbyś obydwa zagrania.

Czas na modyfikowanie zasad był przed turniejem, a teraz jak sobie pościeliliśmy tak się nam będzie spało. Powodzenia pozostałym, play hard&go pro \m/

no nie umiem wygrac i jakos mi to nie przeszkadza, sam mi zresztą napisał że inaczej gra offline niz online wiec ja nie wiem po co wgl to wszystko, ja mam na ten temat swoje zdanie tak samo jak kazdy, skomentowałem tylko przebieg samej walki wiec wiecej nie bd sie rozpisywal na temat tego co sie podczas niej działo, nie rozpaczam ze przegrałem bo widocznie byl lepszy skoro wygrał, proste i logiczne (Także to ze moje umiejętności potrzebują dopracowania też nie jest żadną tajemnicą).

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 19-04-2012, 23:45   

MrVeron napisał/a:
Moze mi ktos wytlumaczyc fenomen 4 rzutow na walke? Po co takie udziwnienie powstaje w ogole? Przeciez to powoduje, ze gracz zamiast skupic sie maxymalnie na grze mysi tylko "czekaj czekaj, czy juz rzucilem 3 razy, czy moze juz 4?" Poza tym po co komu ewentualne klotnie miedzy gaczami o to, czy bylo 5 rzutow czy 4 itp. Zreszta hob przechodzil juz przez to, wiec tym bardziej nie rozumiem. A juz to, ze wyrwany rzut liczy sie jako rzut, ale schylony juz nie to juz w ogole kosmos jest. Czemu nie moze byc albo calkowitego bana na rzuty albo zupelne ich dopuszczenie? Wiem, ze nie biore udzialu, ale chcialbym uzyskac odpowiedz na dreczace mnie kwestie.

Uroki demokracji :P

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 20-04-2012, 05:27   

czekajmy na TTT2 i jego online

Uploaded with ImageShack.us

Gordaf 
Beginner

PSN ID: Gordaf_
Wysłany: 20-04-2012, 11:22   

bartaaz ostatnia szansa dziś jestem do 15:30 :) pisz na kom jak bedziesz mógł zagrać do tego czasu

bartaaz 
Grand Master

PSN ID: brtz86
Zagram w: Street Fighter 3rd strike
Wysłany: 20-04-2012, 13:13   

siedzę w robocie, nie wyrobie do 15.30. już i tak oddałem walkovera

Hobbith 

PSN ID: Hobbith_UK
Wysłany: 20-04-2012, 16:35   

DE rozpiszemy dzisiaj między 18, a 19. Większość grup jest już pewna, prosiłem Ex Sephi żeby rozegrał swoje walki, bo chyba jako jedyny już ma jeszcze szansę zmienić coś w grupie. Masz czas do 18-19 dzisiaj.

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 20-04-2012, 19:33   

Rozegrajmy to gówno w weekend, nudzi mi się.

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 20-04-2012, 20:11   

Bus.. no co ty?? Grałem christie i eddym... napisałem ci nawet przed walką że to ważna walka, a ty że jak ważna... nie pamiętasz? Przejrzyj wiadomości nawet napisałem ci thx.... albo dzięki.;) po walce.

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 20-04-2012, 20:14   

Proszę potwierdź że tak było bo czuję sie jak oszust...
Heh.. NoStres kiedy gramy?:)