Odpowiedz do tematu
[SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)
Autor Wiadomość
HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 11-04-2012, 13:31   [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Taki:

Dobry na początek i do późniejszego ewentualnego zmodowania.

Stan dobry, przez co rozumiem, że wszystko działa, ale jest trochę zakurzony, no i na pewno nie pierwszej nowości. Grałem na nim ze trzy razy, głównie na practice.

Stick bez pudełka, biały.

Cena do uzgodnienia, chciałbym stówkę, ale za buzi i loda spuszczę kilka groszy, zainteresowanych proszę bić na maila najlepiej: hikrush[at]gmail.com

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 12-04-2012, 08:11   

Jak robisz lody i do tego jeszcze buzi na koniec dajesz to zapewne, na honmaru, wielu zainteresowanych będzie.

HiKrush 
Master

Wysłany: 12-04-2012, 12:21   

Dziewczynko, jak chcesz kupić stick, to pisz w tym temacie, a jak masz do mnie problem, to wyślij PMkę jak dorosły człowiek, a nie gówniara szukająca poklasku wśród gapiów.

eq2D 
Friend

Wysłany: 12-04-2012, 19:39   Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Cytat:

ale za buzi i loda spuszczę kilka groszy

Cytat:
Jak robisz lody i do tego jeszcze buzi na koniec dajesz

W te i z powrotem oczami. Aż załapiesz. Chyba, że pisałeś to całkowicie poważnie i tak też me słowa odebrałeś. Jeśli tak to, cóż, nadaje się to do Faktu.

A i "gówniara" nie jest synonimem pojęcia "dorosły człowiek", więc się zdecyduj. Nie wymagaj od białego, ażeby murzynem się stał. Choć w druga stronę to ponoć działa...

A jeśli już poluzowałeś portki to mi powiedz mi (i zainteresowanym?) czy stick ten nadaje się do PC?

HiKrush 
Master

Wysłany: 12-04-2012, 20:16   

Nadaje.

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 13-04-2012, 15:52   

http://img641.imageshack....41/x360131a.jpg

Zapodałem większe zdjęcie dla zainteresowanych. Jeśli ktoś chce modować to od razu napisze ze wejdzie Sanwa. BTW HiKrush jak sie Tobie chce to fajnie jakbyś dał wymiary budy i zdjęcie w środku bo bardzo mało info jest na necie o tym sticku.

eq2d jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie to sie zamknij . Przynajmniej osoby zainteresowane -widząc ruch w temacie - nie beda tracić czasu na takie posty.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-04-2012, 17:28   

Ja bym proponował skupić się na temacie bo nie chce mi się go zamykać. Inna sprawa, że gdybym chciał coś sprzedać na 'obcym gruncie' to raczej bym sobie oszczędził podobnych dopisków jak ten z lodami, no ale jak kto woli.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

eq2D 
Friend

Wysłany: 13-04-2012, 19:43   

Jeśli stick jest łatwo modowalny, a jedynym problemem jest warstwa kurzu to tym bardziej zastanawia mnie cena. Kolega chcę się pozbyć tego bo ma dobre serce, czy o co chodzi? Ja nie twierdzę, że się na tym znam, ale tandetny Mayflash jest droższy, więc...?

Ren, może Ciebie to nie rusza, ale mnie drażnią - na wejściu - takie głupawe teksty. A jeśli mnie coś drażni, czy w negatywny sposób zwraca moją uwagę, to w odpowiedni sposób reaguję. Co ja będę gadał, zobacz co Krelian napisał. No bo chyba coś w tym jest? I nie pisz do mnie w taki sposób.

HiKrush 
Master

Wysłany: 13-04-2012, 20:08   

Stick jest łatwo modowalny, knefle 30mm, na gałce się nie znam.

Wymiary plus minus kilka milimetrów:
33cm w najszerszym miejscu,
30cm w najwęższym,
21cm długi,
5cm wysoki.

Stick ma tą zaletę, że jest pod XBOXa 360, więc można grać na iksie i kompe, a po podłączeniu przez taką przejściówkę za 25zł., której akurat nie mogę znaleźć na allegro, ale mam dwie, można grać na PS3.

Zdjęcia flaków zrobię jak znajdę śrubokręt.

Sprzedaję tak tanio, bo:
1. Nówka kosztuje 130zł.,
2. Nie gram na nim, leży i się kurzy, mam drugi taki sam, którego mam zamiar kiedyś zmodować oraz nadprogramowa stówka zawsze robi dobrze mojemu kontu bankowemu.

Jak jeszcze coś ktoś tego, to pytać śmiało, w miarę możliwości odpowiem.

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 13-04-2012, 23:33   

eq2D napisał/a:
Jeśli stick jest łatwo modowalny, a jedynym problemem jest warstwa kurzu to tym bardziej zastanawia mnie cena.

W robsonie mają go w zestawie z SFIVAE za 199zł.
Poza tym sam stick to absolutny noname. Warto dodać, że jeśli ktoś szuka pierwszego sticka i nie zamierza go modować od razu to jest to lepsza opcja od mayflasha ( troche lepsza obudowa + wyraźnie lepsze przyciski, joy praktycznie bez zmian)