Paul Phoenix

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Paul Phoenix

Post autor: Lukas »

szyszq - jak tak lubisz grać na unblocka z cpu na medium, to spróbuj tego: lp, rp, b+lp+rp - powinno częściej wchodzić xD
Awatar użytkownika
szyszq
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 14-04-2009, 15:14
Lokalizacja: masz chipsy?

Re: Paul Phoenix

Post autor: szyszq »

teraz to akurat niemożliwe. Tekken mi się zepsuł ;( Ściągnąłem tekken3 online, później wykasowałem t3online, a w zwyklym pojawia sie jakis error ;(

ale dobra to temat o jugglach Paula

p.s. kazdy lubi grac na unblockach ;)
i zostałem bez podpisu :(
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Paul Phoenix

Post autor: KRELIAN »

Lepiej przed unblockiem wrzucić p+4 (do przodu z kółkiem jednocześnie) zamiast lp i rp - to jakaś magiczna akcja której czary do dziś są niepojęte, ale tak się w Time Trialu rekordy biło. Jak to nie pomoże na medium to lepiej sobie darować nieczystą grę i wrócić do tej szarży Paula.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Re: Paul Phoenix

Post autor: kamiledi15 »

Sory za odświeżanie tematu, ale dzisiaj zauważyłem, że ten potężny ruch Paula świetnie działa na Jacka. Kiedy się wywali na brzuch, zwłaszcza po tym takim ruchu gdzie rzuca się bardzo daleko w przód, to dość długo wstaje i wtedy jest dość czasu na naładowanie. Paul ma też proste combo, które czasem stosuję przeciw niektórym przeciwnikom. Mianowicie często zaczynam rundę od przód+góra+krzyżyk (wybaczcie brak fachowych nazw, ale nie mogę zapamiętać), wtedy Paul skacze w górę i kopie obiema nogami. Albo drugie rozpoczęcie - przód, przód, trójkąt - Paul wali ramieniem. Oba ciosy są dobre na początek rundy, z tym że przed tym drugim warto najpierw odskoczyć do tyłu, żeby ominąć ewentualny pierwszy atak wroga. Po obu ciosach przeciwnik się przewraca. Wtedy robię przód, przód, kółko, Paul robi przewrót i znowu przewraca wroga, który już zaczął się podnosić. Wtedy szybko podchodzę i robię niski kop. Potem znowu przewrót, niski kop i tak cały czas. Jeśli zrobimy to wszystko szybko, można to powtarzać cały czas, a wróg nie będzie mógł się obronić. Działa to na zwykłe wstawanie, wstawanie szybkie, wstawanie z atakiem lub wstawanie z fikołkiem w przód lub w tył. Oczywiście po pierwszych dwóch razach przeciwnik zamiast od razu wstawać zacznie się turlać w głąb ekranu, wtedy go nie trafimy. Wtedy liczę na farta - jeśli akurat trafię, że się turla, to zamiast przewrotu robię po prostu drugi niski kop. Jeśli ma się szczęście, można tak wygrać całą rundę, a słabsi gracze nie mają z tym szans. Oczywiście w drugiej rundzie już przeciwnik nie da się na to nabrać, ale warto spróbować w pierwszej. Lepsi gracze też sobie z tym radzą, ale na pierwszą rundę ta lamerska i noobska taktyka sprawdza się nieźle. Oczywiście nie spamuję tym cały czas - jeśli widzę, że przeciwnik umie się przed tym bronić, to stosuję inne ataki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”