Problem z tk3o, vista, obraz

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
DirtyF
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 09-06-2007, 20:02
Lokalizacja: Gdynia

Problem z tk3o, vista, obraz

Post autor: DirtyF »

Witam, problem polega na wykrzaczaniu się gry po podłączeniu do innego gracza. Wchodzę na serwer, wszystko smiga, wchodzę do czyjejś gry, dajemy start. NAMCO presents się nie pojawia(do paru minut), z pytań wiem, że osoby z którymi chciałem się łączyć normalnie widzą grę, menu, ekran wyboru postaci itp. U mnie po jakimś czasie wyskakuje windowsowy error, że tk3o przestał działać. Wybór: wyłącz program/wyszukaj rozwiązanie online.
Pomoże ktoś? Dodam, że raz udało się pseudo dojść o menu. Obraz wyglądał jak pomieszana mozaika stworzona z pociętych kawałków normalnego ekranu o.O.

[DirtyF]
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Problem z tk3o, vista, obraz

Post autor: SubZero »

Przeinstaluj DirectX-a i sterowniki od grafy.
A jak to nie pomoże zmień plugin graficzny na OpenGL.
DirtyF
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 09-06-2007, 20:02
Lokalizacja: Gdynia

Re: Problem z tk3o, vista, obraz

Post autor: DirtyF »

dziękuję, pomogło:)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Problem z tk3o, vista, obraz

Post autor: kemot722 »

Widzę, że problem rozwiązany, ale pozwolę sobie dopisać uwagę, która może sie przydać użytkownikom Visty, odnośnie problemów z pluginami pod DirectX.

Vista standardowo korzysta z DirectX 10, a ten nie jest kompatybilny z poprzednimi wersjami.

Dlatego trzeba instalować dodatkowo DirectX 9/End-User, by móc korzystać z pluginów emulatora pod DirectX 6/7/8/9. Dotyczy to zarówno ePSXe, jak i innych emulatorów, innych konsol np. nullDC.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”