Odpowiedz do tematu
Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
Autor Wiadomość
K' 
Support


PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Wrz 2006
Wysłany: 26-04-2012, 18:41   Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012

Laguna cup- pierwsza edycja

Żywiec, 29.06.2012- 01.07.2012

Plakat :
Promo Video: (tba)

Facebook: https://www.facebook.com/events/412461175463254/

Nagrody: Nagrody z Wpisowego + Gry (tylko t6/sc5)

Info:

Z olbrzymią radość pragnę zaprosić wszystkich graczy na pierwszą edycję wydarzenia z serii Laguna Cup. Turniej jest efektem roboczego projektu nazywanego ‘polski WNF’ mojego autorstwa (w osobnym akapicie o projekcie).Pierwsza edycja odbędzie się w dniach 29.06.2012 – 01.07.2012 w miejscowości Żywiec, znajdującej się w województwie Śląskim, słynącej ze złocistego trunku, produkowanego od ponad 155 lat! Sam event odbędzie się na terenie ośrodka Laguna, zlokalizowanego nad jeziorem Żywieckim, pod dokładnym adresem:

ul.Królowej Jadwigi 41
34-310 Żywiec
Mapa google: <a href="https://plus.google.com/113479935794578600047/about?gl=PL&hl=pl-PL">Klik</a>


Na terenie ośrodka znajduje się wszystko, co nam potrzebne do grania i zabawy, jest prąd, nocleg, ciepłe i zimne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe. Na teren ośrodka jedzenie dowozi każda jadłodajnia/kebab/pizza. Same zawody odbędą się w dużym namiocie, umiejscowionym w samym centrum ośrodka, dzięki czemu przez domki nie będą przewijały się losowe osoby a jednocześnie namiot jest zamykany, tak, aby nam tam nie wiało ani nie padało, jeżeli pogoda nie dopisze. Planujemy przeznaczyć cały ośrodek na potrzeby turnieju, dzięki czemu zmniejszymy do minimum ilość osób nie biorących udziału w wydarzeniu (choć na pewno jacyś turyści, patrzalscy się przewiną). Laguna cup od początku tworzona jest pod kątem zabawy, wakacyjnego grania w doborowym towarzystwie z całej polski, przy schłodzonym napoju, na świeżym powietrzu, przegryzając kiełbaską z grilla. Staramy się, aby zaszczycili nas swą obecnością najlepsi gracze w gry, które planujemy na turnieje. Spodziewajcie się rywalizacji na najwyższym poziomie!

Poniżej znajdziecie wszystkie informacje o turnieju.

Dojazd:

Na miejsce turnieju można się dostać samochodem (parking na terenie ośrodka), autobusem komunikacji miejskiej lub PKSem z dworca głównego PKP/PKS w Żywcu lub autobusem PKS z dworca głównego PKP/PKS w Bielsku-Białej.

1.Samochód: Kierowcom proponuję użycie takich stron internetowych jak:
mapy.google.pl
lub
zumi.pl
i wybranie sobie najlepszej trasy dojazdowej. Oczywiście służymy pomocą, zarówno w tym temacie, jak i telefonicznie w przypadku jakichkolwiek problemów z dojazdem przed, jak i w dniu imprezy.

2.Dworzec w Żywcu: Wysiadamy na dworcu i kierujemy się na autobus komunikacji miejskiej, wsiadamy do kierującego się w stronę miasta/rynku autobusu nr 16 lub 17 i wysiadamy na przystanku 'Moszczanica'. Przechodzimy na drugą stronę ulicy i kierujemy się tak jak na poniższej mapce:EDIT: wysiadamy na przystanku Moszczanica (następy przystanek po ' na wzgórzu' !

Rozkład jazdy autobusów miejskich :
http://mzk.zywiec.pl/rozklad.php :

Istnieje również możliwość dojazdu pksem z dworca w Żywcu.


3.Dworzec w Bielsku: Wysiadamy na dworcu PKP/PKS i kierujemy się w stronę autobusów odjeżdżających w stronę Żywca. W przypadku wysiadania na dworcu PKP trzeba przejść kładką w stronę dworca PKS. Tam trzeba zapytać o autobus jadący do Żywca przez międzybrodzie, poprosić kierowcę aby wysadził was na przystanku Moszczanica.

Domki:

Na terenie ośrodka znajdują się 3 domki typu BRDA. Domki są 2 piętrowe,6 osobowe, posiadają m.in. łazienkę z kabiną prysznicową oraz kuchnię z lodówką. Na górnym Pietrze znajdują się 2 zamykane na klucz pokoje, w każdym po dwa łóżka. Na dole znajduje się kuchnia, łazienka oraz salon z krzesłami, stolikami oraz jednym podwójnym łóżkiem. Moja propozycja jest taka: Domki pomieszczą dużo więcej osób, dlatego proponuję powiększyć liczbę osób z 6 do 10. Na górze umieścić 4 osoby/dwie pary, które chciałyby trochę więcej prywatności i/lub pokój pod kluczem kosztem troszkę wyższej ceny, natomiast na dole za niższą cenę umieścić osoby, które będą chciały dłużej posiedzieć/pograć/melanżować całą noc. Oczywiście sam dom też jest pod kluczem. Problemem jest samo spanie na dole, gdyż brakłoby dla 4 osób łóżek. Tutaj pojawia się możliwość przywiezienia karimaty oraz rotacji na podwójnym łóżku, to już zależy od was. Oczywiście, wieczorem, po turniejach, przeniesiemy po dwa stanowiska do każdego domku na nocne granie. Istnieje dalej możliwość wynajmu dla 6 osobowych ekip, kwestia jak wam bardziej pasuje. Temat jest jeszcze do obgadania. Kolejną sprawą jest kaucja (oczywiście zwrotna) za każdy domek, wynosząca 200 zł. Ostatnią kwestią będzie wybór jednej osoby (na każdy domek), która zostawi dowód, pozbiera od ekipy domkowej kaucję i odbierze wszystkie klucze. Niestety są to wymogi właścicieli campingu. Proponuję ustawić się w trzy 10 osobowe ekipy, wystawić przedstawicieli, którzy będą ze mną wszystko ustalać, rezerwować itp.

Ceny:
240- 6 osób
300- 10 osób

Domki muszą być zamawiane telefonicznie pod numerem 664771312. Powiedzcie, że jesteście uczestnikami turnieju ! Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń telefonicznych + przedpłata.

Namioty:

Alternatywą dla domku jest możliwość spania w namiocie. Kilkuosobowe namioty oscylują w cenach 30-60 zł w Tesco lub innych hipermarketach. Spanie w namiocie jest dużo tańszym rozwiązaniem, niestety nie przewidujemy stanowisk dla nocnego grania gdyż kable i stanowiska idą dla domków i dużego domu.

Namiot kosztuje 10 zł za noc od osoby plus namiot. Nie trzeba zamawiać telefonicznie. Oznacza to, że dwuosobowy namiot na jedną noc to 30 zł. Pojawiła się możliwość podłączenia prądu do namiotu.

Pokoje:

Trzecią możliwością noclegu jest wynajęcie pokoju w dużym domu. Duży dom ma trzy pokoje, każdy z trzema łóżkami. Istnieje możliwość zwiększenia tej liczby do 6ściu jednak tutaj znowu pojawia się problem z brakiem łóżek, choć zwiększenie liczby osób zmniejszy cenę wynajmu.

120 zł - 3 osoby
180 zł - 6 osób

Zarówno Domki jak i pokoje wymagają wcześniejszej rejestracji telefonicznej oraz przedpłaty. Więcej informacji wkrótce.

Jedzenie: Na terenie ośrodka będzie możliwość zamówienia wszystkiego co serwują w Żywcu czyli pizzy, kebabów, obiadów itp. Staramy się aby restauracja u Meresa wystawiła swój namiot na czas trwania imprezy.

Turnieje : Laguna cup vol.1 to turnieje w następujące gry:

-Pro evolution soccer 2012
-Tekken 6
-Mortal Kombat 9
-Street fighter 4: arcade edition 2012
-Ultimate Marvel vs Capcom 3
-Soul Calibur 5
-Street fighter x Tekken

Wpisowe na turniej PES 2012 wynosi 25zł. 15 zł z tej kwoty idzie na nagrody, reszta sumy na potrzeby turnieju(m.in. prąd, wynajem, pokrycie wpisowych osób, które przywożą sprzęt)

Wpisowe na bijatyki wynosi 40 zł (wszystkie gry w jednym 40 zł)

Wszystkie konsole będą posiadały aktualne, oficjalne licencjonowane patche/łatki do każdej gry która takie posiada.

Euro 2012:

W niedzielę wieczorem na terenie ośrodka będziemy oglądać finał euro na 50iluś calowym TV HD. Oczywiście zapraszam wszystkich, aby zostali jeszcze jedną noc i wspólnie przeżywali emocje związane z tym wielkim wydarzeniem. Oczywiście, w zależności, ile nas zostanie, pomyślimy nad dogodnym dla wszystkich noclegiem (jeden euro domek ;p ?).


Pomoc w reklamie:

Liczę na waszą drobną pomoc w rozreklamowaniu wydarzenia, czyli wklejanie linku do tego tematu na różne fora około growe, udostępnianie na swoich facebookowych tablicach wydarzenia itp. Główną bazą pozostanie backdash.pl. JakubieDI proszę cię abyś na stronie głównej dał jakiś widoczny odnośnik do tego tematu, albowiem na plakacie będzie napisane, iż wszelkie info, zapisy itp. Na WWW.backdash.pl. Super, jakby udało się dać info na ppe.pl, sporo osób tam zagląda.

Stream:


Pomimo pierwotnych planów, nie przewidujemy streama, spowodowane jest to zbyt wolną prędkością łącza internetowego, który mamy na terenie ośrodka. Jednakowo, cały turniej, oraz wszystkie ważniejsze walki zostaną zarejestrowane BACKDASHową kamerą. Planujemy po turnieju złożyć ciekawsze momenty i wrzucić je na YT (tak jak i wszystkie walki).

Podobno kot jest w stanie postawić streama na terenie ośrodka, internet jest średni, na pokerstarsa wystarcza ;] Jeżeli się to uda, będziemy streamować każde top 8 i top 32 streeta/tekkena.
Sprzęt:

Lista posiadanego sprzętu na turniej:

-3xps3 –Zajman (UMVC3, 2xPES 2012, SFxTK)
-3xTv- Zajman
-di PS3 + SCV + T6 + MK + SFxTK + AE ver. 2012 + UMvC3
-kot TV+PS3 (MK9, T6, SFxT, SSF4AE, UMVC3, Skullgirls, SCV
-bati- monitor + konsole + T6
-kossak - ps3
-hi krusz PS3+SSF4AE2012+Tekken6+TV CRT 14
-Gordaf - PS3+SSF4AE2012+Tekken6+TV 14"
-nevan - ps3+ tv + gry
-olga - ps3 + tk
-ryld - ps3+ monitor+ SFxTK i TK6

Zasady:

Turnieje będą przebiegać według następujących zasad: Każdy turniej będzie przebiegać według ogólnie przyjętych, turniejowych zasad na polskiej scenie. Tyczy się to zarówno bijatyk jak i Pesa. Regulaminy turniejowe dostępne są na forach backdash.pl oraz forum.pes-scena.pl.

Pro evolution soccer 2012 :


PLATFORMA: PS3
KAMERA: Wide
FORMA: Zielona
POZIOM TRUDNOŚCI: Najwyższy możliwy
ZMIANY: 3 zmiany w meczu (przeprowadzane tylko w momencie, gdy piłka jest poza boiskiem lub podczas stałego fragmentu gry)
PORA DNIA: Noc
PORA ROKU: Lato
POGODA: Fine
STADION: Random
KONTUZJE: ON
USTAWIENIA PM: Maksymalnie 3 minuty na wprowadzenie ustawień przedmeczowych
TAKTYKA: Taktykę można zmienić tylko podczas przerwy lub gdy dostanie się czerwoną kartkę
DRUŻYNY: Wszystkie za wyjątkiem klasyków!

Zapisy:

Od dzisiaj startują zapisy, proszę podać Nick, gry, w które dana osoba będzie grać, forma wpisowego, jaka bardziej odpowiada(jeżeli bijatyki) oraz sprzęt który może dana osoba przywieźć. Oczywiście przywiezienie sprzętu= zniżka na wpisowe (więcej informacji wkrótce, dotyczy to zarówno PESa jak i bijatyk). Zapisy na nocleg będą odbywać się drogą telefoniczną, proszę dać mi jeszcze kilka dni czasu na dogranie wszystkiego.

Koncepcja/plan eventu:


Piątek od godziny 15:00

Start imprezy, rozkładanie stanowisk, rozgrzewka, turnieje w mini gry (skulgirls ? )


sobota :

Start 09.30 - 10.00

Rozpiska grup

-11:00 -

Startują:


TK-grupy (5 stanowiska)
SSF4-grupy (5 stanowiska)

13:00

Sc5 - grupy (2 stanowiska)
Mk9 - grupy (2 stanowiska)
Umvc3 - grupy (2 stanowiska)
sf x tk - grupy (2 stanowiska)


15:00 Hype begins

Ustawiamy jedno stanowisko streamowo recordowe na którym będzie grany w pierwszej kolejności t6/ ssf4. W tym czasie na pozostałych stanowiskach dogrywamy grupy z pozostałych turniejów oraz prawdopodobnie drabinkę do top8. Jeżeli na jakimś turnieju będzie dużo osób, DE będzie rozgrywane na głównym stanowisku jeżeli czas pozwoli.

22:00 Koniec dnia pierwszego

Niedziela:

Start 11:00

Zapisy na pes2012

-12:00-

Grupy Pes (4 stanowiska)

Oraz

Top 8 na stanowisku streamowo recordowym.

Dodatkowo na pozostały stanowiskach Casuale oraz MM.

-14:00-

Teamówki na jednym stanowsiku (3 gry max)

-15:00-

Drabina pes2012 (4 stanowiska)-20:00-

Pożegnanie


Projekt i jego historia:

Pomysł wziął się z USA, dokładnie z cyklów/serii turniejów tam organizowanych takich jak m.in. Wednesday Night Fights, bar fights, norcal, socal, big two itd. Turnieje te dają możliwość gry w wiele bijatyk podczas jednego-dwóch dni. Założeniem projektu było zorganizowanie podobnego cyklu turniejów w polskich realiach. Po przeprowadzeniu ankiety (link), poznaniu możliwości polskiej sceny gier, opinii graczy postanowiłem przejść do działania. Niestety wiele przeszkód pojawiło się na mojej drodze, dlatego na ostateczną datę turnieju przyszło graczom czekać przeszło 6 miesięcy. Chciałem w tym miejscu podziękować wszystkim tym, którzy mimo początkowych niepowodzeń dali mi szansę i cierpliwie czekali. Laguna cup będzie pierwszym turniejem z cyklu ZAJMAN SERIES CUP, o tym projekcie dowiecie się więcej wkrótce.

664771312 - Rejestracja, informacja o noclegu i dojeździe

665204995 - Informacje o turniejach, sprzęcie itp.


Info by Zajman
 
 
 
Kot 
BeginnerPSN ID: Nekonushi
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Dołączył: 27 Lut 2011
Wysłany: 30-06-2012, 21:44   

Leci stream. Na razie bez komentarza i updatowania wyników, ale jak będzie się dziać coś ciekawego to napiszę tutaj. http://twitch.tv/gxstream
_________________
"With great powers comes great ass-kicking"
 
 
 
Kot 
BeginnerPSN ID: Nekonushi
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Dołączył: 27 Lut 2011
Wysłany: 30-06-2012, 22:20   

Sorry za double posta, już siedzimy i komentujemy.
_________________
"With great powers comes great ass-kicking"
 
 
 
K' 
Support


PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Wrz 2006
Wysłany: 02-07-2012, 21:36   

Wyniki:


Tekken 6

1.Frizen (Steve)
2.Tokis (Zafina, Christie, Lei)
3.Bati (King)
4.Rupert (Miguel)
5./6. K' (Law), Di (Panda)


Street Fighter IV AE

1. Snake (Rufus)
2. Pitrex (Dudley, Balrog)
3. Di (Blanka)


Mortal Kombat 9

1. Di (Millena)
2. Frizen (Kung Lao)
3. Owiec


Soul Calibur V

1. Di (Aeon, Mitsurugi)
2. PePe (Natsu)
3. Gajda (Natsu)
4. Mace (Leixia)
5. Hiryu (Nightmare)
6. Pitrex (Nightmare)

Ultimate Marvel VS Capcom 3

1. Kossak
2. Snake
3. Kejim
Ostatnio zmieniony przez K' 26-07-2012, 23:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
K' 
Support


PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Wrz 2006
Wysłany: 26-07-2012, 21:07   

Relacje z Laguny (w tym zdjęcia, trochę walk i zapis streama):

http://wybiorcza.com/inde...rzenia&Itemid=7

http://padportal.pl/663-laguna-cup-vol1
 
 
 
Oscar 
Support
Thophy Hunter!


PSN ID: MrOscarPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken Revolution
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 03 Wrz 2008
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 26-07-2012, 22:16   

Łał ktoś ma bardzo ładny teren i dom - na takim to można organizować większe turnieje. Prawie jak w jakiejś hali jak na egp tyle że na zewnątrz.
_________________
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!

 
 
 
K' 
Support


PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Wrz 2006
Wysłany: 26-07-2012, 23:37   

W pierwszym poście masz informacje o lokalizacji i miejscówce...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
Tekken Tag Tournament 2, Cybermachina Bydgoszcz, 12.03.2017
Turniej Tekken 7 Cybermachina Bydgoszcz, 25.06.2017
Tawerna Cup IX - Wrocław 18.06.2011
Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
The King Of North Fist, 24.03.2018 - Tekken 7
 
Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live  Udostępnij na Twitter
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group