Polityka!

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
d0c hjerne
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 21-10-2011, 07:28
Lokalizacja: Puss djevel dreng!

Polityka!

Post autor: d0c hjerne »

Popolitykujmy odrobinkę! Polska to syf und gnój! Pasożyt kapitalistczno-prywaciarsko-urzedasowo-biurokracyjny! W Polsce nieopłaca się nic robić! PO i PiS nic dobrego dla kraju i emerytów oraz rencistów nie zrobiły! JKM musi wygrać, albo Palikot! :przestraszony:
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Re: Polityka!

Post autor: kamiledi15 »

Czy ty jesteś może Simian Raticus z forum staregry.pl? Identyczny styl pisania.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Polityka!

Post autor: Mr_Editor »

Dżentelmeni o gustach i polityce nie rozmawiają :P
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Polityka!

Post autor: mg1987 »

To chyba było, że dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Polityka!

Post autor: kemot722 »

Przy takiej polityce zagranicznej jaka jest teraz, nie zdziwi mnie Tymoszenko kopiąca piłkę na Stadionie Narodowym. Zamieszenia jak zwykle dużo, a po co i co ma z tego wyniknąć, nie wiadomo. Mnie osobiście, czy przełożone zostanie Euro, czy nie, jest mi obojętne. Czy Tymoszenko została pobita, czy tylko poślizgnęła się na mydle, guzik mnie to obchodzi. Polska ma swoje problemy, a Ukraina ma swoje. Do gadki "być prezydentem wszystkich Polaków", będą niedługo dodawać "i Tymoszenko".

Nasi politycy powinni bardziej się interesować NASZYM krajem i obywatelami POLSKI. I nie chodzi tu o nacjonalizm, czy obojętność na krzywdę innych ludzi, ale o to, że NASI politycy, jakby o NAS zapominali i o problemach w kraju.

Może i dożyję 67 roku życia, jak nie zachoruję na raka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”