Problem z obrazem na ps3

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Problem z obrazem na ps3

Post autor: trafl »

Chyba tu będzie pasował ten temat. Otóż jak to zwykle bywa w najmniej oczekiwanym momencie coś się musi spaprać.

Jak to była. Gram sobie z bratem w VFV i po jakimś czasie przy wyborze planszy mieliśmy takie przesunięcia ekranu. A potem podczas gry skoki, przesunięcia obrazu. Ruszam kablem chwilę jest dobrze. Ale to nic nie dało. Zmiana kabla też. No to może gra. W końcu nawet przy nic nie robieniu obraz zaczął się przesuwać. No to sobie myślimy może wyjście euro koślawe bo z nim zawsze problem był. Ale odpalenie zeldy na wii dowiodło że problem tyczy PS3. Nie mam bladego pojęcia co się spaprało, dlatego pytam Was.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Problem z obrazem na ps3

Post autor: Ren »

Przydałoby się więcej szczegółów:
jaki TV, kabel, jak jest podłączony, czy jakies przejsciowki itd.

Mogę co najwyżej zgadywać :) Jeśli podłączałeś kablem euro to podłącz samymi chinchami jeśli masz możliwość, gdyż w euro jeden z pinów odpowiada za przełącznik 4:3/16:9 i może przez uszkodzenie z tym związane obraz szaleje.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Problem z obrazem na ps3

Post autor: trafl »

Ok dziś miałem dość sił by się z tym wszystkim bawić. Niestety nie sprawdzałem na drugim tv, bowiem wystarczył sam kabel zwykły do ps2 ( wczesniejsze były RGB) i nagle chodzi voila! Ale nie ma się z czego cieszyć, bo z ciekawości wróciłem do RGB i też chodzi... Ktoś powie. Czemu szukasz dziury w całym. Ale samo się nigdy nic nie naprawia, przez chwile będzie chodzić potem się znów spieprzy. A wtedy już testy będą kompletne. Na razie sorry wam i Tobie Ren za trucie dup.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”