EWHF problem

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
+kazaMaster+
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26-07-2012, 16:28

EWHF problem

Post autor: +kazaMaster+ »

EWHF (Jinem) jest nie do zrobienia ... zamiast wykonać to poprawnie wychodzi mi zawsze zwykłe WHF nie potrafię i koniec ćwiczyłem ponad 5 godzin nie rozumiem co mam zrobić by to zadziałało mam coś kliknąć szybciej podwójnie ?? a jak już mi jakimś cudem wyjdzie to zwykle bardzo wolno i i tak obrywam albo junggla z tego nie umiem zrobić ... (TEKKEN 6 na PSP, nie piszcie że to przez PSP bo da się go wykonać)
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: blaugrana20 »

wykonujesz go p, n,d,d/p+2 musisz pamietac ze ostatnie d/p+2 musisz nacisnac razem tego nie trzeba jakos szybko robic tylko trafiac powiedzmy taki just frame
Ostatnio zmieniony 19-08-2012, 09:56 przez blaugrana20, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: caradolph »

Najprostszym sposobem jest wduszenie f~d/f+2, zresztą prawdę mówiąć u Jina EWHF nie jest tak przydatny jak u Kaza, Henia i Dev(b)ila EWGF. Hookfist powinien wybijać na NH a tu taka lipa :(.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: blaugrana20 »

no w sumie to chyba bardziej niz w polu jest przydatny do podniesienia dmg w jugglach i efekciarstwa :P anjlatwiej elektrony robic sie kazkiem i heniem najtrudniej Devilem
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: krystol1997 »

Nie wiem o czym mówicie tymi skrótami maniacy , słyszałem gdzieś podobne skróty i chodziło o te ręce z piorunami... ale wiem tylko tyle , że ta szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p ...

nie chce nikt rangi ponabijac na t6 online?
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: caradolph »

krystol1997 pisze:a szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p ...
A Devil Jinem to już nie umiesz ? :P No fakt faktem jest banalna, na stojaka to ja Ci zrobię więcej :suchy:, porozmawiamy panie jak będziesz robił 3 lub 4 w jugglu. :)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
krystol1997
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 11-05-2013, 13:17
Lokalizacja: Tarnów
Ogrywam: Tekken 6 Boosting
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: krystol1997 »

mowa była o robieniu tej łapy , a nie o popierdolonym robieniu jej 3-4 czy nawet 5 razy w jugglu bo to jest chore dla mnie :)
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: BamBam86 »

ja tam nie wiem ... wiem tylko tyle ze f przy ewgf nie może istnieć ! wciskasz je tak jak byś nie wciskał :) , koncentrujesz się bardziej na d/f +2 ... czyli... f!!!! nagle jeb!!!! d/f+2 ... postać przy f musi tylko drgnąć do przodu i d/F+2 ... przy dobrym ewgf wykonanym jest inny dźwięk nawet... ja przynajmniej tak się nauczyłem wybitki kazikiem na ch d/f+2 , tylko ze tam jest taki timing ze bania mała ( prawe kolan postaci musi dotknąć ziemi i jeb pewgf!!! , w tym samy czasie...) a jeśli chodzi o henka to nie sklepiesz ewgf , otgf , ewgf bez dobrego początku szybkiego ewgf.... choć u henka jest moment opadania postaci tez... tzn. wybitka ewgf - postać wisi w powietrzu - opada i w tym momencie czasnąć otgf i skleisz kolejne ewgf i całego juggala ... ale to i tak jest uzależnione wszystko od szybkiej początkowej wybitki gdzie masz czas na otgf... mogę się mylić a też możecie nie kminic o co mi chodzi :) po jednym pewnie pisze jakieś głupoty hehe... ale jak się mylę to mnie poprawcie ...

,, ale wiem tylko tyle , że ta szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p ...

tak naprawdę to się wydaje że to jest banalne ale tu chodzi o szybkość ... ewgf - ewgf jest nie równe! już nie pisząc o dewgf , ddewgf itp...
BamBam
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: EWHF problem

Post autor: HiKrush »

krystol1997 pisze:ale wiem tylko tyle , że ta szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p
Pokaż.
Bagiety już jado
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”