Odpowiedz do tematu
EWHF problem
Autor Wiadomość
+kazaMaster+ 
Użytkownik

Wysłany: 13-08-2012, 12:04   EWHF problem

EWHF (Jinem) jest nie do zrobienia ... zamiast wykonać to poprawnie wychodzi mi zawsze zwykłe WHF nie potrafię i koniec ćwiczyłem ponad 5 godzin nie rozumiem co mam zrobić by to zadziałało mam coś kliknąć szybciej podwójnie ?? a jak już mi jakimś cudem wyjdzie to zwykle bardzo wolno i i tak obrywam albo junggla z tego nie umiem zrobić ... (TEKKEN 6 na PSP, nie piszcie że to przez PSP bo da się go wykonać)

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 14-08-2012, 13:56   

wykonujesz go p, n,d,d/p+2 musisz pamietac ze ostatnie d/p+2 musisz nacisnac razem tego nie trzeba jakos szybko robic tylko trafiac powiedzmy taki just frame

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony przez blaugrana20 19-08-2012, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 16-08-2012, 20:51   

Najprostszym sposobem jest wduszenie f~d/f+2, zresztą prawdę mówiąć u Jina EWHF nie jest tak przydatny jak u Kaza, Henia i Dev(b)ila EWGF. Hookfist powinien wybijać na NH a tu taka lipa :( .

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 17-08-2012, 05:27   

no w sumie to chyba bardziej niz w polu jest przydatny do podniesienia dmg w jugglach i efekciarstwa :P anjlatwiej elektrony robic sie kazkiem i heniem najtrudniej Devilem

Uploaded with ImageShack.us

krystol1997 
Beginner

PSN ID: SajterPL
Zagram w: Tekken 6 Boosting
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 11-05-2013, 13:36   

Nie wiem o czym mówicie tymi skrótami maniacy , słyszałem gdzieś podobne skróty i chodziło o te ręce z piorunami... ale wiem tylko tyle , że ta szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p ...

nie chce nikt rangi ponabijac na t6 online?

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 11-05-2013, 14:24   

krystol1997 napisał/a:
a szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p ...

A Devil Jinem to już nie umiesz ? :P No fakt faktem jest banalna, na stojaka to ja Ci zrobię więcej :suchy: , porozmawiamy panie jak będziesz robił 3 lub 4 w jugglu. :)

krystol1997 
Beginner

PSN ID: SajterPL
Zagram w: Tekken 6 Boosting
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 11-05-2013, 14:38   

mowa była o robieniu tej łapy , a nie o popierdolonym robieniu jej 3-4 czy nawet 5 razy w jugglu bo to jest chore dla mnie :)

BamBam86 
Elite player

PSN ID: atikssPoland
Zagram w: tekken6
Wysłany: 11-05-2013, 23:20   

ja tam nie wiem ... wiem tylko tyle ze f przy ewgf nie może istnieć ! wciskasz je tak jak byś nie wciskał :) , koncentrujesz się bardziej na d/f +2 ... czyli... f!!!! nagle jeb!!!! d/f+2 ... postać przy f musi tylko drgnąć do przodu i d/F+2 ... przy dobrym ewgf wykonanym jest inny dźwięk nawet... ja przynajmniej tak się nauczyłem wybitki kazikiem na ch d/f+2 , tylko ze tam jest taki timing ze bania mała ( prawe kolan postaci musi dotknąć ziemi i jeb pewgf!!! , w tym samy czasie...) a jeśli chodzi o henka to nie sklepiesz ewgf , otgf , ewgf bez dobrego początku szybkiego ewgf.... choć u henka jest moment opadania postaci tez... tzn. wybitka ewgf - postać wisi w powietrzu - opada i w tym momencie czasnąć otgf i skleisz kolejne ewgf i całego juggala ... ale to i tak jest uzależnione wszystko od szybkiej początkowej wybitki gdzie masz czas na otgf... mogę się mylić a też możecie nie kminic o co mi chodzi :) po jednym pewnie pisze jakieś głupoty hehe... ale jak się mylę to mnie poprawcie ...

,, ale wiem tylko tyle , że ta szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p ...

tak naprawdę to się wydaje że to jest banalne ale tu chodzi o szybkość ... ewgf - ewgf jest nie równe! już nie pisząc o dewgf , ddewgf itp...

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 13-05-2013, 12:00   

krystol1997 napisał/a:
ale wiem tylko tyle , że ta szybka ręka z piorunami jest banalna , szczególnie u kazuyi.. mogę wam po 20 razy pod rząd zrobić heichahim , jinem oraz kazuya ;p
Pokaż.