WWF Smackdown 2 Problem

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Makaveli
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18-08-2012, 19:43
Ogrywam: WWF Smackdown 2

WWF Smackdown 2 Problem

Post autor: Makaveli »

Cześć, to mój pierwszy post, jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.
A więc mój problem polega na tym, że jak chcę stworzyć swoją gre (Create New Game) to nie mogę wybrać Smackdown, mam tylko Unkown Game, albo po zmianie pluginu Netplay mam PS Unkown_SLUS-01234.
Co zrobić, żebym mógł założyć normalnie grę?
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: WWF Smackdown 2 Problem

Post autor: MatiByd »

A używasz instalki TK3Online, tak ? Bo z tego się orientuje to wtedy każda inna gra niż T3 jest "Unkown".
Makaveli
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18-08-2012, 19:43
Ogrywam: WWF Smackdown 2

Re: WWF Smackdown 2 Problem

Post autor: Makaveli »

Tak, ale problem już rozwiązałem.Okazało się, że mimo nazwy 'unkown' inni gracze ją widzą i możemy bezproblemowo grać.
Ale jest jeszcze jeden problem-Stan gry mi się nie zapisuje.Robie sobie jakiegoś zawodnika w kreatorze, zapisuje grę, a jak później ją włącze to zapisu nie ma, wszystko od nowa.Wie ktoś co z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: WWF Smackdown 2 Problem

Post autor: Dumian »

MatiByd pisze:A używasz instalki TK3Online, tak ? Bo z tego się orientuje to wtedy każda inna gra niż T3 jest "Unkown".
Instalka nie wpływa na rozpoznawanie innych gier, a Unkown Game może być spowodowane właśnie nierozpoznaniem przez plugin danej wersji gry.
Makaveli pisze:Stan gry mi się nie zapisuje.
Nie zapisuje się, bo karta pamięci ma zablokowaną możliwość zapisywania, ponieważ powoduje to błędy w grze online. Jeśli chcesz coś zapisywać to musisz stworzyć sobie nową memorkę i na niej zapisywać, ale z tymi sejwami nie pograsz online, chyba że druga osoba będzie miała identyczne.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”