Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: MrVeron »

Ty mnie nie przepraszaj za nic, tylko graj tak, zeby wygrac, bo mozesz byc pewny, ze jak tak wlasnie bede gral;] Za stary juz jestem na doszukiwanie sie kapy w Tekkenie - po latach doszedlem do wniosku, ze kapa to po japonsku tekken;]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

HiKrush pisze:czy wygrany może zmieniać postać? Bo to się dzieje nagminnie, a na turach offline nie można.
Jeśli dzieje się nagminnie to niech już w tej edycji turnieju tak zostanie, w następnej pomyślimy. Żeby nie było, przed turniejem myślałem nad tym czy zablokować wygranym zmianę postaci, ale doszedłem do wniosku, że skoro nikt (prócz Ciebie a i tak w późniejszym czasie) na to nie zwracał uwagi, to nie będzie to zbyt istotne. Jeśli się mylę i inni w jakikolwiek sposób to odczuli to czekam na odzew.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Zróbmy kiedyś tak jak w crashu i bustersach. Deklarujemy 2 postacie którymi gramy i wtedy będzie git. :chytry:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: MrVeron »

MrVeron (Asuka, Bryan) - HiKrush (Steve, Bob, Kazuya, AK, Jin) 5-3

a jednak stary cap ukasil mlodego wilka;] najlepsza sesja, jaka gralem w tym turnieju na pewno.

HiKrush, podejrzewam, ze jakbys zostal przy stevie i bobie, to bym przegral, a w tej ostatniej walce, to dam sobie prawa reke uciac, ze grales na megaosraniu z nerwow;]
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

Dafuq :przestraszony: HiKrush dammit, dlaczego zmieniałeś postacie jak skarpetki ? :| . Veron szykuj się, bo będzie ostro ! :chytry:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Lol Veron ale ich golisz! Nie spodziewałem się tego.. myślę że się nie obrazisz :) Post wyżej 23:59 GZ caradolph :). Tym co grają na 1 złączu.. naprawdę polecam granie w World arenie! Z NoStressem czy pilotem mam 1 w zwykłym player match, a na worldzie 4/5 nieraz 3 polecam grać na World arena tam powinniście mieć lepsze złącze.
PUSTO
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Życie, życie jest nowelą, cytując klasyka. Za lajtowo sobie podszedłem do walki na początku. Później zacząłem szukać gotowego wytrychu, który pozwoli mi się nie męczyć jak Syzyf w niedzielę, i nawet przez chwilę grając Kaz/AK wydawało mi się, że znalazłem, ale jednak nie. Ot, Veron za dużo rzeczy widział, żeby się dać zatłuc hopkajkiem. Nic, gratuluję i walcz dalej. I nie, nie stresowałem się walką ani przez moment. Nie chodzi też o zmęczenie, bo mi już dwa urlopy cofnęli, ani o to, że od połowy turnieju gram na padzie do wszystkich innych gier, bo pad od Tekkena mi się popsuł. Zlałeś mnie i tyle, nie miałem zupełnie pomysłu na grę.

Krelian, o tych zmianach postaci trąbię od mojego pierwszego turu online w T6, Atikss po wygranej zmieniał Stifa na Jina.

A Surka ma dobry pomysł z tym world arena.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: surkabm12434 »

Grałeś padem do innych gier a nie do tekkena? Hehe... ja nigdy nie miałem innego w rękach. I zazdroszczę Ci że umiałeś się nie stresować... chociaż to tylko gra ja zawsze gdy gram "Promotion Chance" albo turniejową stresuję się okropnie, z kim bym nie grał.. za dużo czasu na tą grę poświęcam żeby podejść na luzie do niej w ważnych dla mnie walkach, i przez to przegrać... w razie przegranej pad lata jak łopata :P
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

HiKrush pewnie jak większość polskiej gawiedzi gra na DS2 zakładam.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Nie, gram na takim:
Obrazek
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: Komandos »

BamBam86 pisze:hmmm ... dałeś mi teraz do myślenia , jestem ciekaw który , każdego dobrze znam ... odezwę się na ps do pogadamy...

z frizenem nie mam jak się ustawić , nic nie odpisuje...
Cytat z forum WTF
HUNK_PL - PSN - DC'er/puller
his guy is so stupid cheater 2x i encounter him he always disconnect his internet after i beat him 2 rounds...HUNK_PL <<< COWARD!!!
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: MrVeron »

nie, surkabm, nie obraze sie, bo jak napisal HiKrush, za duzo juz widzialem;] Dosc powiedziec, ze jesli mnie pamiec nie myli, to kiedy ja zacynalem z tekkenem, Ty jeszcze waliles w pieluchy;] Byc moze i world arena to dobry pomysl, ale jeszcze lepszy to zapiac kabel od netu do konsoli, a nie na wifi jechac.

Taka jeszcze uwaga do Hikrusha, jesli moge: Twoja gre sie bardzo fajnie oglada i byc moze wlasnie dlatego przegrales - brakuje Ci chyba troche elementu turniejowego kurestwa;] Ale to zwykle przychodzi z czasem;] To samo tyczy sie Olka - za duzo radosnego futbolu (chociaz Twoja gra wydaje sie bardziej poukladana i przemyslana). Jak ktos madry powiedzial: zeby Zidane byl Zidanem musi miec swojego Makelele;]
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: HiKrush »

Ja cały czas mam kabel podpięty do konsoli i z niektórymi, pomimo bezproblemowych połączeń na rankedzie, na player matchu mam 1.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: caradolph »

No to Veron dzisiaj gramy, mam obowiązek pomścić młodzianów (dammit, jeśli HiKrush to młodzian to ja jeszcze szczylem jestem :suchy: ). Też ostatnio z trąby mam z niektórymi połączenie 1 kreski i to definitywnie przeszkadza momentami, jak nagle wybijam robię juggle'a i końcówka mi nie siada.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup

Post autor: KRELIAN »

Dierq zrezygnował więc Tundra przechodzi do następnej rundy.

Nowe postaci które doszły są oczywiście banowane w tym turnieju czyli : boskon, violet, unknown, ancient ogre. Od następnego turnieju wszystkie postaci które weszły po patchu będą już dostępne... o ile nie wyjdzie w praniu że zabijają jednym ciosem z połowy ekranu itp ;].

HiKrush: jak pisałem, byłeś jedyną osobą która o to pytała (wybór postaci przez wygranego), nie było reakcji więc nie drążyłem tematu, ale wezmę to pod uwagę przy okazji kolejnego turnieju online.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”