Odpowiedz do tematu
Tekken Tag Tournament 2 Online Cup
Autor Wiadomość
scootch 
Beginner

PSN ID: xxKrzychu
Zagram w: Tekken 6 , TTT2
Wysłany: 28-10-2012, 20:21   

surkabm12434 napisał/a:
... styl by turles shit!! Nie umiem tak grać.. O własnie to jest turles z lepszymi jugglami :przestraszony:

hahaha dobre, widzę nie tylko ja zauważyłem, że Turles gra bardzo "efektownie" :)
"styl by turles shit!!" :D

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 28-10-2012, 20:39   

Nie spinajcie się, to dopiero grupy. Dopiero drabinka Wam pokaże na czym życie polega.

Pilot1983 
Beginner

PSN ID: pilot_rki
Zagram w: TTT2
Wysłany: 28-10-2012, 20:55   

Fredder 3 : 5 Pilot, dziękuję za gre.

Zuum 
Elite player

PSN ID: Mindfactor
Zagram w: Tekken 6, Dead Nation
Wysłany: 28-10-2012, 21:10   

Ktoś grał z mateusos95 z mojej/naszej grupy ? Podany ma tylko adres e-mail kontaktowy. konrados007 natomiast zrezygnował z udziału w turnieju...

"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit

Seivoth 

PSN ID: TagTeam-PL-
Zagram w: Tekken7, DoA5LR
Wysłany: 29-10-2012, 09:39   

Przykro mi, ale mam służbowy wyjazd i nie mam dostępu do konsoli. W takiej sytuacji muszę dać walkowera :/ Pozdrawiam

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

PSN ID: MrOscarPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken Revolution
Wysłany: 29-10-2012, 14:13   

Gracz mateusos niestety nie podał kontaktu do siebie. Zawsze można spróbować napisać do niego na @.

Fel 
Master of the Shakers

PSN ID: Felidiusz
Wysłany: 29-10-2012, 14:18   

Złociszek_pl 5 : 1 Fel

Naprzeklinałem na własne błędy, ale grało się fajnie. Uczciwy gracz, ładnie wyrywał mi się z rzutów :) Pozdro i do następnego

Kot 
Beginner

PSN ID: Nekonushi
Zagram w: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Wysłany: 29-10-2012, 16:02   

Jutro od 17:00 siadam do konsoli i gram z każdym kto będzie miał czas tak do 22:00, potem nie wytrzymam i zasnę. Jeśli termin zostanie przedłużony o 3 dni to jeszcze w sobotę będę mógł z kimś zagrać. Sorki wszystkim, mam nadzieję, że uda nam się jakoś pogodzić terminy.

xOlekPLx 
Master

PSN ID: OleeK_
Zagram w: Tekken 6, TTT2
Wysłany: 29-10-2012, 20:53   

Olek 5 : 0 Zuum
Dzieki .

Grizzly 
Master of the Shakers

PSN ID: GrizzlyArt
Wysłany: 29-10-2012, 22:04   

Dotarło do mnie jedno. Trzeba mieć postacie do wygrywania i postacie do zabawy. Jednak dwu tygodniowa Jun nie ma szans z jakimś wyższym tierem, który gra defens i jugglowy
ofens z tanimi ciosami. Jak bym się nie sprężał :)
Ostatnio zmieniony przez Grizzly 30-10-2012, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 29-10-2012, 22:18   

Jun to postać, która do turniejowego grania wymaga naprawdę wiele.

LUK-MAZ 
Student

PSN ID: LUK-MAZ
Wysłany: 29-10-2012, 23:21   

Ja-Grizzly 5-2.dzisiaj rozegrane.Grizzly dobra walka,twój Ganryu dobry.Hi-Krush co się dusisz jak nie musisz.Mój PSN ID to LUK-MAZ,więc zapraszam.SZanujmy się nawzajem.

scootch 
Beginner

PSN ID: xxKrzychu
Zagram w: Tekken 6 , TTT2
Wysłany: 30-10-2012, 06:21   

scootch 2:5 Bati King ; dobra i uczciwa gra, taka jaką lubię, thx za grę i życzę powodzenia w dalszej części turnieju...

chciałem wczoraj również rozegrać swój ostatni mecz grupowy z Adi-Rash, w odpowiedzi przeczytałem " dziś gram tylko offline" była to już chyba druga inicjatywa z mojej strony skierowana do tego gracza w celu rozegrania meczy, z jego strony nie było żadnej...
Nie mam zwyczaju zostawiania "czegoś" na ostatnią chwilę, nie wiem czy będę dostepny na PSN do końca środy.... tyle z mojej strony

P.S ludzie na ch.j zapisujecie się na turniej skoro nie zależy Wam na uczestnictwie w nim??
nie macie czasu?? proponuję aby w przyszłości ustawić ograniczenia wiekowe, z pewnością upłynni to rozgrywkę, ja pracuje w systemie 4 zmianowym i jakoś portafie znaleźć czas na rozegranie meczy nie zaniedbując przy tym obowiązków domowych i treningów...
proste?? wystarczy tylko chcieć!!!

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 30-10-2012, 06:45   

Cytuję;
"P.S ludzie na ch.j zapisujecie się na turniej skoro nie zależy Wam na uczestnictwie w nim??
nie macie czasu?? proponuję aby w przyszłości ustawić ograniczenia wiekowe, z pewnością upłynni to rozgrywkę, ja pracuje w systemie 4 zmianowym i jakoś portafie znaleźć czas na rozegranie meczy nie zaniedbując przy tym obowiązków domowych i treningów...
proste?? wystarczy tylko chcieć!!!" Hah doceniaj to co masz, nie możesz rozegrać pojedynku z 1 osobą.. Co ja mam powiedzieć u których do walki z woochim upominałem się z 4 dni, Piledriverowi spamuję już z 5 dni a on na mnie robi kupę, Znamira też nie da się doprosić nawet gdy jest online żeby zagrał turniejową, Tokis gra po nocach a kurcze nie chce mi się o 1 grać... do szkoły codzień na 8 :zalamany:

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 30-10-2012, 12:47   

LUK-MAZ napisał/a:
Ja-Grizzly 5-2.dzisiaj rozegrane.Grizzly dobra walka,twój Ganryu dobry.Hi-Krush co się dusisz jak nie musisz.Mój PSN ID to LUK-MAZ,więc zapraszam.SZanujmy się nawzajem.
Pardon, rzeczywiście, zważając na fakt, że Kot ma PSN Nekonushi, a surkabm12345 ma PSN mmstegien, całkowiecie logicznym jest fakt, że Twoja ksywa na forum=Twój PSN, jak mogłem się nie domyślić. Wyślij zapro, zagramy dziś.

Czyli został tylko Zulata, co się nie odzywa i Yun, co rzadko bywa. Ale z Yunem rozmawiałem, on pracuje na różne zmiany, to trzeba na niego po prostu polować.