Odpowiedz do tematu
Tekken Tag Tournament 2 Online Cup
Autor Wiadomość
MrVeron 
Elite player

PSN ID: MrVeron
Wysłany: 12-11-2012, 22:31   

Ty mnie nie przepraszaj za nic, tylko graj tak, zeby wygrac, bo mozesz byc pewny, ze jak tak wlasnie bede gral;] Za stary juz jestem na doszukiwanie sie kapy w Tekkenie - po latach doszedlem do wniosku, ze kapa to po japonsku tekken;]

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 12-11-2012, 22:41   

HiKrush napisał/a:
czy wygrany może zmieniać postać? Bo to się dzieje nagminnie, a na turach offline nie można.

Jeśli dzieje się nagminnie to niech już w tej edycji turnieju tak zostanie, w następnej pomyślimy. Żeby nie było, przed turniejem myślałem nad tym czy zablokować wygranym zmianę postaci, ale doszedłem do wniosku, że skoro nikt (prócz Ciebie a i tak w późniejszym czasie) na to nie zwracał uwagi, to nie będzie to zbyt istotne. Jeśli się mylę i inni w jakikolwiek sposób to odczuli to czekam na odzew.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 12-11-2012, 22:57   

Zróbmy kiedyś tak jak w crashu i bustersach. Deklarujemy 2 postacie którymi gramy i wtedy będzie git. :chytry:

MrVeron 
Elite player

Wysłany: 12-11-2012, 23:38   

MrVeron (Asuka, Bryan) - HiKrush (Steve, Bob, Kazuya, AK, Jin) 5-3

a jednak stary cap ukasil mlodego wilka;] najlepsza sesja, jaka gralem w tym turnieju na pewno.

HiKrush, podejrzewam, ze jakbys zostal przy stevie i bobie, to bym przegral, a w tej ostatniej walce, to dam sobie prawa reke uciac, ze grales na megaosraniu z nerwow;]

caradolph 
Swede-Russian Union

Wysłany: 12-11-2012, 23:59   

Dafuq :przestraszony: HiKrush dammit, dlaczego zmieniałeś postacie jak skarpetki ? :| . Veron szykuj się, bo będzie ostro ! :chytry:

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 13-11-2012, 07:01   

Lol Veron ale ich golisz! Nie spodziewałem się tego.. myślę że się nie obrazisz :) Post wyżej 23:59 GZ caradolph :) . Tym co grają na 1 złączu.. naprawdę polecam granie w World arenie! Z NoStressem czy pilotem mam 1 w zwykłym player match, a na worldzie 4/5 nieraz 3 polecam grać na World arena tam powinniście mieć lepsze złącze.

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 13-11-2012, 12:20   

Życie, życie jest nowelą, cytując klasyka. Za lajtowo sobie podszedłem do walki na początku. Później zacząłem szukać gotowego wytrychu, który pozwoli mi się nie męczyć jak Syzyf w niedzielę, i nawet przez chwilę grając Kaz/AK wydawało mi się, że znalazłem, ale jednak nie. Ot, Veron za dużo rzeczy widział, żeby się dać zatłuc hopkajkiem. Nic, gratuluję i walcz dalej. I nie, nie stresowałem się walką ani przez moment. Nie chodzi też o zmęczenie, bo mi już dwa urlopy cofnęli, ani o to, że od połowy turnieju gram na padzie do wszystkich innych gier, bo pad od Tekkena mi się popsuł. Zlałeś mnie i tyle, nie miałem zupełnie pomysłu na grę.

Krelian, o tych zmianach postaci trąbię od mojego pierwszego turu online w T6, Atikss po wygranej zmieniał Stifa na Jina.

A Surka ma dobry pomysł z tym world arena.

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 13-11-2012, 13:45   

Grałeś padem do innych gier a nie do tekkena? Hehe... ja nigdy nie miałem innego w rękach. I zazdroszczę Ci że umiałeś się nie stresować... chociaż to tylko gra ja zawsze gdy gram "Promotion Chance" albo turniejową stresuję się okropnie, z kim bym nie grał.. za dużo czasu na tą grę poświęcam żeby podejść na luzie do niej w ważnych dla mnie walkach, i przez to przegrać... w razie przegranej pad lata jak łopata :P

caradolph 
Swede-Russian Union

Wysłany: 13-11-2012, 14:00   

HiKrush pewnie jak większość polskiej gawiedzi gra na DS2 zakładam.

HiKrush 
Master

Wysłany: 13-11-2012, 14:12   

Nie, gram na takim:

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-11-2012, 14:16   

BamBam86 napisał/a:
hmmm ... dałeś mi teraz do myślenia , jestem ciekaw który , każdego dobrze znam ... odezwę się na ps do pogadamy...

z frizenem nie mam jak się ustawić , nic nie odpisuje...

Cytat z forum WTF

Cytat:
HUNK_PL - PSN - DC'er/puller
his guy is so stupid cheater 2x i encounter him he always disconnect his internet after i beat him 2 rounds...HUNK_PL <<< COWARD!!!

MrVeron 
Elite player

Wysłany: 13-11-2012, 15:16   

nie, surkabm, nie obraze sie, bo jak napisal HiKrush, za duzo juz widzialem;] Dosc powiedziec, ze jesli mnie pamiec nie myli, to kiedy ja zacynalem z tekkenem, Ty jeszcze waliles w pieluchy;] Byc moze i world arena to dobry pomysl, ale jeszcze lepszy to zapiac kabel od netu do konsoli, a nie na wifi jechac.

Taka jeszcze uwaga do Hikrusha, jesli moge: Twoja gre sie bardzo fajnie oglada i byc moze wlasnie dlatego przegrales - brakuje Ci chyba troche elementu turniejowego kurestwa;] Ale to zwykle przychodzi z czasem;] To samo tyczy sie Olka - za duzo radosnego futbolu (chociaz Twoja gra wydaje sie bardziej poukladana i przemyslana). Jak ktos madry powiedzial: zeby Zidane byl Zidanem musi miec swojego Makelele;]

HiKrush 
Master

Wysłany: 13-11-2012, 15:27   

Ja cały czas mam kabel podpięty do konsoli i z niektórymi, pomimo bezproblemowych połączeń na rankedzie, na player matchu mam 1.

caradolph 
Swede-Russian Union

Wysłany: 13-11-2012, 15:48   

No to Veron dzisiaj gramy, mam obowiązek pomścić młodzianów (dammit, jeśli HiKrush to młodzian to ja jeszcze szczylem jestem :suchy: ). Też ostatnio z trąby mam z niektórymi połączenie 1 kreski i to definitywnie przeszkadza momentami, jak nagle wybijam robię juggle'a i końcówka mi nie siada.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-11-2012, 19:23   

Dierq zrezygnował więc Tundra przechodzi do następnej rundy.

Nowe postaci które doszły są oczywiście banowane w tym turnieju czyli : boskon, violet, unknown, ancient ogre. Od następnego turnieju wszystkie postaci które weszły po patchu będą już dostępne... o ile nie wyjdzie w praniu że zabijają jednym ciosem z połowy ekranu itp ;].

HiKrush: jak pisałem, byłeś jedyną osobą która o to pytała (wybór postaci przez wygranego), nie było reakcji więc nie drążyłem tematu, ale wezmę to pod uwagę przy okazji kolejnego turnieju online.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!