Odpowiedz do tematu
Tekken Tag Tournament 2 Online Cup
Autor Wiadomość
Rafimaru 
Beginner

PSN ID: Rafimaru_TcT
Wysłany: 13-11-2012, 19:59   

Komandos, dla pewności prosiłbym abyś potwierdził, że możemy zagrać naszą turniejową walkę w środę o godzinie 17.00. Wysłałem w tej sprawie PMke na PSN wczoraj ale nie odpisałeś a nie chciałbym, aby później z tego powodu wynikł jakiś problem. Jest to o tyle istotne bo my mamy słabe połączanie ze sobą więc naszą walkę zagrałbym u GreyFoX'a będąc u niego jutro. :)

MrVeron 
Elite player

PSN ID: MrVeron
Wysłany: 13-11-2012, 20:39   

HiKrush, z tym netem to byla aluzja do surkabma, bo sam mi napisal, ze ma wifi;]

caradolph, dzisiaj nie zagramy, bo zostalem dluzej w pracy i nie mam sily;] jutro powinno sie dac bez problemu, though.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-11-2012, 20:55   

Rafimaru napisał/a:
Komandos, dla pewności prosiłbym abyś potwierdził, że możemy zagrać naszą turniejową walkę w środę o godzinie 17.00. Wysłałem w tej sprawie PMke na PSN wczoraj ale nie odpisałeś a nie chciałbym, aby później z tego powodu wynikł jakiś problem. Jest to o tyle istotne bo my mamy słabe połączanie ze sobą więc naszą walkę zagrałbym u GreyFoX'a będąc u niego jutro. :)

Fuck ze wszystkich możliwych godzin wybrałeś akurat ta która mi nie pasuje :P O 17 mam trening, więc nie dam rady zagrać. Ja da rade to możemy się ustawić na inna godzinę, a jak nie to trudno, zagramy na lagu.

grey84 
Student

PSN ID: TekkenTEJ
GamerTag: \m/
Wysłany: 13-11-2012, 21:54   

Krelian proponuję by przy kolejnej edycji obligatoryjna była fota z testem łącza na PS3.
Ludzie z uploadem poniżej 1Mb niech kupią se lepszy net zamiast psuć innym zabawę, a grającym na WiFi niech stukną się w głowę!

Sorry Panowie, ale dostałem już 2 razy wpier :wstyd: od ludzi robiących na wymianę bardzo karalną wybitkę z bardzo karalną kosą i jednym rzutem, jakby ktoś nie wiedział niczego z tego nie da się zablokować/wyrwać na wzrok przy słabym łączu.
Oczywiście nie twierdze że w przegranych nie ma mojej winy, jednak bądźmy poważni schematyczni samobójcy offline nie wychodzą z grup podczas gdy w tym turnieju są w 1/8.

Tundra 
Master

PSN ID: Inkverin
Wysłany: 14-11-2012, 00:45   

Grey, predkość łącza ma niewielkie znaczenie. Liczy się głównie dostawca internetu. Ja mam UPC 60mb/s i czesto mam polaczenie 1 z ludźmi, którzy mają neostradę. Niestety było tak w T6 jest i tutaj. Granie na kablu niczego nie zmienia. Podobnie jest gdy się gra z ludźmi z zza granicy, rzadko kiedy mam z nimi dobre połączenie. Nie ma chyba na to rozwiązania. Wolałem oddać walkę z Shinem niż to grać. Shin ma niemiecka wersje Tekkena, więc podejrzewam siedzi za granicą, stąd tragiczne połączenie. Ja uważam, że na przyszłość trzeba coś ustalić w tej kwestii. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby w razie watpliwości co do lacza, zeby kilka osob sprobowalo sie polaczyc i napisalo jak to wyglada. Wtedy bedzie jasne z czyjej winy jest slabe połączenie.

grey84 
Student

PSN ID: TekkenTEJ
GamerTag: \m/
Wysłany: 14-11-2012, 02:18   

Graczem online raczej nie jestem i strasznie boli mnie że oko/ręka są na czas a gra nie.
Z Dojczami i pochłaniaczami żab mam od 3/5 do 5/5 (Tesat 25/2Mb)

Jak widzę akcje pokroju: Biegnę na LIL i lecą d3+4 to parskam śmiechem, ale gdy sytuacja wygląda tak że gdy się zatrzymam markując podbieg to najpewniej nie skaram whiffa a gdy podbiegnę mogę nie zdążyć wyhamować bo lag to zaczyna mnie to frustrować.

Równie dobrze mogę sobie włączyć torrenta, wybrać Miska lub Jacka i sępić 50/50 z połowy stage'a - poracha!

Rafimaru 
Beginner

Wysłany: 14-11-2012, 02:27   

Komandos napisał/a:

Fuck ze wszystkich możliwych godzin wybrałeś akurat ta która mi nie pasuje :P O 17 mam trening, więc nie dam rady zagrać. Ja da rade to możemy się ustawić na inna godzinę, a jak nie to trudno, zagramy na lagu.

A w jakich godzinach popołudniowych/wieczornych byś był dostępny?

Krelian, ewentualnie nie miałbyś w tej sytuacji nic przeciwko gdybyśmy zagrali z Komandosem naszą walkę jutro po 18.? Mamy ze sobą słabe połączenie, a w ten sposób uniknęlibyśmy grania na 1 kresce gdy ja byłbym w tym czasie u Greya, a Komandos mógłby wrócić z treningu.

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 14-11-2012, 07:26   

Heh to że mam wifi nie znaczy odrazu że mój brat na 1 pc ogłąda filmy a na 2 ściąga a na 3 telefonach jeżdżą na necie... wystarczy się pilot_rki czy KeiCorporation spytać jakie to były MEGA lagi jak graliśmy.. 0 a brat grał na 1 pc a 2 brat na 2. Nie wiem czy oni się wypowiedzą w tym temacie bo już chyba olewka skoro odpadli ale cóż. Z Rafimaru też sobie nie przypominam za bardzo żeby lagi były. I myślę że nikomu zabawy nie popsułem.(chociaż nie było raczej czym..) Z tymi co wygrałem nic o lagach nie pisali, albo że chętnie by jeszcze ze mną pograli. A przegrałem w tym turnieju tylko z Woochim i Rafimaru.

Bati 
Master of the Shakers

PSN ID: Bati_KING
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 14-11-2012, 08:46   

Heh, a juz myslalem Grey, ze bedziesz mi znowu wiercil dziore w mozgu swoim Caposem :D a tu prosze, niespodziewajka.
Ale, moze sie jeszcze odbijesz, szansa ciagle jest :)

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 14-11-2012, 11:21   

KRELIAN napisał/a:
Od następnego turnieju wszystkie postaci które weszły po patchu będą już dostępne...
Unknown też? Lol.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-11-2012, 12:24   

Rafimaru napisał/a:
Komandos napisał/a:

A w jakich godzinach popołudniowych/wieczornych byś był dostępny?

Krelian, ewentualnie nie miałbyś w tej sytuacji nic przeciwko gdybyśmy zagrali z Komandosem naszą walkę jutro po 18.? Mamy ze sobą słabe połączenie, a w ten sposób uniknęlibyśmy grania na 1 kresce gdy ja byłbym w tym czasie u Greya, a Komandos mógłby wrócić z treningu.

Jestem do 16 a potem koło 19.

Rafimaru 
Beginner

Wysłany: 14-11-2012, 13:04   

O 16 lub wcześniej nie dam rady ale od godz. 18 wzwyż nie ma problemu. :)

Shin_The_Best 
Student

PSN ID: Kamiya_Shin_
Zagram w: T6, TTT2
Wysłany: 14-11-2012, 13:52   

Nie jestem z Niemiec, mieszkam w Polsce.
Z Tundra grałem pierwszy raz w życiu i nie wiem jak nasze połączenie wyglądałoby kiedy by nas przypadkowo wylosowało, natomiast z Grey84 grałem już z wylosowania na 4, a w turnieju była 1.
Szkoda, że nie spróbowaliśmy zagrać na World Arena.
Z Bati w razie problemów na pewno będziemy próbować zagrać na Arenie.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 14-11-2012, 14:37   

HiKrush napisał/a:
KRELIAN napisał/a:
Od następnego turnieju wszystkie postaci które weszły po patchu będą już dostępne...
Unknown też? Lol.

W sumie to 'tak se' napisałem póki co, bo mnie pytano już na PM wczoraj czy można grać postaciami które doszły w tym turnieju ;]. Do czasu następnej edycji na pewno trochę zasady się zmienią także luz. Swoją drogą jak również masz jakieś sugestie co zmienić/dodać do zasad to pisz śmiało.

Rafimaru: spoko możecie zagrać później.

Grey: rozumiem Twój punkt widzenia i go przemyślę, ale nie mogę też z góry założyć że ktoś z testem poniżej 1MB ma być wyrzucony z turnieju jeśli z innymi ma dobre połączenie - wrócimy do tego w swoim czasie, a póki co czekam też na opinie innych graczy w tej sprawie.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 14-11-2012, 15:54   

Ja bym ogólnie na miejscu "manco" poprawił cuś ten online, bo po patchu się coś zdeczka spieprzyło.