Problem z netem

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Problem z netem

Post autor: Komimasa »

Od dwóch dni, nie wiedzieć czemu mam poważny problem z netem. Albo jest tak lipny, że z polakiem walczę w Tekkenie na 1, gdzie normalnie z USA miałem 4, albo wychodzi error i nawet nie jest mi dane się zmierzyć, albo wręcz (i to najczęściej) wylogowuje mnie z playstationNetwork z napisem "wystąpił błąd, użytkownik został wylogowany z playstationnetwork".

Przeważnie łączę się bezprzewodowo, ale jak rany, tyle grałem po sieci jakoś w ten sposób no od dwóch tygodni przeszło i spokojnie mnie łączyło a tu aktualkę wgrałem i cięgle zonk. komp, który jest w tym samym pokoju odbiera bezprzewodowo i net chodzi jak złoto. Natężenie sygnału mam 62%. (Tyle powinno być?) Nie mam pojęcia, co jest grane, ale jak tak dalej będzie, to będę musiał zrezygnować z turnieju ech...
強ければ生き弱ければ死ぬ
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Problem z netem

Post autor: SubZero »

Jak masz możliwość spróbuj podłączyć kablem i sprawdzić wtedy, to trochę zmniejszy listę potencjalnych problemów.
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: Problem z netem

Post autor: Komimasa »

Kiedy właśnie nie mam za bardzo możliwości. Jest tylko jeden kabel i biegnie do pokoju obok. Nie bardzo mam jak przenieść się z TV tam. Zresztą to nie może być taki problem bo mówię, grałem w ten sposób i nie było żadnych problemów a jedynie gorsze połączenie z Azją (1).
強ければ生き弱ければ死ぬ
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Problem z netem

Post autor: SubZero »

To, że wcześniej działało nie jest gwarancją, że zawsze będzie działać, szczególnie przy wifi, które jest dość podatne na zakłócenia. Siła sygnału im większa tym lepiej. To, że net na kompie działa ok to też jeszcze żaden wyznacznik, chyba że konsola i komp stoją dokładnie w tym samym miejscu (no i gry mają trochę większe wymagania co do łącza niż 'normalne' korzystanie z netu). Dlatego sprawdzenie na podłączeniu kablem było by najprostszym testem, czy wina leży po stronie połączenia (wifi) czy konsoli (aktualizacja?).
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: Problem z netem

Post autor: Komimasa »

Z jednej strony lokatorów co grali po sieci, z drugiej tej nowej aktualizacjixd Dzięki Sub za dobre rady:) Temat do zamknięcia, wywalenia, anywayxD
強ければ生き弱ければ死ぬ
Awatar użytkownika
tyveri
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 07-11-2012, 10:13
Lokalizacja: Dead fight
Ogrywam: Pit Fighter i Burning Fight i Thrill Kill
Kontakt:

Re: Problem z netem

Post autor: tyveri »

Zadzwoń do operatora swojego i spytaj, czy centrali przeciążenia nie ma! Internetu zapewne nikt nie "pożycza" skoro router! Syfu na kompie 0 mam nadzieję?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”