Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: KRELIAN »

To jak zagracie to wpisz wynik na forum i dopisz że trzeba go poprawić to się zrobi update w systemie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: HiKrush »

KRELIAN pisze:caradolph i HiKrush - postarajcie się nagrać ostatnią potyczkę w DW, liczy na nią więcej osób niż na finał Super Bowl więc nie zawiedźcie.
Nie nagrałem grup i walki z Atikssem, resztę mam, walkę z Caradolphem nagram na pewno, to będzie fajna potyczka :)
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
amok
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 07-11-2009, 15:06
Ogrywam: T6 , SSFAE , SCV , SFXTK , BBCS , UMVC , MK , TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: amok »

Z kim ja mam wkoncu grac?? bo na PSN mi pisze "zlociszek_pl" ze mamy grac a tu ze mam z tym "lufcio" to juz nie wiem z kim
zlociszek
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 21-10-2012, 11:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: zlociszek »

BamBam86 pisze:trochę ostatnio jestem zakręcony i nie chcąco wpisałem stary wynik ze złociszkiem w system teraz... a my nie graliśmy jeszcze...
Ktoś namieszał w drabince i teleportowal mnie do walki z Tobą którą telepatycznie wygrałem ...
zlociszek
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 21-10-2012, 11:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: zlociszek »

KRELIAN pisze:To jak zagracie to wpisz wynik na forum i dopisz że trzeba go poprawić to się zrobi update w systemie.
Ale ja miałem grać z wygranym walki lefcio vs amok z racji że lefcia wiecznie nie ma uważam że powinien to być walkower i tur powinien odbyć się już bez niego ...
Zostałem teleportowany z górnej części drabinki do dolnej części wygrywając walke z automatu z bambammem której nie było. Co to za bałagan ?
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: KRELIAN »

amok pisze:Z kim ja mam wkoncu grac?? bo na PSN mi pisze "zlociszek_pl" ze mamy grac a tu ze mam z tym "lufcio" to juz nie wiem z kim
Niech każdy sprawdzi drabinkę DE i porówna z faktycznym wynikiem. Jeśli jakiś pojedynek się nie odbył lub jest inny wynik to podajcie go na forum. Nie ma sensu kombinować i liczyć na dalsze przejście fartem bo to i tak wyjdzie, dlatego niech każdy kto ma wątpliwości wpisze tutaj dotychczasowe wyniki w DE i dokona się ewentualnych poprawek w systemie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: KRELIAN »

zlociszek pisze:
KRELIAN pisze:To jak zagracie to wpisz wynik na forum i dopisz że trzeba go poprawić to się zrobi update w systemie.
Ale ja miałem grać z wygranym walki lefcio vs amok z racji że lefcia wiecznie nie ma uważam że powinien to być walkower i tur powinien odbyć się już bez niego ...
Zostałem teleportowany z górnej części drabinki do dolnej części wygrywając walke z automatu z bambammem której nie było. Co to za bałagan ?
Jeśli przegrałeś z Hobbithem to nie ma bałaganu tylko powinieneś grać z Atiksem. Co do reszty 'bałaganu' to już pisałem żebyście zagrali swoje to się zmieni wynik i miejsce w drabince.

Nie sugerujcie się tym kto powinien z kim grać na podstawie domysłów tylko dodawajcie na bieżąco wyniki w systemie i sprawdzajcie kolejne wyniki - wtedy nie będzie zamieszania.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
zlociszek
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 21-10-2012, 11:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: zlociszek »

KRELIAN pisze:Nie sugerujcie się tym kto powinien z kim grać na podstawie domysłów
No ok wezme to sobie do serca
Przepraszam amok że Cie w błąd wprowadziłem.
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: BamBam86 »

zlociszek kiedy masz czas żeby zagrać ? proponuje jutro od 17.00 a najlepiej w piątek od 17.00 ...
BamBam
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: HiKrush »

Caradolph, ja będę dziś około północy dostępny, mogę grać.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
amok
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 07-11-2009, 15:06
Ogrywam: T6 , SSFAE , SCV , SFXTK , BBCS , UMVC , MK , TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: amok »

Ok wszystko juz wiem teraz tylko jest problem bo Lefcio sie wogule nie odzywa zero odp
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: KRELIAN »

amok pisze:Ok wszystko juz wiem teraz tylko jest problem bo Lefcio sie wogule nie odzywa zero odp
To jak do jutra do godz. ok 17:30-18:00 się nie dogadacie to przechodzisz dalej.

Jak jeszcze są jakieś zaległe walki blokujące drabinkę (najpierw sprawdźcie jak to wygląda w systemie) to lepiej informujcie na forum jak najszybciej.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: caradolph »

HiKrush pisze:Caradolph, ja będę dziś około północy dostępny, mogę grać.

Rozważyłem granie dzisiaj, ale jestem za bardzo zmęczony, najlepiej by było zagrać pod koniec tygodnia, bo teraz mam premierę przedstawienia i nie dam zbytnio rady usiąść i zagrać. Poza tym chcę się mentalnie przygotować :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Fel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 17-04-2007, 07:04
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: Fel »

Adax_pl 5:2 Fel

Nie podobała mi się ta walka. Słabe połączenie, przez co obaj ładowaliśmy w rzuty, bo trudniej było się z nich wyrwać, juggle wychodziły randomowo, a niektóre rzeczy, które niby się blokowało i tak wchodziły :/ Granie na dwa - trzy ciosy i patterny z obu stron. Tym niemniej uznaję wygraną i życzę powodzenia : )
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2

Post autor: HiKrush »

caradolph pisze:
HiKrush pisze:Caradolph, ja będę dziś około północy dostępny, mogę grać.

Rozważyłem granie dzisiaj, ale jestem za bardzo zmęczony, najlepiej by było zagrać pod koniec tygodnia, bo teraz mam premierę przedstawienia i nie dam zbytnio rady usiąść i zagrać. Poza tym chcę się mentalnie przygotować :P
Sobota, 16?
Bagiety już jado
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”