Odpowiedz do tematu
Tekken Tag Tournament 2 Online Cup vol 2
Autor Wiadomość
Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-02-2013, 13:50   

W nagrodę dostaniesz uścisk ręki Kreliana przez internet :P

Woochi 
Student

PSN ID: Woochi_PL
Wysłany: 14-02-2013, 14:14   

Komandos napisał/a:
W nagrodę dostaniesz uścisk ręki Kreliana przez internet :P

Ewentualnie partyjkę szachów z Krelianem. :P

HiKrush 
Master

PSN ID: HiKrush
Zagram w: Tekken
Wysłany: 14-02-2013, 15:50   

A mogę grać białymi? :D

EDIT: A tak serio, to dlaczego ogolono mnie z nagrody i to w przeddzień rozgrywania finału? Liczyłem na breloczek :P

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 14-02-2013, 18:23   

HiKrush napisał/a:
A mogę grać białymi? :D

EDIT: A tak serio, to dlaczego ogolono mnie z nagrody i to w przeddzień rozgrywania finału? Liczyłem na breloczek :P

Na przyszłość proponuję poczekać przynajmniej na podsumowanie zamiast wyciągać pochopne wnioski, bo nie po to coś wcześniej ogłaszam, żeby później 'golić'. Inna sprawa, że dopraszanie się (choćby pół żartem) o nagrody jeśli nie zostały jeszcze sprecyzowane i potwierdzone, jest co najmniej nie na miejscu.

Dokładne info miałem zamiar wrzucić wraz z podsumowaniem w przeciągu kilku dni, ale skoro temat już ruszył to zwycięzca otrzymuje koszulkę oraz breloczek z motywem TTT2.

Proszę o dane do wysyłki na PM.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

HiKrush 
Master

Wysłany: 14-02-2013, 19:18   

Oj, bez spiny Krelian, jaja se robię ;) Ani chwilę nie wątpiłem w Twoje słowo, a nawet jeśli nagrody miałoby nie być, to złego słowa bym nie powiedział, bo nigdy nie gram dla nagród. Chętnie bym nawet pół nagrody oddał Caradolphowi, ale niestety, Maga ma mocniejsze argumenty na poparcie stanowiska, że to właśnie jej mam dać koszulkę ;)

Sorasy zatem, że tak się odebrały moje wcześniejsze posty! :padam:

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 14-02-2013, 19:24   

Luz, z mojej strony zerowa spina, ale skoro wyprzedziłeś fakty to wolałem to wyjaśnić co by nie było wątpliwości.

W następnym tygodniu ruszamy z kolejną inicjatywą. Myślałem również o wspomnianym już trybie solo, ale jak macie inne pomysły to piszcie śmiało.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

HiKrush 
Master

Wysłany: 14-02-2013, 19:38   

Ban na Combota, nie dlatego, że ktoś nim grał, ale dlatego, żeby nie było przypadków Combota z customem na juggle za 120 solo, szczególnie, jeżeli następny tur ma być właśnie solo.

EDIT: I zapis w regulaminie, że wygrany może, albo nie może zmieniać postaci, bo to jest nieokreślone. Na turach offline wygrany nie może zmieniać postaci i ja jestem za.

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 14-02-2013, 20:55   

Solo imo jest teraz najlepszą opcją, która wyeliminuje z taktyki niektórych osób karanie wybitką wytagowywujących się postaci. Poza tym powrót do starego dobrego 1on1 przy takim online jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Ban na Combota jest oczywisty i to co HiKrush powiedział. Wygrany nie może zmieniać postaci. Potem można zrobić chociażby team tournament, chociaż nie wiem jak to będzie wyglądać zważywszy na takie eksperymenty za czasów 6.

@HiKrush dzięki za inicjatywę z połową nagrody, ale nie wypada w tym momencie kłócić się z kobiecymi argumentami na temat tekkenowej mody. :P

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-02-2013, 21:38   

Solo jest słabe, ale można zagrać dla odmiany. Team tournament raczej nie wypali, bo do tego trzeba naprawdę dobrej organizacji i gonienia ludzi z terminami. W T6 jakoś udało się dociągnąć turniej do końca ale drugi raz bym się za to nie zabrał.

NoStress_PL 
Master of the Shakers

PSN ID: NoStress_PL/AkiSugoi
Zagram w: TTT2
Wysłany: 14-02-2013, 21:41   

Turniej solo jest dobrym pomysłem : D,piszę się na to!
Cara,pamiętam jak w team tournament byliśmy w jednej drużynie! Jeśli się nie mylę :D a chyba się nie mylę,bo z tego co mi wiadomo mieliśmy nazwę " Świat Disney'a " (?) i był Olek,Ty i ja :3 dość dawno,bardzo dawno. :D

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 14-02-2013, 21:58   

Było, było :D To był Polish Online Tekken Crash :P . To ja jestem finalnie za solo mode. Taka odskocznia od zwykłego taga będzie dobra.

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-02-2013, 22:44   

Były w sumie dwie edycje turnieju drużynowego w T6 Online. Pierwszą ja prowadziłem i brało udział aż 14 teamów. To był jeden z większych turniejów w historii Honmaru. :P

MrVeron 
Elite player

PSN ID: MrVeron
Wysłany: 15-02-2013, 06:26   

teamowy tur to fajna sprawa, ale wtedy trzeba sprawdzac zapisujacych sie pod katem pozniejszego uczestnictwa - zbyt wiele ossob najpierw drze jape, ze sie zapisuje, a potem sluch po nich ginie, szczegolnie po kilku porazkach na poczatek.

HiKrush 
Master

Wysłany: 15-02-2013, 16:13   

W razie timówki ja mam ekipę 3 ludzi na pewno.

Pat007 
Beginner

PSN ID: Patolini007
Wysłany: 15-02-2013, 20:34   

Co do tura solo ciekawy pomysł, chociaż sam nie wiem co bardziej denerwuje - jedna, czy dwie Xiayki NoStressa ;D