Tekken Card Tournament

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Tekken Card Tournament

Post autor: blaugrana20 »

Co myslicie na temat tej gry na przegladarke i kartach ?
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken Card Tournament

Post autor: Oscar »

Dla mnie bomba. Przynajmniej nie byłoby lagów ;)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Tekken Card Tournament

Post autor: Martins »

Naprawdę ciekawa sprawa, nawet pomimo niepodważalnego faktu, iż uniwersum Tekkena zgubiło kule przy okazji piątej części gry i do dzisiaj ich nie znalazło tudzież nie odzyskało.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Tekken Card Tournament

Post autor: Oscar »

Oscar

Zapraszam na spary i do friendów !!! :)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Tekken Card Tournament

Post autor: TeeVar »

Gralem w to troche i gra wydaje sie dosc prymitywna. Ledwo 5 zyc a na kolejne trzeba czekac 20 minut. Jak nie masz zyc a grasz to exp i kasa -90%. Malo zachecajace podejscie do dalszej gry. Poprawili by troche engine gry i mogly by wydac normalnego tekkena na pc.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Arucardo
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 24-06-2012, 00:54
Lokalizacja: Z foruma
Ogrywam: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)

Re: Tekken Card Tournament

Post autor: Arucardo »

Ja bardzo tą grę polubiłem, jak coś zapraszam na "spary", mój nick - Arucardo
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken Card Tournament

Post autor: kemot722 »

Odkurzam temat, bo telefon z androidem dorwałem, to nie muszę przeglądarki katować. I te każdorazowe ładowania, czy to w Firefoxie, czy w Operze...

Polubiłem granie na Androidzie, bo fajnie tak mobilnie. Muszę jednak przyznać, że już kilka walk online przegrałem, poprzez utratę połączenia, podczas walk na przedmieściach, czy w miejskich tunelach. Gracze mogą podobno walczyć ze sobą, na różnych platformach.

Wymiataczem jeszcze nie jestem, ale gra wciąga. Stamina ma 5 jednostek, czyli 5 walk pod rząd można zagrać, potem trzeba czekać, aż ta się po jakimś czasie odnowi. Chyba, że wygramy jednostkę staminy, lub kupimy staminę, co uważam za szalone posunięcie. Czekanie przecież nie boli.

Na początku bardzo mi przeszkadzał mi brak wielu lubianych przeze mnie postaci (np. Jack), ale przeszło. To którą postacią się gra, nie ma takiego znaczenia jak to, jaki sobie zestaw 15 kart sie dobrało, a można decków kilka mieć, do różnych postaci.

BĘDZIE WIĘCEJ POSTACI:
11/26/2014
Jin Kazama!
We are pleased to announce that a huge update with a bunch of new features and contents will be deployed soon for Tekken Card Tournament

Among other things, this update will feature Jin Kazama, iconic character from the series , who will be joining the cast shortly with a panel of completely new cards. He will be able to transformation into Devil Jin using specific cards.
Depending on his form, the effect of cards will be different.
So choose and build your deck wisely!

Stay Tuned for future announcements as the combat never ends on Tekken Card Tournament
Obrazki z testów:
Jin Kazama vs Heihachi
Devil Jin vs Kazuya

BĘDZIE TAG MODE
12/03/2014
NEW FEATURE: TAG MODE
Panie i Panowie karcianka się rozkręca. W dziale niusów na Androidzie zapowiedziano kolejne rozszerzenie w ramach wielkiej aktualizacji.

Nie będę już nic przepisywał, tylko napiszę o tym własnymi słowami po naszemu
Jin Kazama, który będzie mógł przemieniać się w Devil Jina, to dopiero początek.

Do tej pory można było budować Decki (zestawy po max 15 kart, którymi walczymy), tylko z kart ciosów jednej postaci. Teraz w ramach Tag Mode, będziemy mogli budować Decki z kart różnych postaci.

Choć możliwości będzie niezliczenie wiele, więc musimy wybierać karty rozważnie, aby uzyskać najlepsze efekty.

Należy się spodziewać kolejnych zaskakujących nowości.
Obrazek:
VS Screen - Jin & Xiao vs Paul & Lili

Karty w grze :D
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken Card Tournament

Post autor: Dumian »

Pograłem trochę w Tekken Card Tournament i powiem Wam że całkiem fajna gierka, nawet wciągająca a spodziewałem się czegoś słabego. Jest z kim walczyć bo nadal sporo osób w to gra. Wyciągania kasy jakoś specjalnie nie odczułem jeszcze - to co oferuje free wersja jak najbardziej mi wystarcza do dobrej zabawy i kilku partyjek od czasu do czasu. Dodatkowym plusem jest możliwość gry na różnych urządzeniach (PC, telefon, tablet).

Póki co gram Jinem i Lawem, jeśli ktoś jeszcze się wkręci to ślijcie zaproszenia na nick Dumian ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tekken Card Tournament

Post autor: kemot722 »

Autorzy gry TCT wystartowali na Fejsie pytaniem do graczy
Who will be next to join the roster?
Do wyboru dostaliśmy 4 wojowniczki:
- Alisa
- Anna
- Asuka
- Christie

Ja wybrałem Alisę, gdyż jej paleta ruchów zwykła mieć wiele dziwnych zagrań (np. potrzymaj moją głowę) i jestem ciekaw jakby wyglądały jej karty (jakie efekty?). Oczekiwałbym podobnej zmiany trybów z Destroy Form, czy Odrzutowymi Butami, jak to zostało wykonane u Jina z przemianą w Devil Jina.

edycja postu - 4 lipca:
...czas minął

Najwięcej głosów dostała Asuka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”