POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

Team POLANDHiERaRcHy poszukuje nowych uzytkownikow mozesz to byc Ty . Dolacz do rozwijajacego sie teamu bysmy mogli razem stworzyc znaczycy sie Team na WTF .

Nie posiadamy zadnych kryteriow przyjecia oczekujemy tylko bys gral ranking matche bysmy mogli podnosci level teamu
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: caradolph »

Jakby Backdash Poland, Polish Experts i Hierarchy sie połączyło w jeden team to wtedy można by było się wziąć na hardą dominację na WTF. A tak to trochę ciężko.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

no tak ale experts maja dosc duze wymaganie jak mi Turles pisal ze ratio kolo 80% i dosc wysokie rangi u Nas tego nie ma cieszymy sie ze gramy pod jednym szyldem i do tego zdobywamy dodatkowy level
Wazne by bylo by Hobbit i Frost dolaczyli do nas bysmy sie nie rozdrabniali po malych tamach
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Komandos »

Co za głupoty. Ratio 80% to chyba tylko Matt ma. Słabo trochę, że mi z Backdasha połowa ludzi pouciekała do expertów, ale większość idzie tam gdzie większy level. Poza tym jak na 18 członków, w tym z 5 grających to i tak wysoko w rankingu jesteśmy :P
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: caradolph »

blaugrana20 pisze: ratio kolo 80%
Zapewniam Cię, że nawet 10 % graczy nie ma ponad 80 % ratio. W We are Tekken jest dopiero przerąbane. Musisz robić te 20 rankedów dziennie, bo jak nie to wylatujesz, chyba że masz wysoką rangę to wtedy Cię zostawiają. Poza tym oni prowadzą właśnie dlatego, że tam chyba 70 graczy jedzie.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

to nie moje slowa tylko mi tak pisano
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Woochi »

Komandos pisze:Co za głupoty. Ratio 80% to chyba tylko Matt ma. Słabo trochę, że mi z Backdasha połowa ludzi pouciekała do expertów, ale większość idzie tam gdzie większy level. Poza tym jak na 18 członków, w tym z 5 grających to i tak wysoko w rankingu jesteśmy :P
To ciekawe zważywszy na to, że sporo ludzi deklarowało, że ma wyjebkę na online, a tu proszę zmiany teamów, jakby to miało priorytetowe znaczenie. :)
Woochi aka KBB
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: caradolph »

Jak się offline nic nie dzieje to tak jest. :(
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

a jak sie dzieje to polowa i tak nie moze przyjechac bo turniej na drugim koncu Polski lub nie ma czasu albo pieniedzy na to a onine pozwala sie mierzyc z kims w kazdej chwili ... ale nie o tym ten watek Caradolph chodz do Nas

Tak wogole to dzieki Tobie powstal nasz team Komandos, ponoc wyrzuciles Atiksa i on stworzyl ten team
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Woochi »

blaugrana20 pisze:a jak sie dzieje to polowa i tak nie moze przyjechac bo turniej na drugim koncu Polski lub nie ma czasu albo pieniedzy na to a onine pozwala sie mierzyc z kims w kazdej chwili ... ale nie o tym ten watek Caradolph chodz do Nas

Tak wogole to dzieki Tobie powstal nasz team Komandos, ponoc wyrzuciles Atiksa i on stworzyl ten team
Blaugrana, prosiłeś mnie na bd o dowody w sprawie boostowania. Z tego co pamiętam Atikss ma w Tekken 6 Tekken Goda, więc więcej już chyba mówić nie trzeba. :)
Woochi aka KBB
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: caradolph »

1. Atikks miał w T6 Tekken Emperora
2. Nie boostował tylko normalnie wygrywał ofensem na lagach.
3. Pakowanie rang powyżej Avengera to była tylko i wyłącznie kwestia szczęścia, boostować boostowały osoby, które miały mega dobre ratio zazwyczaj a Attiks miał bodaj ponad 6k wygranych na ok. 3k przegranych, więc miał ok. 65 % czy nawet może i mniej, więc to by było trochę bez sensu.
4. Boosterzy zazwyczaj się DC'ują.

Wielkie sorry Blau, ale zostaję w Polish Experts, dużo ludzi tam rzeczywiście gra, więc nie mam powodu żeby zmieniać team, chociaż posparować z ludźmi z hierarchii bardzo chętnie :). Ja i tak nadal bym chciał jeden wielki team polski a nie jakieś hierarchie, experty i bekdasze osobno.
Ostatnio zmieniony 03-02-2013, 16:52 przez caradolph, łącznie zmieniany 1 raz.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

Nie to ze go bronie ale to byl T6 a to nie jest dowod nie w sumie wielu tak mysli jak Ty ale nikt nie ma dowodu na to
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Woochi
Student
Student
Posty: 60
Rejestracja: 27-09-2012, 18:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: Woochi »

caradolph pisze:1. Atikks miał w T6 Tekken Emperora
O rly?


Sam Cerko (w dodatku też booster) utrzymywał, że aby mieć rangi powyżej niebieskich trzeba boostować.
Nie mam dowodów w postaci flimików na boosting, natomiast nie da się wbić tekken goda bez boostingu, ponieważ ludzie robią rage quity i sami namawiają, by pomóc im wbić rangę. Myślicie, że czemu takie osoby jak Matt nie miały godów? Jedna sprawa, że pewnie olewały noobiarnię z multi, a druga - ludzie uciekali i prosili o boostowanie.

Z tym że nie chcę już rozciągać tego tematu, bo szkoda mi więcej czasu na takie rozkminy.


Edit:
Caradolph, z tym ratio pomyliłeś się o jakieś 30%, więc Twój argument upadł. :P

Edit2:
Coś mi jeszcze wpadło na myśl. Jeśli atikss miał tekken goda w T6, czemu z taką trudnością idzie mu wbijanie dobrych rang w TTT2? To na pewno nie bany ze strony namco za boosting. :P Zauważyłem, że teraz sporo boosterów z góry leaderbordu T6 nie wbijają więcej niż warriorów (np. jak mu tam RoBy-Live?).
Woochi aka KBB
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: caradolph »

Jak na niego trafiłem to ratio miał takie jakie powiedziałem, więc nie wiem, może nie założyłem okularów. :P
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: POLANDHiERaRcHy rekrutuje

Post autor: blaugrana20 »

to prawda tekkengody z T6 nie maja wysokich rang juz
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”