Dead or Alive 5 Online Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Martins »

Panowie, jak się zapisuje walki?

Krelian, a co powiesz na normalne walki tyle, że jednorundowe? Przynajmniej nie wykituję z nudów :spi:
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Komimasa »

Martins, więcej wiary w siebie, Krelian też walczy Ayane, więc nie powinieneś się dawać na te ciosy:)

Jak miną trzy rundy masz opcję saivu replaya. I tak co walkę ;) Potem wchodzisz w extras->spectator->fight viewer i wybierasz replay. Wybierasz sobie i masz opcję uploadu na YT. Teraz wystarczy, że masz konto na YT i możesz uploadować filmiki. Oczywiście na YT pojawiają się po kilku godzinach nie od razu.
Warto by było myślę nagrywać faity, będzie większe zainteresowanie wokół turnieju.

Down, aha sorkixd
Ostatnio zmieniony 26-04-2013, 20:28 przez Komimasa, łącznie zmieniany 1 raz.
強ければ生き弱ければ死ぬ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Martins »

Komi, Kreliana pytałem o trofeum, nie walki turniejowe - wszystko co trzeba zostanie rozegrane regulaminowo.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: trafl »

Okej walka z SubZero rozegrana.
traf (lei fang) 5:0 SubZero ( hitomi)
Nagrana ostatnia walka, bo to każdy z każdym to nie ma sensu każdej walki dawać. Obecnie nie wiemy co z tym zrobić z Komimasą :przestraszony:
Ostatnio zmieniony 28-04-2013, 13:48 przez trafl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Seivoth »

Widowmaker.PL (Hitomi, Kokoro) 2 - 5 Seivoth (Sarah)
Trudny pojedynek (Kokoro). Dzięki za grę.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Widowmaker.PL »

Dzieki rowniez. Mozna bylo pograc przynajmniej bez lagow i miliona rzutow z ziemii;p
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Komimasa »

Walka wczoraj wieczorem. SubZero (Hitomi) 0 - 5 Komimasa (Tina)
Dziś rano z Ayane (Kasumi) 1 - 5 Komimasa (Tina)
Muszę powiedzieć, była dla mnie na razie najtrudniejszym przeciwnikiem, nie licząc trafla. Świetny movement, a przynajmniej wiele lepszy od mojego, wycofywała się ale z gracją nie jak Krelian, który jakby mógł to uciekłby pewnie na kraniec świataxd Szybki atak, blok karany rzutami. Szkoda, że były lagi i trudności z połączeniem, ale tak to bywa w weekendy. Choć jak grałem online rank match nie miałem lagów.

Jakby ktoś był ciekaw, tu jedna z walk z Krelianemxd

[media][/media]

No i walka z Traflem, myślałem, że mnie rozgniecie i w przypływie wiatrów będzie 5:2 dla niego a tu miła niespodziankaxd Aż sobie wszystko ponagrywałemxd
Wszystkie walki:
[media][/media]

PS: Nie wiem, czemu te filmiki sa tak ciulowej jakości...
Ps Myślałem, że się dodała cała lista ale nie... Ten prostokąt to już czyste przyzwyczajenie, może następnym razem będę pamiętał, żeby to usunąć...
強ければ生き弱ければ死ぬ
Awatar użytkownika
Ayene
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 19-04-2013, 12:52
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: DoA5
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Ayene »

Walka z Komimasą przegrana, ale punkt urwany :hyhy: Wiadomo kto stanie na podium ;)
Dzisiaj udało mi się również zawalczyć z Martinsem i Widowmakerem. Przy drugiej walce chciałam pograć Pai, ale nie była zaskoczeniem dla "Wdowa". Jednak pozostanę przy Kasumi. Jakoś dużo bardziej czuję tę postać. Albo to zasługa jej bikini. Jest aerodynamiczne :hyhy:
Z Martinsem przy końcówce trzęsły mi się już łapy, klęłam pod nosem, a jak padł ostatni punkt to skakałam do sufitu :rotfl: Mój pierwszy turniej. Podziwiam że macie do tego nerwy. Na dłuższą metę przysparza pewnie siwych włosów.

PS Ayene nie Ayane :oczami:
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: trafl »

Widowmaker.PL pisze: Mozna bylo pograc przynajmniej bez lagow i miliona rzutow z ziemii;p
Tak się zastanawiam o kogo chodzi, ale połączyło mi się to z Komimasą. A więc pierwsza rzecz lagi. Ja osobiście nienawidzę grać z lagami, dlatego poza turniejami praktycznie nie gram online. Jednak nie kojarzę by były jakieś większe, a że w ogóle nie gram online to takie coś powinno mi się rzucić w oczy. Lagi były wczoraj z Subzero i dość dużo dziś z Ayene, dlatego też staramy się z Komimasą zrobić walki przed weekendem.
Druga rzecz rzuty, pominę bo w ogóle nie moja sprawa.

Trafl ( Hitomi, Kokoro) 5:2 Ayene ( Kasumi)
Tu był lag i parę innych moich błędów jak zmiana strony, ale mam nadzieję że udało mi się to jakoś naprawiać te błędy moje. Dobry był pomysł by to u mnie był pokój, mimo wszystko z trzy walki wtedy poszły nawet ok.
Czekam na potwierdzenie zanim dam wynik na stronie, by później nie było problemów^^
Awatar użytkownika
Ayene
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 19-04-2013, 12:52
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: DoA5
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Ayene »

Tak lagi były często denerwujące. Raz bywało lepiej, raz gorzej. Zastanawiam się, co może być tego przyczyną, zwłaszcza że z Martinsem i Widowmakerem nie miałam żadnych problemów. Niemniej wrażenia ok. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Seivoth »

Sub-Zero, Krelian, Sla - jakby co -> GG :]
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: trafl »

Krelian, proszę, napisz tutaj kiedy byś dziś był. Bo zapewne sla w ogóle nie należy liczyć, więc tylko z Tobą mi walka została.
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Seivoth »

SubZero (Hitomi) 0 - 5 Seivoth (Sarah)
Dzięki za grę.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: Martins »

Ayene (Kasumi) 5:4 MartinsoCEPan (Ayane) GGS!!!

Są takie momenty w życiu każdego człowieka, kiedy zastanawia się dlaczego ktoś "tak", a on "nie". Czemu jedna osoba została obdarowana (nie ważne czy zasłużenie :hyhy: ), a on odszedł z niczym, mimo, że już był tak blisko, sięgając po upragnione (i należne oczywiście) laury swą głodną zaszczytów dłonią...Niestety w ostatnim tygodniu niezbyt chętnie dołączyłem do tego szanownego (czy aby na pewno?) grona filozofów. Czy ktoś na tym pozbawionym jakichkolwiek pozytywnych uczuć, okrutnym świecie jest w stanie zrozumieć ogrom mojej rozpaczy po tym jak wygrywając 4-3, wtopiłem 4-5???!!! Czy ktoś wyciągnie do mnie pomocną dłoń i krzyknie z animuszem: I FEEL YOUR PAIN, MARTINS!!!!

BTW...Ayene, dzięki za grę :zalamany: chlip, chlip....

SubZero (Hitomi) 2:5 Martinsocepan (Ayane) ONS!!KC!!!

Te pojedynki przeszły już do historii tego serwisu. Czy są najbardziej klasycznymi z klasycznych? Zdecydowanie tak!!! Ile to już razy krzyżowaliśmy rękawice z Subem we wszelakie gry o charakterze rywalizacyjnym? Tego nie wie nikt, ale pewnie kiedyś to podliczę, jak będę miał baaaaardzo dużo czasu. Zapewne dokładnie w tym momencie wielu ignorantów wyskoczy z tekstem, iż ble ble ble i ble, ponieważ gdzieś tam egzystuje jakieś bardziej klasyczne honmarowe starcie, ale ja NIGDY, ALE TO PRZENIGDY W TO NIE UWIERZĘ ( no dobra, konkretny dowód mnie przekona)!!!! SUBZERO!!!! NIE DZIĘKUJĘ CI ZA GRĘ!!!! DZIĘKUJĘ CI ZA ZWY...KOLEJNE KLASYCZNE HONMAROWE STARCIE!!!!

P.S. ONS!! - Oblokowałem Nowy Strój!!!! KC!!! - Kultową Czapkę!!!

Aha - Sla nie gra, bo czasu nie ma i mówi: narka!!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
sla82
Student
Student
Posty: 64
Rejestracja: 20-03-2009, 15:27
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: mk, ssf4ae
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5 Online Cup

Post autor: sla82 »

Bardzo przepraszam, ale z powodu braku czasu nie będę w stanie rozegrać żadnej walki.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”