Porada :)

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gon-SH
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-03-2013, 17:38
Ogrywam: Tekken

Porada :)

Post autor: Gon-SH »

Witam :)
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat , jeśli zły dział to prosze o przeniesienie :)

A więc : Chciałem zapytać czy warto jeszcze w tej chwili kupować PS3 ponieważ miałem małą przerwe z Tekkenem , (w T5 grałem 3 lata) i chciałem kupić i może przejechać się , tak dla zabawy nawet , na PGA na ten turniej (o ile będzie).
I tu moe pytanie czy warto kupować PS3 w chwili obecnej jeśli już niedługo wychodzi PS4 i zapewne Tekken 7 wyjdzie na PS4 i turnieje będę tylko na PS4 , no chyba że na PS3 się trafią jakieś jeszcze. Chciałbym troche pograć w TTT2 i żeby nie było tak że wyjdzie PS4 i wyjdzie nowy Tekken i wtedy już nie bd na PS3 turniejów i znowu wszyscy będą do przodu :)
Wiem że troche zamotałem wypowiedz ale proszę o rade :)
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Porada :)

Post autor: caradolph »

Znając panów na "manco" to T7 się prędko nie pojawi. TTT2 jest dopiero na fali od pół roku, także jeśli kupujesz PS3 głównie dla tej gry to jest dobry interes w tym momencie, tym bardziej iż założę się, że wiele ludzi będzie grać jeszcze w Taga jak już nowy Tekken będzie się malował na horyzoncie.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Porada :)

Post autor: Chris »

Trzeba jeszcze pamiętać, że być może pierwszym tekkenem na ps4 będzie....
[Spoiler ]
Tekken X Street Fighter
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Porada :)

Post autor: caradolph »

Co do TK x SF na razie nie ma mowy o tym żeby w najbliższym czasie się za to brali. Była tylko wzmianka o 2018 roku, lulz. O.o
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Porada :)

Post autor: Chris »

brak konkretów by tak sądzić. Ostatnio jak czytałem to harada podsunął idee ze ta gra moze wyjsc na konsole nowej generacji (w odpowiedzi czy sie wrobia z tym na ps3), wiec albo cos ruszyli ale moga jeszcze przeskoczyc na nowy sprzet albo to ciagle sfera domyslow gdzie wszystko jets mozliwe i data 2018 jest realna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gon-SH
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-03-2013, 17:38
Ogrywam: Tekken

Re: Porada :)

Post autor: Gon-SH »

Dobra dzięki chłopaki tak myślałem że jest sens kupować ale wolałem sie upewnić, żeby za pół roku nie żałować że już sobie z nikim nie pogram :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”