Odpowiedz do tematu
W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?
Autor Wiadomość
Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 16-05-2013, 18:59   W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Najoryginalniejszy temat świata dzięki mojej pysznej osobie wreszcie zasilił szeregi Honka. Kanpai!!!! Jeśli jesteś powracającym po wielu latach banicji Arucardo, który pragnie odzyskać swoją niegdyś utraconą wysokiej klasy liczbę postów lub po prostu pragniesz dogonić mistrza w swoim fachu, czyli legendę portalu SubZero w ilości napisanych wiadomości, zmieniających świat na lepsze, to jest temat dla ciebie drogi honmarowiczu. Napisz w co grasz pomiędzy pracą, snem i załatwianiem czynności fizjologicznych.

Może ja zacznę, żeby ośmielić zawstydzonych i niezdecydowanych: Gołe Baby 5 (DOA5) oraz Guacamelee!!! Pierwsza to bijatyczka z klasą, a druga to kapitalna platformówka w stylu Metroida polana latynoskim sosem. Obie produkcje mogę ze szczerego serca polecić wszystkim ludziom na świecie!!!

P.S. Jak ktoś w uja pogrywa, też może napisać, nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony przez Martins 21-05-2013, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  

surkabm12434 
Grand Master

PSN ID: mmstegien
Zagram w: TT2 Scyrim
Wysłany: 17-05-2013, 07:46   

Ja w wolnym czasie sobie pogrywam w League of Legends oraz Tekken Tag Tournament 2 :D
Aktualnie większą uwagę przykuwam do Lol'a bo tekken troche się znudził :zalamany:

Wawrzyn 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 18-05-2013, 09:29   

Starcraft II: Heart of the swarm, Travian

J.a.r.e.k. 
Master

Wysłany: 18-05-2013, 17:43   

Chętnie zabiorę głos w tej ciekawej dyskusji. Nie znalazłem niestety wolnego miejsca w wymienionych przez Aautora tematu odstępach czasu, ale napiszę, w co gram kiedy faktycznie mam czas (wiem że Autor właśnie zapłonął z ciekawości), a więc....

1) Skyrim

Niekończąca się, pełna przygód podróż po nordyckim świecie, przepełniona balladami o smokach, opowieściami poszukiwaczy skarbów przy kuflu piwa w przydrożnej gospodzie, krwawej walki z olbrzymami pośród skalnych ostępów oraz pustoszenia krasnoludzkich twierdz, skrytych głęboko w ziemi, pomiędzy grobowcami pradawnych przodków, a siedzibamy nocnych troli. Przepiękna fabuła, masa wartkiej akcji, aż czuje się w nozdrzach zapach pieczonego lisa. Postanowiłem sobie, że będę starał się zajrzeć pod każdy krzaczek tej przeogromnej krainy i tak się właśnie stanie, że chyba nigdy tej gry nie ukończę.

2) Left 4 Dead 2

Gra, która chyba nigdy mi się nie znudzi ze względu na charakter rozgrywki. Bardzo wciągająca walka o życie 4 osobowej grupy ludzi, których losy ważą się każdej minuty. Czy w świecie pełnym szalejących, zainfekowanych nieumarłych, odnajdą swoją tożsamość, a przede wszystkim szansę na przeżycie (i kolejny magazynek amunicji)?. To taki Resident Evil Online, z unikalnym, mającym w sobie ten niezwykły magnes (jak wiekszość gier z nieumarłymi) klimacie. Poczujcie tą charakterystyczną ciszę, w miasteczku pełnym ulicznych zaułków, w którym dosłownie za 5 minut rozpęta się piekło a spomiędzy biegnących szaleńczo rozwrzeszcanych nieumarłych wyłoni się Tank! "I need ammo!".

3) The Testament of SH

Kolejna z serii przygód kultowego detektywa. Przechodzę sukcesywnie wszystkie części jakie wychodzą z szacunku dla tematu, za którym szaleję.
Jakość fabuły i wykonania płynie przez kolejne tytuły sinusoidalnie, ale ta pozycja jest po prostu moim obowiązkiem. Seria bardziej dla fanów nie tyle gatunku co postaci.

4) Broken Sword The Shadow of the Templars

Zbliża się pora wakacyjna, a więc tym samym przychodzi czas na co moi mili...?
Tak jest na kolejne anno domini 2013 przejście wspaniałej sagi Broken Sword. Templariusze, nadchodzę!

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

PSN ID: MrOscarPL
Zagram w: Tekken Revolution
Wysłany: 18-05-2013, 22:28   

J.a.r.e.k., ładnie rozwinięty post.

W nic ponieważ znalazłem czasochłonną pracę (WRESZCIE!).

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-05-2013, 00:07   

w nic

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 19-05-2013, 12:00   

TTT2, KOF 2002 UM, Tenchu 3 i niedługo zabieram się za Fatal Shadows.

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

Wysłany: 19-05-2013, 15:52   

Ja niedługo wezmę się za grę pod spodem na ps3 ponieważ brakuje mi niewiele do platki.

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 19-05-2013, 17:21   

Mam nadzieję, że trofea online już odbębniłeś, bo wiadomo jak jest z EA i serwerami gier, które nie są aktualnie na topie...

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-05-2013, 19:01   

Martins, nikt poza tobą nie onanizuje się zdobywaniem trofeów na maxa. bTW , ja czekam na WWE 2K14!

wf6608 
Support

Wysłany: 19-05-2013, 19:55   

Ja sobie przełażę jedyną i niepowtarzalną serię (przynajmniej te lepsze części) o chodzących i strzelających chłopkach: Contra! O ile jedynka i Super C jako tako poszły (przyznaję, bez Spread Guna bym nie podołał), tak Contra III to jakaś masakra. Na Normalu nie mogę przebić się przez trzeci poziom, a nie wspomne nawet (ups, właśnie wspominam), że żeby zobaczyć prawdziwe zakończenie, to trzeba ukończyć grę na Hardzie.
Grał ktoś i poleca jakieś Contry z konsolek Sony? Z tego co widziałem, to jedynie Shattered Soldier wygląda, jakby trzymał poziom.

Poza tym? Oczywiście bitki - wszystkiego po trochu, ale z przewagą VF5FS i SamSho 2.

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

Wysłany: 19-05-2013, 20:26   

Martins napisał/a:
Mam nadzieję, że trofea online już odbębniłeś, bo wiadomo jak jest z EA i serwerami gier, które nie są aktualnie na topie...

Dzięki za troskę stary ;) Właśnie maltretuje Lv 20 (granie online). Serwer EA odciął dodatkowe bonusy za które wpada całkiem dobrze expertyza. Czemu odciął ? Chyba powód jest banalnie prosty - wyszła F13.

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-05-2013, 21:09   

wf, shattered soldier jest słabe.

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 19-05-2013, 21:48   

Neo Contra moim zdaniem najlepsza jeśli chodzi o PS2.

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-05-2013, 22:11   

wf6608 napisał/a:
Ja sobie przełażę jedyną i niepowtarzalną serię (przynajmniej te lepsze części) o chodzących i strzelających chłopkach: Contra! O ile jedynka i Super C jako tako poszły (przyznaję, bez Spread Guna bym nie podołał), tak Contra III to jakaś masakra. Na Normalu nie mogę przebić się przez trzeci poziom, a nie wspomne nawet (ups, właśnie wspominam), że żeby zobaczyć prawdziwe zakończenie, to trzeba ukończyć grę na Hardzie.
Grał ktoś i poleca jakieś Contry z konsolek Sony? Z tego co widziałem, to jedynie Shattered Soldier wygląda, jakby trzymał poziom.

Poza tym? Oczywiście bitki - wszystkiego po trochu, ale z przewagą VF5FS i SamSho 2.

Contra SS to jedyna słuszna kontra na playstationach inne to jakieś śmieszne imitacje. Contra hard corps na mega drive też jest przejebana i za trudna.