TTT2 Online Cup vol 3

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

ninja-zorro pisze:"Po to istnieje takie coś jak frame data." -jesli oprocz NIEPELNEJ frame daty z www.tekkenzaibatsu.com dostepna jest alternatywna ,pelna to prosze o zamieszczenie jej na homnaru.

A google uzywales?

http://rbnorway.org/ttt2-frame-data/
Awatar użytkownika
ninja-zorro
Beginner
Beginner
Posty: 23
Rejestracja: 18-10-2012, 07:23

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: ninja-zorro »

Wielkie dzieki,chlopaki :)
Seek Happiness in Victory, But Never in Peace
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: HiKrush »

blaugrana20 pisze:EeeEeee Mishimi i ich dewgf skaraja dethfista w polu :)
Nie ma czegoś takiego jak Mishimy i ich dewgf, jest gracz i jego dewgf.
ninja-zorro pisze:niestety zeby zablokowac niektore, "najtansze"zagrania(najprostsze do wykonania na padzie-vide np. lee/violet:d+4,4,4,4 -ostatnie "4" ) trzeba miec wrecz nieludzki refleks!
:rotfl:
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: KRELIAN »

ninja-zorro pisze:niestety zeby zablokowac niektore, "najtansze"zagrania(najprostsze do wykonania na padzie-vide np. lee/violet:d+4,4,4,4 -ostatnie "4" ) trzeba miec wrecz nieludzki refleks!
HiKrush pisze: :rotfl:
Aż mi się przypomniała wygrana Gona w turnieju DR na PSP na ten cios ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: caradolph »

ninja-zorro pisze:"Gra jest zbalansowana."(?) LOL! - wrecz przeciwnie!
Reszty twoich głupot nie chce mi się cytować i nad nimi rozpisywać.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
ninja-zorro
Beginner
Beginner
Posty: 23
Rejestracja: 18-10-2012, 07:23

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: ninja-zorro »

caradolph pisze:
ninja-zorro pisze:"Gra jest zbalansowana."(?) LOL! - wrecz przeciwnie!
Reszty twoich głupot nie chce mi się cytować i nad nimi rozpisywać.
0 argumentow,troche arogancji+szczypta ignorancji=polemika po polsku :hyhy:
pragne nadmienic,ze te "moje głupoty" wzialem z www.tekkenzaibatsu.com
i podwazajac moja wypowiedz kwestionujesz rowniez ta "stronke" i opinie KILKUDZISIECIU TYSIECY graczy... :zalamany:
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: caradolph »

ninja-zorro pisze:
caradolph pisze:
ninja-zorro pisze:"Gra jest zbalansowana."(?) LOL! - wrecz przeciwnie!
Reszty twoich głupot nie chce mi się cytować i nad nimi rozpisywać.
0 argumentow,troche arogancji+szczypta ignorancji=polemika po polsku :hyhy:
pragne nadmienic,ze te "moje głupoty" wzialem z www.tekkenzaibatsu.com
i podwazajac moja wypowiedz kwestionujesz rowniez ta "stronke" i opinie KILKUDZISIECIU TYSIECY graczy... :zalamany:
A ja swoje "głupoty" wziąłem z własnej analizy tej gry i stwierdziłem, że jest lepiej zbalansowana niż T6, które pod tym względem miało się naprawdę nieźle. Nie no oczywiście, najlepiej się odwołać do wszelakiej wyroczni, bo co ? Bo tak twierdzą wg Cb wszyscy gracze w tą grę. No niestety tak na pewno nie jest. Dlatego że kilku typa na Zaibatsu twierdzi że gra jest niezbalansowana to wcale nie znaczy, że tak jest, no daj se siana. Ale no tak lepiej się wyręczyć tym co tam piszą (no i oczywiście wszystko musi być zgodne z prawdą tam, bo to TEKKEN ZAIBATSU :chytry: ) i nie mieć własnego zdania na ten temat, bo po co się w tym babrać samemu. Przecież to takie trudne :).
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

Jak by byla zbalansowana to by nie bylo podzialu na tiery. Skill gracza moze przeniesc postac z tieru nizej na wyzszy lub odwrotnie ale o to wlasnie tu chodzi. Zbalansowana gra to "papier, nożyce i kamien".
Awatar użytkownika
ninja-zorro
Beginner
Beginner
Posty: 23
Rejestracja: 18-10-2012, 07:23

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: ninja-zorro »

caradolph pisze:
ninja-zorro pisze:
caradolph pisze: Reszty twoich głupot nie chce mi się cytować i nad nimi rozpisywać.
0 argumentow,troche arogancji+szczypta ignorancji=polemika po polsku :hyhy:
pragne nadmienic,ze te "moje głupoty" wzialem z www.tekkenzaibatsu.com
i podwazajac moja wypowiedz kwestionujesz rowniez ta "stronke" i opinie KILKUDZISIECIU TYSIECY graczy... :zalamany:
A ja swoje "głupoty" wziąłem z własnej analizy tej gry i stwierdziłem, że jest lepiej zbalansowana niż T6, które pod tym względem miało się naprawdę nieźle. Nie no oczywiście, najlepiej się odwołać do wszelakiej wyroczni, bo co ? Bo tak twierdzą wg Cb wszyscy gracze w tą grę. No niestety tak na pewno nie jest. Dlatego że kilku typa na Zaibatsu twierdzi że gra jest niezbalansowana to wcale nie znaczy, że tak jest, no daj se siana. Ale no tak lepiej się wyręczyć tym co tam piszą (no i oczywiście wszystko musi być zgodne z prawdą tam, bo to TEKKEN ZAIBATSU :chytry: ) i nie mieć własnego zdania na ten temat, bo po co się w tym babrać samemu. Przecież to takie trudne :).
:)
Zaibatsowcy raczej znaja sie na rzeczy,bo materialy z ich stronki byly drukowane w branzowej prasie (w tym rowniez i polskiej - PSX Extreme) wiec stanowia rzetelne zrodlo informacji.
Niestety TTT2 jest stosunkowo za krotko,aby "przewodniki"byly 100% Ukonczone /kompletne(SPRAWDZONE),wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.
Po czesci tez sie zgodze,gdyz w moim odczuciu nie sa "wyrocznia"a raczej srodowiskiem opiniotworczym...
Nie podoba mi sie natomiast fakt,ze pszyszywasz mi "latke"ignoranta,a kilka postow wczesniej mowiac delikatnie sie"nie popisales"!
O gustach sie nie dyskutuje i kazdy(nawet malkontent,czy laik) ma prawo do wlasnego zdania ,ktore moze wyrazic na forum.
pozdro techno
Ostatnio zmieniony 25-05-2013, 14:13 przez ninja-zorro, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
ninja-zorro
Beginner
Beginner
Posty: 23
Rejestracja: 18-10-2012, 07:23

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: ninja-zorro »

Widowmaker.PL pisze:Jak by byla zbalansowana to by nie bylo podzialu na tiery. Skill gracza moze przeniesc postac z tieru nizej na wyzszy lub odwrotnie ale o to wlasnie tu chodzi. Zbalansowana gra to "papier, nożyce i kamien".
INDEED!
GDYBY TEKKEN BYL ZBALANSOWANY ISTNIALA BY TYLKO JEDNA KLASA POSTACI!
(A NIE 4!) :oczami:
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: caradolph »

ninja-zorro pisze:
Widowmaker.PL pisze:Jak by byla zbalansowana to by nie bylo podzialu na tiery. Skill gracza moze przeniesc postac z tieru nizej na wyzszy lub odwrotnie ale o to wlasnie tu chodzi. Zbalansowana gra to "papier, nożyce i kamien".
INDEED!
GDYBY TEKKEN BYL ZBALANSOWANY ISTNIALA BY TYLKO JEDNA KLASA POSTACI!
(A NIE 4!) :oczami:
Jezus Maria :wstyd: Jeden chce banować postacie za ich damage a drugi przyrównuje rozbudowaną bijatykę z ok. 60 postaciami do prostego stuffu pokroju "Papier, Kamień, Nożyce". Nie no gratz. Ja nigdzie nie powiedziałem, że nie ma podziału na postacie lepsze czy gorsze. Jest, ale różnice między S a C są takie, że C spokojnie ugra przeciwko S (patrzcie Tokis bijący Zafiną, która do dobrych postaci nie należy, tak samo NoStress jadący wszystkich XiaoHaru, które są w C). Jeśli każdą postacią da się coś ugrać to gra jest zbalansowana, nawet jeśli niektóre mają lepsze karanie czy damage. Ktoś mi mógł powiedzieć, że Tag 1 był niezbalansowany, ale tutaj no nie róbmy sobie jaj.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

Gdzie Ty masz przyrownanie TTT2 do K/N/P w mojej wypowiedzi? Ja napisalem ktora z tych dwoch gier jest zbalansowana. Nie porownywalem ich ze soba. Jak troche pomyslisz i sie zastanowisz to sam dojdziesz do wniosku ze nie moze byc balansu w czyms tak rozbudowanym jak gra, ktora ma kilkadziesiat postaci, z ktorych kazda ma inny hitbox (pozdro karanie xiajek!) oraz kilkadziesiat/set ciosow.

NIE MA TOTALNEJ IMBY bo chyba Ty myslisz, ze ja chce to powiedziec.

Jak spytalem Frizena czy wg niego w TTT2 jest balans to odpowiedzial ze nawet w szachach nie ma balansu bo to biale figury zaczynaja gre. No i ja sie z tym zgadzam.

I czytaj ze zrozuemien bo to, ze duzo zalezy od gracza tez napisalem wczesniej.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: caradolph »

Dobra luz, my bad, nie doczytałem dokładnie, ale wypowiedź drugiego kolegi wygląda tak jakby chciał udowodnić, że gra nie jest zbalansowana, bo postacie dzielą się na 4 tiery. No gimme a break. Ja przecież nie twierdzę, że gra jest perfekcyjnie zbalansowana, nic takiego nie powiedziałem, ale żeby banować niektóre postacie, bo mają wysoki damage ? No coś trochę nie za bardzo mi się to widzi. Każdą postacią można grać przeciwko każdej i nie zmienia zdania. (no jedynym wyjątkiem może być Bosconovitch, ale tu też można zaszaleć, mimo iż zdaniem wielu graczy to trash tier)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
ninja-zorro
Beginner
Beginner
Posty: 23
Rejestracja: 18-10-2012, 07:23

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: ninja-zorro »

caradolph pisze:Dobra luz, my bad, nie doczytałem dokładnie, ale wypowiedź drugiego kolegi wygląda tak jakby chciał udowodnić, że gra nie jest zbalansowana, bo postacie dzielą się na 4 tiery.
"-ZAJĄC,A TY ZNOWU BEZ CZAPKI?"
<BLACHA>
TIERY-SRERY,WIEC ZBALANSOWANA TO MOZE BYC JEDYNIE GRA TYPU
"PAPIER-NOZYCE-KAMIEN" :]
Ostatnio zmieniony 26-05-2013, 18:19 przez ninja-zorro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: TTT2 Online Cup vol 3

Post autor: Widowmaker.PL »

Ta dyskusja robi sie bezsensowna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”