DoA 5 Online Tag Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: Martins »

Pojawię się... - odburknął chłodno, odchodząc w stronę zachodzącego słońca...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: Komimasa »

Stary nie zdążyłem nawet podzielić się wrażeniami po walce, tak szybko poszedłeś:P

Bardzo fajne walki, naprawdę mam tego Brada nie ogranego straszliwie. Nie wiem też czemu nie wychodziło mi kontrowanie trzeciego ataku Ayane, chyba to jednak mid i wtedy by poleciała ;)
Cieszę się, że choć raz wyszedł mi ten zarobisty hold na Hi counterze, żre sporo życiaxd
Nawet nie wiedziałem, że Brad ma takie holdy, szkoda, że mało tagowałeś (żeby nie powiedzieć prawie nic:P) bo wtedy na pewno mielibyśmy bardziej wyrównane te pojedynki. Ogólnie bardzo przyjemny początek, prawie nie lagowało :)
Nie wiem jak nazwiesz to, co na koniec się stało, ciekawe czy nagrywałeś, bo ja niexd
Teraz będę wszystko robił w locie bo jestem spóźniony, ale było warto. GG
強ければ生き弱ければ死ぬ
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: Martins »

Zatytułuję ten post: DZIĘKUJĘ, DO WIDZENIA!!!

Komimasa (Tina, Lisa) 5:0 Martins (Brad, Ayane) WNM!!!

Dzisiaj wyjątkowo będę pisał z sensem, bo Komimasa zarzucił temat, a walki mimo wyniku były emocjonujące.

Uciekłem, bo prze...znaczy miałem grać z Traflem za chwilę. Trzeci kop Ayane, to chyba mid jest, a może to lag, lub zły timing.

Po twojej pierwszej akcji tagowej, wiedziałem, że mogę się już szykować do następnego starcia z Traflem, bo nie dość, że jak wspomniałeś, tag to dla mnie tylko i wyłącznie zmiana postaci (he,he) to jeszcze nie gram już Ayane i typowo łoiłem nią na żywioł, używając tego co mi się akurat przypomniało.

Właśnie mi przypomniałeś o tym końcowym dramacie, kiedy to dowiedziałem się, że Ayane ma jakiś tam wyrzut w górę i żeby coś ugrać w tym pojedynku, muszę czymś poprawić. Great....

Dzięki za wycisk, ale wierz mi, że najgorsze było dopiero przed mną podczas pojedynku z Traflem...

P.S. WNM!!! - Wycisk Najgorszej Maści!!!

Trafl ( Kokoro, Lei-Fang) 5:1 Martins ( Brad, Ayane) CJF???!!!

To, co nawyrabiałem w tym pojedynku, to już woła o pomstę!! Gdzie mi się tak śpieszyło?!!!!! Trafl też potrafi bić pięściami ludzi w powietrzu po zmianie postaci, ale w tym przypadku czułem, że mogę wygrać. Niestety w najważniejszych momentach moje frajerstwo dało o sobie znać. Podczas piątych, a czasem nawet i trzecich rund zamiast spokojnie szachować się z Kokoro, nonstop parłem na żywioł jak ostatni frajer i oczywiście Trafl bezbłędnie to wykorzystywał. Pojedynek o stawkę na Honmaru numer 150 milionów, a ja radośnie wbiegam sobie na komba Kokoro, bo chyba wydaje mi się, że się samo wygra. Moja ignorancja nie zna granic!!! Niech ktoś mnie zabije!!! Tak czy tak, były emocje, więc wszystko co wczoraj się wydarzyło było obdarzone pewnego rodzaju sensem!!! BTW: dzięki za grę panowie!!!

P.S. CJF???!!! - Czemu Jestem Frajerem???!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: trafl »

Nie mogę potwierdzić wyniku... Potwierdzam przecie nie od dziś więc wiem gdzie to i jak to się robi, ale tej opcji nie ma... Gdy wchodzę w "moje wyniki" to mam walkę z Martinsem niepotwierdzoną...

Co do walki, co tu dużo mówić Lei fang jest w teamie bo jest i ma dobre wybicie z ziemi, rdzeniem jest dalej Kokoro no i wiem że coś słabo mi tag szedł. Za to nie powiem by wszystkie błędy na hula Martinsa mi się wykorzystywało, bo część ciągle wchodziła jak w masło;)
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: Martins »

Trafl, w tej kwestii ten system jest nieco nielogiczny, ale przyjdę ci na ratunek (mimo, że mnie ostatnio zgnoiłeś, hehe).

Oto prawidłowe opcje, które musisz przyklikać, ażeby cokolwiek potwierdzić:

Strona Turnieju -> Moje Turnieje (nie "Moje Wyniki") -> Potwierdź Wynik (chyba)

Its the showdown, its the showdown...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: trafl »

Dzięki :zawstydzony:
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: Komimasa »

panowie i panie będę dziś o 16 miał odpalonego psa i jakby co mogę walczyć. Fajnie by też było jakbyście pisali kiedy mniej więcej kto może, żeby to był turniej z prawdziwego zdarzenia.
Moim zdaniem lepiej pisać tutaj, bo skoro gramy każdy z każdym to jak jednemu nie pasuje to zawsze inny może i jakoś to wtedy idzie do przodu. ;)
強ければ生き弱ければ死ぬ
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: Komimasa »

Będe jutro około 18 godziny ;)
強ければ生き弱ければ死ぬ
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: DoA 5 Online Tag Cup

Post autor: trafl »

Raczej szykuje się u mnie dłuższa nieobecność tak w granicach dwóch tygodni. Proszę by w tym temacie, szacuję że zajmie to około tygodnia, zgłaszali się wszyscy którzy wyrażają chęć kontynuowania tego, a jeżeli nie to zamknijcie to, bo po prostu mogiła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”