Seria FINAL FANTASY

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Seria FINAL FANTASY

Post autor: Dismaster »

Czy jeszcze ktos tutaj szaleje za gra FFVII tak jak ja ? Bo dla mnie to jest najlepsza gra jak istnieje (i TK3 oczywiscie oczywiscie :D ) zadna inna nie ma takiej fabuly i na pewno zadna nie dostarczylaby mi tylu emocji co Final. Zatem zachecam wszystkich do dyskusji na temat tej gry a tych ktorzy nie grali do naprawienia tego bledu :P

Piszcie taz jaka jest wasza ulubiona postac z tej gry
Moja jest Sephiroth lubie go za mistycyzm i ogolnie jest zajebisty :P
Ostatnio zmieniony 21-07-2006, 19:53 przez Dismaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Pattrick »

No wiesz gdybym miał nagrywarke sprawną to bym pewnie ściągał płyte po płycie i wypalał ... a że nie mam to co najwyżej moge się zadowolić 1 cd'kowymi produkcjami
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: czit »

na fakt ff7 jest bardzo dobrym tytulem , najlepsza jest tifa bo lubie jak ktos sie napierdziela z innymi z karate , niedawno ktos zrobil wtyczke obslugującą opcje pixel shader i anti-aliasing przez co gra wyglada jeszcze lepiej tyle ze trzeba oczy wiście miec karte graficzną oblugującą te bajery :]
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Jo-Jo »

czit pisze:na fakt ff7 jest bardzo dobrym tytulem , najlepsza jest tifa bo lubie jak ktos sie napierdziela z innymi z karate , niedawno ktos zrobil wtyczke obslugującą opcje pixel shader i anti-aliasing przez co gra wyglada jeszcze lepiej tyle ze trzeba oczy wiście miec karte graficzną oblugującą te bajery :]
O_O O_O O_O !!!!!????

ty tak na serio z tym pixel shaderem i antyaliasingiem ??

To musi ciekawie wyglądać.....jakby ktoś posiadał screena z takie jwersji to bardzo prosiłbym :D :]
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: vho »

Ach, siódmy Final... Nie będzie drugiej takiej gry. Coś wspaniałego poprostu. Miażdżąca fabuła, klimat, muza, grafa (jak na swoje czasy ;) )... The best gra ever? Nom, napewno jedna z najlepszych^^

Ulubiona postać to oczywiście Sephiroth, za ogólny POWER i charyzmę. No i gdyby nie Seph, nie powstałby kawałek One Winged Angel, który to kawałek ubóstwiam :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Genialna gra!! Od jakiegoś miesiąca (no może trochę dłużej) świat FF7 mnie ownuje i biegam sobie Cloudem go zwiedzając co chwilkę gubiąc szczękę przez fabułę. Konczyłam 1CD ze łzami w oczach, tak samo 2. Teraz bawię się w hodowlę kuraków i polecę do Ancient Forest a później po Knights of Round i Mime (tak BTW po to tez myusze zapierdzielac złotym kurakiem?) :cool:
Co do postaci
Oczywiscie Cloud za całokształ pracy twórczej, za "not interested" i za wzruszanie ramionami (swoj koles xD), w ogole za zonka z ta jego historia, za to co mówi pod koniec 1 i 2 CD :)
Sephiroth za godną postawę, miłość do bliźniego i ojczyzny
Aerith min. za limit 1-1 :cool: no i jej sie nie da nie lubic
Tifa komentarz zbedny
Yuffie za chorobe :)
Red XIII za historie jego ojca
Cid za specyficzny sposb poruszania sie ;)
Barret za"%$#%$#@%"
Vincent za buty
Reno fajna postac tylko szkoda ze zapomnialam go okrasc w kanałach w Midgar :/
Elena bo ma nasrane pod kopula
Ostatnio zmieniony 14-09-2007, 13:44 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Dismaster »

Do mime wtstarczy czarny o ile dobrze pamietam a moze nawet zielony albo niebieski nie pamietam gdzie dokladnie byla ta materia
Before you see the light you must die...
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ren »

Mnie tam jrpg nie jarają. Banda nastolatków (w tym oczywiście kilka lasek) z wielkimi oczami idzie ratować świat - LOL, buahahhaha. Do tego dochodzi nudny turowy system walki...
Chcecie zagrać w porządnego oraz oryginalnego eRPGa? Zapraszam do Shenmue. A FF? Wyjazd mi z tym!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Action »

Ren pisze:Wyjazd mi z tym!!
Coś mi się zdaje Ren, że sobie narobiłeś sobie tutaj wrogów bo zauważyłem, że 90% forumowiczów uwielbia FFVII ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Ren - shenmue to nie rpg

A jesli chodzi o ff7 to gierka owszem jest wybitna jednak dla mnie wciaz najlepszy jest Xenogears i raczej juz nie powstanie rpg ktory ja powali na lopatki choc chcialbym sie mylic
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: czit »

ana zapomniałaś dodać ze jeszcze dwa weapony czekają na twojego clouda żeby je zniszczyć :>
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Krelian co do Rena zrob uzytek z moda :hyhy:

Własnie wyhodowałam sobie nigga chocobosa teraz tylko doprowadzic go do S, Rinoe (samiczka wonderful) z A na S i "zlociutki" :hyhy:
http://img235.imageshack.us/img235/2922/chaosuc9.jpg a to moj Chaos <duma> ;)

czit: no w sumie nawet 3 :) Emerald, Ruby i Ultimate :) (z tymże Emeraldowi juz prawie zrobilam z zada garaz dla łodzi podwodnej jak niechcacy w niego wplynelam na 2CD <utrzymałam sie 2 minuty przy zyciu :cool: >)

EDIT: Wie ktoś coś więcej na temat Itadaki Streets?
EDIT 2: Pare pytan:
1. Gdzie nabijac levele na 3cd zanim pojde "na Sepha"? Mam Cloudem 66, Tifą 65 (miedzy nimi jest roznicy "pol levelu" :) ) i Yuffie chyba 59 (reszta miedzy 51-62). Od razu mówię że zatopiony samolot odpada bo tam mi występuje bład.
2. Bahamuta Zero można wykopać w Bone Village. Gdzie się mniej-więcej znajduje?

EDIT 3: jakby co o liczenie grup w turniejach to walcie na GG, ja sobie chyba jednak posiedze troche na 3CD :gun:
Ostatnio zmieniony 14-09-2007, 13:45 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Ana skoro pytasz to chyba nie zaspojluje za mocno jesli powiem ze w craterze , najlepiej na dzbankach dajac im elixiry i pomaranczach (bedziesz wiedziala o co biega) ;)

a jesli chodzi o wykopy to o ile miejsce wykopu jest raczej sprawa randomowa tak przedmiot juz zalezy od lucka postaci
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Jo-Jo »

A powiedz mi.....zebrałaś może wszystkie huge materie i wziełaś z jednej z nich Bahamuta Zero ? :] .....

Co do expienia...to dla mnie pomarańczki rulezzz :D ( coprawda tylko do materii...expa jest malo...ale do materii daje cholernie dużo ) ....ewentualnie jak masz dużo eliksirów to jeszcze i dzbanuszki....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

A szkoda ze zatopiony statek odpada i to WIELKA szkoda - ta lokacja jest najważniejsza jezeli chodzi o pakowanie postaci. Ponadto jest tam kilka ciekawych rzeczy - min. Ostatni Limit Cida (Highwind), Double Cut materia czy też ostatnia broń Yuffie (Conformer). Naprawde przydatne rzeczy.

Polecałbym reinstalować gre bo prawde mówiąc to teraz grasz Aniu w jakby "pocietą wersje" FFVII...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”