Seria FINAL FANTASY

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Krelian w sumie ja krater przeszłam, w walce z Sephem mi się gra wyłączyla a teraz przed drugim podejsciem "odkryłam" ze jednak hodowla chocobosów jest fajna :)

Jo-Jo wlasnie w tym problem, że nie. Zebrałam 3 na 4. Zeby za duzo nie spoilerowac innym powiem, ze nie wzielam tej z Junon.

Yamada ale ja pozbierałam te rzeczy z tego samolotu. Yuffie biega z conformerem. Mam ostatni limit dla Cida (inna sprawa ze Cida mam tak czesto w druzynie ze ma 1-1 :oczami: )
Problem w tym że jak wrocilam tam na 3CD to po stoczeniu kilku walk jak chcę wyjść to gdy Cloud jest na drabince gra się wyłącza. A jeśli tylko wejdę (bez zadnej walki, czyli do save pointu, który jest przed 1 drzwiami) to mogę wyjść be problemu. Chyba znowu poproszę ludzi z k-ff.com. Wejdę tam, "powalczę", save i poproszę by ktoś mi stamtąd wyszedł... :wstyd:
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

Nawet jeżeli nie masz huge materi nadal mozesz mieć Master Materie wiec nie jest źle;]. Wystarczy załatwic Emeralda i iść wymienić Earth Harp u dziadka w Kalm na 3 Master Materie;] .
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Jo-Jo »

Albo za Ruby'ego Red Rose ( chyba tak to było ) za które od tego dziadka można mieć złotego chocobo :D

BTW to mam nadzieje, że zmorphowałaś ten potwór-statek w bazie podwodnej w Junon w tą księge.....za to możesz dostaćod dziadka underwater materia, a co za tym idzie, spokojnie pokonać Emeralda :D
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Oen »

Fajnale sa nudne :P (no ale zeby nie bylo to kiedys sie zabiore za ta cala 7 i zobaczymy co w niej takiego fajnego :P) ale generalnie czytajac wasze posty sie zastanawiam, o co chodzi tak jakby :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Oen pisze:Fajnale sa nudne :P
:ban:


Jo-Jo: hmm jakby to ując :D NIE :)

Oen: z wnioskami o bana dla Oena to lepiej sie zglaszac do Dumiana na PM :P a tak na marginesie to jak myslisz kto mnie nauczyl takich prowokacji? ; p
Ana: No Oenik w FF7 jest snowboard :cool: sie Ci spodoba :P ze niby ja, tak? od prowokacji jest inne forum, a i prowokacja jest tam bardzo prosta xD szkoda ze ja juz nie moge
Ostatnio zmieniony 20-07-2006, 16:14 przez Ana, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Jo-Jo »

To ja bym ci poradził w przerwie między hodowlą chocobosów wybrać się tam ( nie pamiętam czy jeszcze da radę.... ) i zrobić to co napisałem powyżej ;).....

Jeśli sięnie da, to nie wiem gdzie może być jeszcze ten stateczek-potwór....już tak dawno nie grałem, że nie pamiętam poprostu :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Dzizas ale jaki stateczek? Tego z Junon (minigierka co jest) nie zatopiłam, a wiem ze jest zatopiony samolt z ktorym mam problem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Jo-Jo »

Chodzi mi o takiego statka potworka.....jest w podwodnym przejściu prowadzącym do tej bazy gdzie była huge materia....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

A to musze w takim razie poszukac dziada :| ale na razie Chocobsy, musze je tylko uszlachetnic (na Mime jednak czarny starcza :) ). No i przyda się wymasterowanie Mime :) :hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Dismaster »

Ja nie koxalem na pomaranczkach ani na dzbankach bo jak tam dotarlem mialem juz 98 lvl :)
i statystyki wykoxane na maxa (i rozjebalem Sephirotha Busted Swordem jest fajna jezda :D ) Ana postaraj sie zobaczyc dla wszystkich ostatnie limity bo naprawde warto ;)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Mam Omnislasha (hah! kozacki na maxa^^), Final Heaven, Cosmo Memory i biegam teraz z Yuffie w druzynie by moc ją nauczyc All Creation. Bo jak na razie zdobyła 3-1, a do 3-2 to przeciez niewiele trzeba (paru silniejszych wrogów i 6 razy wykonac 3-1). Dla reszty mam Highwinda (Cid), Chaos (Vincenta), Catastrophe (Barret). Tylko że nimi mam ogolnie 1-1, no co najwyzej 2-1 (Barret). Po prostu na 1 CD biegałam składem: Cloud-Tifa-Aeris no a pozniej na drugim Cloud-Tifa-Red XIII, a Yuffie brałam do druzyny by podlevelować ją i zaliczyć Wutai. I jakoś mi się ona teraz spodobała, wiec Cloud lata z pannami ;)


Swoją drogą jest jakis kod czy cos do FF7 na PC by moc dalej grac Aeris?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Dismaster »

Pewnie sa jakies metody ;) tak jak jakis koles pisal ze jest sposob zeby zagrac Zackiem w ostatniej walce :D :D bo mial wuja w Squaresof Europe i mu powiedzial co trzeba uczynic :rotfl: brzmialo nawet wiarygodnie ale szczerze watpie. Mialem ta wypowiedz na kompie ale juz ja usunalem tak bym wam wkleil
Ostatnio zmieniony 09-05-2008, 13:21 przez Dismaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Ana a jaki masz problem z dostaniem sie do zatopionego samolotu skoro na 3cd mozna tam siedziec do woli ?

A jesli chodzi o Aeris to z tego co mi wiadomo nie ma debug code na to zeby nia grac , za to na pewno sa gdzies pluginy pozwalajace na zmiane skor czy kolorow chocobo
Ostatnio zmieniony 20-07-2006, 16:27 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Dismaster w walke z Sephem Zackiem nie wierze, ale screen z walczącą Aeris przeciw Jenova Life widzialam
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Jo-Jo »

Otóż można zrobić tak, żeby mieć Aeris w teamie po jej dramatycznej śmierci pod koniec CD1 ( ale spoiler :chytry: ), z tego co pamiętam, to na Gamefaqs jest nawet całkiem duży opis jak to zrobić :D .....a dokładniej poprzez kody Acion Replay'em......mało tego....dzieki temu, że się " odblokuje " Aeris później to w czasie gry można doświadczyć kilku zdarzeń, które nie miały miejsca normalnie, a które prawdopodobnie miały być we wcześiejszej wersji ( wiecie......w tej w której :
1. Aeris miała być od samiusieńkiego początku...i miała się nazywać wtedy Aerith
2. Tifa miała być dopiero od początku drugiego CD
3. ShinRa miała się nazywać ShiRa
4. Miało być ( uwaga......dla niektórych to może być szok.... ) możliwe WSKRZESZENIE AERIS
5. Wogóle jeszcze pare rzeczy miałobyćinnych, ale nie pamiętam już jakich.....aha mam....zamiast tęczoweg onapisu LIMIT miał być zielony napis SPECIAL.....

to tyle......


Ale jak może i zdążyliście zauważyć, AR = PSX ..więc to tylko w wersji na PSX ......
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”