Seria FINAL FANTASY

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Chris »

a jednak gier robic do konca nie umieja skoro maja teraz napieta sytuacje, pytanie dlaczego?Finala trzeba porownywac bo to kolejna czesc 'serii' no i jak nie grac w ten fajnal to w jaki? Przeciez ludzie czekaja na pewien rodzaj gry a tu nagle zmieniaja wszystko i jak tu zyc? Jakos mnie ten ff13 nie ciagnie. A jesli bylby zrobiony na systemie ff12 to bym juz siedzial dawno i gral. I co tu robic? FF14 jest online, a gdzie nowy dobry fajnal? Ktos cos wie?
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

S-E wrzuciło listę tytułów które zobaczymy na E3:

Deus Ex: The Fall
Deus Ex: Human Revolution The Director’s Cut
Final Fantasy X | X-2 HD Remaster
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Kingdom Hearts HD 1.5 Remix
Lightning Returns: Final Fantasy XIII
Mini Ninjas
Murdered: Soul Suspect
Thief

+ info o oficjalnej zapowiedzi FF Next Gen (FFXV?) na E3
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: mg1987 »

KRELIAN pisze:Kingdom Hearts HD 1.5 Remix
Nie mogę zrozumieć jak ta seria zdobyła taką popularność żeby mieć tyle rimejków - słitaśny diznej i (miejscami mocno mroczny) final. Jak dla mnie ta mieszanka była lekko niestrawna. Wiem, że i diznej bywa mroczny, ale w KH tego raczej nie pokazali (come on! taki np. Hades jako czarny charakter? a co z Chernabogiem?)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Disney + masowa tęsknota za FF7 i prawie 20 mln opchanych sztuk licząc całą serię... też tego nie czaję ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Komandos »

A co jest z FF Versus XIII (czy jak to tam się nazywało)? Mam nadzieję, że nie olali tego całkowicie, bo to jedyny final w jakiego bym sobie zagrał.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Jednak na PS4 i XO. Pokaz na E3 mnie jakoś nie powalił, mogli pokazać coś więcej niż rynny. O podobnym systemie walki mówiło się już w 2k6... no ale to fajnal ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Chris »

jeszcze nie ogladnalem calego i nie siedzialem w serwisach, ja kto jest z z tym co pokazali : Ten final fantasy versus xiii to jest final fantasy xv? czy to dwie rozne gry Jakos tak zamioeszali ze sam neiwiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: wf6608 »

Chris pisze:Ten final fantasy versus xiii to jest final fantasy xv?
Tak jest. Final Fantasy Versus XIII to teraz Final Fantasy XV.

Co do samego pokazu, - gra wygląda bajecznie, ale jak będzie działał ten system? Czy zostało jeszcze miejsce na elementy RPG? I gdzie eksploracja, bo trailery na razie nie wskazują na jej obecność? Póki co, to wszystko wygląda mi na przerost formy nad treścią. Całe szczęście, że jest jeszcze Monolith ze swoim X...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

wf6608 pisze: Co do samego pokazu, - gra wygląda bajecznie, ale jak będzie działał ten system? Czy zostało jeszcze miejsce na elementy RPG? I gdzie eksploracja, bo trailery na razie nie wskazują na jej obecność? Póki co, to wszystko wygląda mi na przerost formy nad treścią. Całe szczęście, że jest jeszcze Monolith ze swoim X...
Patrząc na takiego MGSa, Ryse czy Thiefa powiedziałbym, że wygląda co najmniej poprawnie. System ma być wzorowany na Kingdom Hearts z użyciem interakcji otoczenia (w tym ekipy z drużyny). Tyle że o tym systemie wiadomo już było 7 lat temu, ale sporo osób cieszy po prostu fakt o jakichkolwiek 'nowinkach'. Ja bym tu widział turówkę na wzór Vagranta lub Parasite Eve, ale pewnie będzie bardziej action niż rpg ;].

Eksploracja na pewno będzie, ale na drugim pokazie również nie widać otwartego świata. W najgorszy wypadku trzeba będzie odpalić XIV, ale bądźmy dobrej myśli...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: TeeVar »

Pozyjemy zobaczymy
Square Enix: PC version of Final Fantasy XV "undecided". According to Square Enix's chief technology officer Yoshihisa Hashimoto, if a PC version were to be released, it would require an expensive machine to run. Hashimoto said that the company was waiting to gauge audience demand before making a decision on a PC version. Hashimoto added that FFXV is being developed in a PC environment and that platforms that support DirectX 11 will be likely candidates for the game.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: mg1987 »

Kto pierwszy ten lepszy - mam klucz na betę FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn, ale nie będę miał czasu grać (niestety zabieram część pracy do domu teraz).


Edit
Nieważne, już oddałem.
Ostatnio zmieniony 19-06-2013, 22:22 przez mg1987, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Chris »

ps3?
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: mg1987 »

PC.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Chris »

nie mam
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”