Odpowiedz do tematu
Seria FINAL FANTASY
Autor Wiadomość
Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 20-05-2007, 11:33   

LINK

Video solucja do FF8, FF10, 10-2 z tego co wylapalam :) do tego popierdolki pokroju summony z FF7, limit breaki itp

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 01-06-2007, 14:13   

jesli ktos jeszcze nie widzial - https://www.youtube.com/watch?v=wwLrgxtALWs :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 01-06-2007, 15:12   

Final Fantsy ta seria jest ze mną od dziecka, pierwszy final wyszedł w 87 r. Jako małolat strasznie się jarałem nowymi częściami, masa czasu na pakowanie postaci, super ekwipunek, i unikalne przedmioty. Przeszedłem wszystkie części i najbardziej nie podszedł mi XII chyba z całkowite zmienienie stylu i systemu.Ten fajnal poza Vagrantową grafiką nie dorasta tej grze do pięt bo Ashley to był killer, a nie jakieś chuchro jak Vaan. Najwięcej grałem w VI, VIII, X i Tactics'a. Teraz fajnale zamieniłem na God Of War'a i Devil May Cry. Jeśli nie zrobią finala z dorosłą i mroczną fabułą gdzie krew leje się hektolitrami i główny Hero powyżej 20 lat to raczej nie zagram bo mam dość ratowania świata przez 20 lat swego życia chce nim w końcu zawładnąć.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 01-06-2007, 15:28   

jesli skonczyles wszystkie finale to powinienes wiedziec ze najgorszy lub jak kto woli odstajacy od reszty byl zdecydowanie FF: MystiQ Quest (nawet w legendy gralo mi sie lzej). no chyba ze faktycznie grales w niego jako czterolatek to jeszcze moge zrozumiec - ja w tamtym okresie konczylem multum podobnych gierek na c64 i tez do dzis mam z nimi mile wspomnienia :)

ffxii z kolei bylaby na pewno najlepsza czescia gdyby nie fabula ktora z drugiej strony wciaz nie jest najgorsza na tle wczesniejszych ffow. system, muza , questy i przeciwnicy stoja na wysokim poziomie . inna sprawa ze i ja oczekiwalem po niej znacznie wiecej.

co nie zmienia faktu ze i tak najlepszy jest Xenogears :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 01-06-2007, 16:14   

KRELIAN napisał/a:
co nie zmienia faktu ze i tak najlepszy jest Xenogears :P

SPOJLER !!!

Fakt Xenogears był genialny nie dość, że system był genialny to ta nie przeciętna fabuła z roztrojeniem jaźni Fei'a i ciekawe spojrzenie na religię i stworzenie człowieka jako części zamienne boga no i mechy :) Ogólnie bardzo dobrze wspominam tą grę, może nawet znowu w nią zagram :D

kur** NO JA PIERDOLE BEZ SPOILEROW TO NIE ŁASKA?!

WIELKIE SORY TO SIE NIE POWTÓRZY :)

wybacz, ale po prostu nie przeszłam gry (zapewne nie ja jedna)_, a wolalabym niektorych rzeczy dowiedzic sie sama, a spoilery i tak trzeba oznaczac, pisalismy o tym pare postów w gore, sorka za literowki ale nie patrze co pisze aby nie przeczytac tamtego posta do konca ;) mam nadzieje ze napisalam czytelnia :D
Ostatnio zmieniony przez Ana 01-06-2007, 19:37, w całości zmieniany 3 razy  

Ana 
Friend

Wysłany: 04-06-2007, 21:54   

http://www.mydatabus.com/...sVIIVIIIIXX.rar

ciekawostka dla niektorych, nutki do paru utworkow z FF7-10 :)

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 05-06-2007, 04:51   

Szukałem ostatnio nut z FF X-2 (konkretnie z "Eternity ~Memory of Light and Waves~"), teraz tylko trzeba by znaleźć chwilę, żeby usiąść i spróbować to zagrać :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Boo$ 
Użytkownik

Wysłany: 05-06-2007, 21:05   

ja chcialbym pomotac w ffX :(

ale jesccze nawet nie ma emu i mozliwee z enie bedzie na pc :/

a tak w ogole ff jest wyrabanee.. najbardziej podoba mi sie ffVII >> cloud i ten noo sephidoo :lol: ^^

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 06-06-2007, 17:21   

Final Fantasy jest fajną grą, ale kto teraz ma czas grać w eRPeGa jakieś 70 godzin by grę przejść, a jakieś 2x lub 3x więcej by wszystko wypakować ? Większość ludzi woli jakąś szybką gierkę którą przejdzie w 10 godz. Każdy ma swoje obowiązki i nie ma dużo czasu na granie. Nie mówię, że RPG to złe gry tylko brakuje czasu by w nie zagrać. Kiedyś byłem pasjonatem, a dziś nie mam spokoju nawet w kiblu. Pamiętam jak miałem 400 godz. w Front Mission 3, albo wszystko z damaskusa w Vagrant Story :D Dobre czasy.

Słyszeliście Piano Collection z FF8 ? Osobiście mój ulubiony soundtrack :)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 06-06-2007, 17:46   

W FF13 Shiva będzie transformerem - będzie się zamieniała w motocykl, podobnie jak jej siostra.

btw: to nie jest joke

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 06-06-2007, 18:22   

Yamada napisał/a:
W FF13 Shiva będzie transformerem - będzie się zamieniała w motocykl, podobnie jak jej siostra.

OMG :przestraszony: , a w FF VIII tak wspaniale wyglądała w innych częściach miała wg mnie trochę gorszy design, ale MOTOR ?... TRANSFORMER ?.......

Może nie będzie tak źle ;)

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 06-06-2007, 21:28   

Nie czytakem tego tematu ale FF7 byl moja pirwsza gra na PSX i po prostu "zakochalem" sie w tej serii zawsze lubilem w to pograc.Ale uważam ze FF7 byl najlepsza czenscia ze wzgledu na postacie fabule itd :D

Boo$ 
Użytkownik

Wysłany: 06-06-2007, 22:45   

aniaa jak chcesz ich wyczwiczyc too znajdz malaa wyspkee, kurczee niee pamietam za bradzoo.... gdzie.. ale powiem ci ze dostaniesz tam okolo 2500 EXP : ;)

:niepewny:

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 07-06-2007, 13:47   

ee tam znowu gorszy. W FFX też daje radę ze swoimi "dredami". Chłodna laska:P.

Niestety FFXII się troche spedalił i nie ma ładnych pań Esper:P. Fajna jest tylko panna towarzysząca Zalerze;].

Ana 
Friend

Wysłany: 07-06-2007, 15:51   

Boo$ napisał/a:
aniaa jak chcesz ich wyczwiczyc too znajdz malaa wyspkee, kurczee niee pamietam za bradzoo.... gdzie.. ale powiem ci ze dostaniesz tam okolo 2500 EXP : ;)

:niepewny:

ale o co cho? :D

IMO Shiva w 10 rlz :) a slynna Shiva z FF8 w ogole mi sie nie podoba :)