Odpowiedz do tematu
Seria FINAL FANTASY
Autor Wiadomość
Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 20-03-2013, 12:26   

To się nie godzi! To jest single nie multi, Ja chcę mieć taki sam system walki, klimat, fajną fabułe, ktory finał mi to zapewni ? FF13?
Qrde co to za shit ? 4/10 ? http://www.destructoid.co...ii-167136.phtml

Na gameranking FF12 Zodiac ma 93% a XIII tylko 84 wtf
ACTION ukradłeś mi możliwość czerpania przyjemności z grania w ff12!!!

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 20-03-2013, 17:44   

Akurat na privie FF11 grać można spokojnie w singlu i faktycznie najbliżej jej pod tym względem do 12. Również prowadzenie fabuły jest podobne - dużo zwiedzania, dojście do konkretnego celu i ruszenie fabuły - można się wciągnąć, bo i są npc i rasy, sporo questów pobocznych itd. Systemowo również jest podobnie - choć gambitów nie uświadczysz to możesz w pewien sposób zautomatyzować sobie komendy w zależności od klasy - nie warto ignorować tej gry bo jest jedną z najlepszych i jednocześnie niedocenionych FFów ever ;]. Teraz gdy są privy gra jeszcze bardziej idzie w kierunku singla (inna sprawa że tu zawsze było nastawienie na PvE).

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-04-2013, 13:32   

W końcu po dłuższej przerwie od serii zacząłem XIII-2. Za wcześnie na szerszy koment, ale póki co ujął mnie najbardziej 'słitaśny' utwór Chocobo w historii serii ;]

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 25-05-2013, 23:16   

https://www.youtube.com/watch?v=q8RuIXX4ntc

Niech ktoś w taki sposób po prostu zrimejkuje najlepszą cześć serii, gdyż zostaje w niej ujawniony sens ludzkiej egzystencji!!!

JJK 
Grand Master

Wysłany: 26-05-2013, 19:56   

Oj, jednak niech nic już nie remake'ują, chyba że skasują sobie pamięć związaną z produkcją gier do hmm... stanu z przed 2002 roku, zaczną ostro grać w FF od 1 do 10 i będą skupiać się na smaczkach, zamiast mega-epicko zwariowanych światach (w tym sterylnych jak szwedzka fabryka Domestosu), żyrandolo-podobnych istotach nadprzyrodzonych, zwrotach w fabule i akcji, godnych ostatnich 500 odcinków Mody na Sukces itd. Inaczej sens ludzkiej egzystencji nie będzie miał najmniejszego sensu;).

Chris 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-05-2013, 21:51   

Gdzie jest mój fajnal? gdzie on jest!? Przez Actiona nie dane mi było dokończyć wspaniałem podrózy po świecie FF12 w wersji Zodiac na ps2. Teraz mam ps3 i co mi pozostało? Ja chcę móć wyruszyć w kilkuset godzinną, pewną wyzwań i radości podróż pełną ściskających serducho zwrotó akcji i bolesnych rozłąk z kluczowymi postaciami. Gdzie jest mój fajnal, gdzie moja radość i zabawa, Gdzie ?! .... :(

mg1987 
Support

Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Wysłany: 27-05-2013, 00:02   

Chris napisał/a:
Przez Actiona nie dane mi było dokończyć wspaniałem podrózy po świecie FF12

Zjadł ci kartę pamięci, czy co?

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 27-05-2013, 01:02   

Brakowało mu kontrolera, wysłałem mu mate do tańczenia, nie był przygotowany na tak epicka przygodę.

A właśnie, jak tam ścieżka neo?

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 27-05-2013, 08:47   

Kefko!!! Mój Panie, wróć i znowu...

Spoiler:
zadaj pytanie o sens ludzkiej egzystencji, a po niemej odpowiedzi na tę retorykę, po raz kolejny zniszcz świat!!!

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-05-2013, 10:01   

Ta ocena jest kretynska. Gralem w FF13 dwa razy po 100 h i zdobylem all trofea. Gra jest mega, conajmniej 8/10.

Chris 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-05-2013, 11:19   

Widowmaker, jabys porownal FF12 zodiac, do ff13??
@Action, path of neo bym pogral, ale niestety tez wymaga pada ps2, albo/ nieprzerobionej konsoli. Jak pamietasz, moj super komp bez shaderow 2.0 nie odpali neo rowniez, Action, zmarnowales mi okres w zyciu!@!!!!!

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-05-2013, 11:32   

Ciężkie pytanie bo grałem tylko w FF12, w zodiac nie grałem. Ale skoro, z tego co czytam, jest tam 12 boardów zamiast jednego to gra moze byc spoko. FF12 nie skonczylem z powodu nudy. Kazda postac na koncu byla taka sama, bo byl tylko jeden board wlasnie.

I co z tego, ze na tym boardzie postaci startuja w roznych jego miejscach, skoro na koniec gry i tak kazda z nich bedzie miala wszystko (czyli to samo) odblokowane. Zero zroznicowania.

FF13 jest zupelnie inne. Walki sa znowu przenoszone na arene itp, rozwoj postaci moze i liniowy ale nie do konca, bo kazda postac nadaje sie do czegos innego (czego nie bylo pod koniec FF12).

FF13 jest teraz w takiej cenie, ze grzech nie zagrac. Naprawde.

Chris 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-05-2013, 17:03   

Mi właśnie przypadł do gusty ten system walki w czasie rzeczywistym, bez staroświeckiego przenoszenia do aren . Pytanie, czy walka to turówka w stylu - wszyscy stoją grzecznie w rzędzie i na zmianę atakują i wracają na miejscE?

JJK 
Grand Master

Wysłany: 27-05-2013, 20:26   

Zestawiać ze sobą FFXII z FFXIII to jak porównywać wór ziemniorów do wora cebuli;p.

Meanwhile, in the long forgotten realm:
https://www.youtube.com/watch?v=9vYMDCuS_lA

mg1987 
Support

Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Wysłany: 27-05-2013, 21:16   

JJK, O_o. Square to jednak gry potrafi robić. Żeby sekretów do odrywania starczyło na paręnaście lat.