Odpowiedz do tematu
Livebox 2.0 - PS3 - problem z graniem online
Autor Wiadomość
Adi_Rash 
Elite player

PSN ID: ADi_Rash
Zagram w: TTT2
Wysłany: 23-06-2013, 12:44   Livebox 2.0 - PS3 - problem z graniem online

Witam. (jeśli temat znajduje się w złym dziale, to proszę "nie bić" i przenieść)
Mam już dość i zwracam się z prośbą, ale najpierw opiszę problem...

Jestem "przymuszony" z korzystania z modemu Livebox 2.0 (szit jakich mało...), no i grając po prostu net w PS3 przymula jak cholera, albo w ogóle rozłącza co chwile.

Dodam, że przy połączeniu przez kabel konsola mnie informuje o braku funkcji UPnP (mimo, że w modemie ją włączyłem). Postanowiłem więc "odblokować porty", które według stron Sony i innych informacji z neta powinny pomóc, no ale nie zawsze pomagają...

Dodatkowo do PS3 dopisałem statyczny adres IP i ustawiłem je jako DMZ (co wg. ludzi w internecie powinno pomóc, powinno...)

Nie powiem, że z chęcią bym wyjeb@ł tego liveboxa przez okno, ale reszta domowników domaga się telefonu domowego, który nie działa na innym modemie (sprawdzałem).

"Gram" tylko w TTT2 na PS3, może ta gra wykorzystuje jakieś "szczególne" porty, nie wiem...

Może ktoś znałby jakiś sposób by mi pomóc, bo wku*wia "granie", kiedy większość czasu to łączenie się innymi ludźmi...
Pozdrawiam

EDIT: zapomniałem dodać, że "zapora sieciowa" jest w modemie włączona na poziom "niski"

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 23-06-2013, 16:06   

Tez korzystam w liveboxa 2.0 i wszystko dziala dobrze, o ile nikt inny w domu nie korzysta z neta w tym czasie. Probowales przywracac do domyslnych ?

Adi_Rash 
Elite player

PSN ID: ADi_Rash
Zagram w: TTT2
Wysłany: 23-06-2013, 16:33   

Ba, nawet kilka razy... Dodatkowo resetowałem PS3 do ustawień fabrcznych, modem i ogólnie mam dość problemów z tym czymś. W sumie już raz miałem wymieniany, a stary livebox 2.0 działał okej, a tego nie chce Orange wymienić, bo wszystko działa na komputerze, nawet monter sprawdzał na laptopie, a jak gry nie działają dalej tak nie działają

blaugrana20 
Grand Master

PSN ID: blaugrana20_PL
Zagram w: TTT 2
Wysłany: 25-06-2013, 15:09   

pobierz nowy soft do livboxa

Uploaded with ImageShack.us