Livebox 2.0 - PS3 - problem z graniem online

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Livebox 2.0 - PS3 - problem z graniem online

Post autor: Adi_Rash »

Witam. (jeśli temat znajduje się w złym dziale, to proszę "nie bić" i przenieść)
Mam już dość i zwracam się z prośbą, ale najpierw opiszę problem...

Jestem "przymuszony" z korzystania z modemu Livebox 2.0 (szit jakich mało...), no i grając po prostu net w PS3 przymula jak cholera, albo w ogóle rozłącza co chwile.


Dodam, że przy połączeniu przez kabel konsola mnie informuje o braku funkcji UPnP (mimo, że w modemie ją włączyłem). Postanowiłem więc "odblokować porty", które według stron Sony i innych informacji z neta powinny pomóc, no ale nie zawsze pomagają...

Dodatkowo do PS3 dopisałem statyczny adres IP i ustawiłem je jako DMZ (co wg. ludzi w internecie powinno pomóc, powinno...)

Nie powiem, że z chęcią bym wyjeb@ł tego liveboxa przez okno, ale reszta domowników domaga się telefonu domowego, który nie działa na innym modemie (sprawdzałem).

"Gram" tylko w TTT2 na PS3, może ta gra wykorzystuje jakieś "szczególne" porty, nie wiem...

Może ktoś znałby jakiś sposób by mi pomóc, bo wku*wia "granie", kiedy większość czasu to łączenie się innymi ludźmi...
Pozdrawiam

EDIT: zapomniałem dodać, że "zapora sieciowa" jest w modemie włączona na poziom "niski"
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Livebox 2.0 - PS3 - problem z graniem online

Post autor: Frizen »

Tez korzystam w liveboxa 2.0 i wszystko dziala dobrze, o ile nikt inny w domu nie korzysta z neta w tym czasie. Probowales przywracac do domyslnych ?
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Livebox 2.0 - PS3 - problem z graniem online

Post autor: Adi_Rash »

Ba, nawet kilka razy... Dodatkowo resetowałem PS3 do ustawień fabrcznych, modem i ogólnie mam dość problemów z tym czymś. W sumie już raz miałem wymieniany, a stary livebox 2.0 działał okej, a tego nie chce Orange wymienić, bo wszystko działa na komputerze, nawet monter sprawdzał na laptopie, a jak gry nie działają dalej tak nie działają
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Livebox 2.0 - PS3 - problem z graniem online

Post autor: blaugrana20 »

pobierz nowy soft do livboxa
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”