Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

ODPOWIEDZ
SunnyMuffinZ
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04-07-2013, 20:13

Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Post autor: SunnyMuffinZ »

Witam, mam pewien problem dotyczący gry Mortal Kombat, dokładnie portu PC. Zakupiłem ją w preorderze przedwczoraj (no, to już w sumie nie taki pre). Zainstalowałem grę, świetnie, działa. Ładny napis Mortal Kombat, Scorpion walnął Sub Zero w pysk. Okay. Pograłem trochę, nagle stwierdziłem, że może pogram sobie mecz online. Niestety, po połączeniu się z oponentem gra przystopowała, mimo, że muzyka nadal działała, znaczy, że nie przycięła się w jednym momencie i nie zapętlił się ten kawałek. Chciałem uruchomić grę jeszcze raz, ale niestety, ale napotkało mnie rozczarowanie. Pojawił się splash, obramowanie avatara zrobiło się zielone na chwilę, potem znów wróciło do niebieskiego. Restart - nie pomógł, instalowanie jeszcze raz - nie pomogło, usunąłem steama, nic, aktualizacja sterowników, także...pisząc ten post skanuję komputer. Może on widzi jakiś problem (czyli niechcianych gości). Z góry chciałbym też powiedzieć, że nie zamierzam formatować komputera...proszę was wszystkich o pomoc, nie mam zielonego pojęcia co robić
Konfiguracja mojego komputera wygląda następująco:
Obrazek
Ach, tak, byłbym zapomniał. Pliki również są spójne, przynajmniej tak steam twierdzi
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Post autor: mg1987 »

Spróbuj tak, odpal okienko uruchom (skrót windows+r), wpisz %appdata% i daj ok (albo po prostu znajdź folder AppData/Roaming). Znajdź folder MKKE i usuń z niego plik options.ini. Możliwe, że coś nie tak z ustawieniami, a że gra trzyma je w zewnętrznym folderze odinstalowanie nie pomogło.
SunnyMuffinZ
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04-07-2013, 20:13

Re: Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Post autor: SunnyMuffinZ »

Kurcze, działa! :padam: Jestem ci winny piwo :D
Jeśli ktoś gra - zapraszam na steam: SunnyMuffinZ
wojowniczyja
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 29-05-2015, 13:07

Re: Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Post autor: wojowniczyja »

Też miałem kiedys taki problem, ostatecznie musiałem rozwiązać go dzwoniąc na infolinie wydawcy.
Centrifan
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02-09-2016, 12:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Post autor: Centrifan »

Jest tu jeszcze ktoś chętny do pogrania?
:)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Post autor: Dumian »

Bardziej w MKX, ale zobacz nowsze wpisy z tego tematu.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
rudko
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08-09-2017, 14:19

Re: Mortal Kombat Komplete Edition PC - nie bangla!

Post autor: rudko »

mg1987 pisze:Spróbuj tak, odpal okienko uruchom (skrót windows+r), wpisz %appdata% i daj ok (albo po prostu znajdź folder AppData/Roaming). Znajdź folder MKKE i usuń z niego plik options.ini. Możliwe, że coś nie tak z ustawieniami, a że gra trzyma je w zewnętrznym folderze odinstalowanie nie pomogło.
.wszystko dziala dzieki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”