pomocy! problem ze sterowaniem Xbox 360

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asmoroth
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-06-2011, 12:46
Lokalizacja: Katowice
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

pomocy! problem ze sterowaniem Xbox 360

Post autor: asmoroth »

błagam o pomoc. jak wiadomo nie od dziś na xbox ciężko się gra w tekkena na krzyżaku więc wymasterowałm sobie grę na gałce. nauczyłem się bez przesady świetnie grać używając sticka w tekken 6. przyzwyczaiłem się bardzo, nauczyłem się combo, juggli itp...dziś kupiłem TTT2 i płakać mi się prawie chce. sterowanie na gałce jest zepsute. nie dział kierunek "w tył", większość akcji z ukosami nie wchodzi, a postać nie reaguje poprawnie...Powiedzcie mi czy to znany bug? może jest jakaś łatka, aktualizacja czy coś? niech odpowie ktoś kto gra właśnie na gałce...a może to moja konsola jest zepsuta?
Awatar użytkownika
sinner_pl
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 10-10-2010, 00:26
Ogrywam: TTT2, Tekken 6
Kontakt:

Re: pomocy! problem ze sterowaniem Xbox 360

Post autor: sinner_pl »

Sprawdziłem. U mnie sterowanie na gałce działa. Aczkolwiek, nie wiem jak można dashowac na gałce o_O
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: pomocy! problem ze sterowaniem Xbox 360

Post autor: mg1987 »

A uwierz, da się. :P
Awatar użytkownika
asmoroth
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-06-2011, 12:46
Lokalizacja: Katowice
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: pomocy! problem ze sterowaniem Xbox 360

Post autor: asmoroth »

sinner, a posiadasz wersję gry z taką grubą książeczką i kolorowymi komiksowymi obrazkami czy cieniutką, bardzo skromną? ja dorwałem całkowicie nową w folii ale właśnie z jakąś cieniuteńką książeczką i zastanawiam się czy to nie była jakaś lipna partia.
a grać na gałce jak się przyzwyczaisz to da sięnawet dużo lepiej niż na krzyżaku ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”