Czy ktokolwiek tutaj gra w tekken 6 na xbox?

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asmoroth
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-06-2011, 12:46
Lokalizacja: Katowice
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Czy ktokolwiek tutaj gra w tekken 6 na xbox?

Post autor: asmoroth »

Chciałbym pograć z kimś online lub nawet offline :D Setki godzin w practice, miliony walk w ghost battle, a później umiejętności nie mam jak sprawdzić bo żaden z kumpli nie ma takiej zajawki na tekken jak ja :P
online przeważnie łączy mnie z azjatamu czy innymi odległymi krainami. niestety gra laguje tak, że kilka razy rzuciłem padem przez pokój :P
Myślę, że jak zagram z kimś z okolicy to problem zniknie...
Tylko czy ktoś gra w ogóle oprócz mnie w tekkenika na xboxie?
I czy w sumie ktokolwiek jeszcze gra w Tekken 6 po wyjściu Taga?
Bukorl
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 10-07-2014, 23:03

Re: Czy ktokolwiek tutaj gra w tekken 6 na xbox?

Post autor: Bukorl »

Nie wiem, czy to jeszcze aktualne, lecz ja mam Tekkena 6 na X360. Grałem trochę online, ale Xbox Live jest strasznie drogie (przynajmniej na moje realia). Zdążyłem tylko Paulowi wbić Mastera, czy jakoś tak ;p. Szukałem ostatnio informacji, czy da radę wbijać wyższe rangi offline. Znalazłem gdzieś cynk, że podobno trzeba naparzać non-stop w Ghost Battle oraz w Arcade i że w taki sposób nawet offline można wbić rangi, tylko że zajmuje to od groma więcej czasu niż online. Jednak okazało się to być nieprawdą - tzn. ja sam tego nie sprawdzałem, ale później po prostu znalazłem stos komentarzy i opinii o tym, że to właśnie nieprawda i że jedynym sposobem podniesienia sobie rangi pow. 1st Dan jest granie online, co wg. mnie jest jawną niesprawiedliwością. Z tego powodu, Tekken 6 jest bijatyką, przy której spędziłem chyba najmniej czasu (z pewnością najmniej, porównując z resztą Tekkenów, ale nie jestem pewien na 100%, czy np. w Mortal Kombat nie grałem jeszcze krócej ;p). Ja jestem z woj. pomorskiego, tak jakby co...
Awatar użytkownika
Młody
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 29-07-2007, 17:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ogrywam: TTT2, MK9
Kontakt:

Re: Czy ktokolwiek tutaj gra w tekken 6 na xbox?

Post autor: Młody »

Pora się przesiąść na TTT2, a jak chcesz grać online to pora uzbierać na XBL: 5 dych na 3 miesiące chociażby nie są dużym wydatkiem.
paul_w-ch
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 25-03-2014, 17:16
Kontakt:

Re: Czy ktokolwiek tutaj gra w tekken 6 na xbox?

Post autor: paul_w-ch »

Niestety wyzsze rangi mo¿na zdobyc tylko online.Ciesze sie ze na ps3 moge grac online ciagle i nie place za to.
Pozdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”