Bryan Fury

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Bryan Fury

Post autor: Dumian »

Piszcie tutaj wszystko na temat Bryana: strategie gry, juggle itp.

Spis podstawowych technik postaci
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Bryan Fury

Post autor: vho »

Zróbcie to na versusie: g/p+4, 1, 1, 1, 1, p,p+2 :D

A swoją drogą standardziki to:

g/p+4, 1, p+4,3,4

g/p+4, d/p+1,1,1,1,2.

Gra tu ktoś Bryanem wogóle?
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Bryan Fury

Post autor: Jo-Jo »

Ja gram od czasu do czasu :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bryan Fury

Post autor: Aserot »

Bryn ma duży potecjął ale osobiście uważam że w moich rączkach nie jest odpowiednio wykożystany, ale i tak lubie nim zagrać:

tutaj moje ulubionych akcje:

d/f+3, WS+3, 1, f,f+2 (wiem że proste ale podczas vs online mi jakoś nie siada)
CH WS+3, b+2,1 b+2,1,2 (standart)
qcf+2(ws+2)~b+2, 1, 1, f,f+2
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Bryan Fury

Post autor: vho »

Ej, a co robita po WS+1?

Zauważyłem, tak swoją drogą, że na klawiaturze dość łatwo siada ciężka do zrobienia na padzie/sticku akcja: WS+3, WS+2~t+2_p+2 (i kontynuacje of koz)... można qmplom dla szpanu pokazać^^
wiem że proste ale podczas vs online mi jakoś nie siada
Podczas versusów online dużo, oj dużo rzeczy nie siada tak jak powinno :kwasny: Ale fun jest mimo wszystko!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bryan Fury

Post autor: Aserot »

Podczas versusów online dużo, oj dużo rzeczy nie siada tak jak powinno Ale fun jest mimo wszystko!
Fakt któremu nie można zaprzeczyć.

A po WS+1 to robię:
1, t+2,1,2_4 (czyli nic nowego)
1+2
1, p+4,3,4
4, 1, p,p+2
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Bryan Fury

Post autor: KRELIAN »

o tak , Bryanem w tk3 online nie wyszedl mi jeszcze zaden juggle a ci ktorzy widzieli mojego lawa wiedza ze to nie powinien byc problem :) , jesli mialbym jeszcze dodac to tej listy jakichs nieszczesnikow to spokojnie moglbym wymienic julke , jin i henka (oczywiscie mowie wylacznie o graniu na klawie:P )

co ciekawe na klawie taunty wychodza mi nie tyle lepiej co wygodniej , bo tam musze buferowac 3 a tutaj wciskam trzy przyciski pod rzad i gra gitara :)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Bryan Fury

Post autor: Aserot »

Musz przetestować ale raczej na klawierke się nie przestawie :P. Kerlian daj cynk jak już bedziesz miał pada chetnie polatam na ekranie :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Bryan Fury

Post autor: Pitrex »

Ci co widzieli mój filmik PITREX COMBO MOVIE ACT.1 to wiedzą co potrafie Bryan'em :hyhy: a tak a propo jak Jack-5 w T5 rzuci gdzieś Bryan'a na 10M to wtedy jest taki zaczepisty śmiech (bryana :P)
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Pitrex, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Bryan Fury

Post autor: vho »

Podobnie, jak go któraś z sióstr nadepnie... wynika to z jego choroby psychicznej:D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bryan Fury

Post autor: KingKY »

Pitrex pisze:Ci co widzieli mój filmik PITREX COMBO MOVIE ACT.1 to wiedzą co potrafie Bryan'em :hyhy: a tak a propo jak Jack-5 w T5 żuci gdzieś Bryan'a na 10M to wtedy jest taki zaczepisty śmiech (bryana :P)
Znowu sie naraże, ale trzeba wkońcu go uświadomić, to sprawa nie cierpiąca zwłoki :)

Z PITREX COMBO MOVIE ACT.1 wiem, że bryanem nic nie umiesz :kwasny: no i na koncu juggl paula w ktorym po prostej wybitce nie weszły ci te 3 nogi to porażka, jak już robisz filmy bez treści to chociarz o nich nie rozpowiadaj :chytry:

Jeśli sie myle, społecznoscio tekkenowa prosze mnie pojechac, ale jesli mam racje prosze mi ją przyznac :D
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Bryan Fury

Post autor: Arucardo_1 »

COŚ na pewno umie co udowodnił na TTT, sypiąc jak z rękawa juggle d/p+3, g/p+3, d+3,2, p+1, p,p+2 który może nie jest ekstremalnie trudny ale wielu graczy (DOBRYCH graczy którzy to umieją) obawia się to na turniejach stosować stosować i robią pewniejsze d/p+3, g/p+3, d/t+2, p+1, p,p+2 - zatem coś umie... żeby ocenić jego poziom musiałbym się zmierzyć z nim (widziałem tylko jak rozwalił Duo, ale Duo jest masakrowany przez całą toruńską czołówkę zatem ciężko mi na tej podstawie jego poziom oceniać...)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bryan Fury

Post autor: KingKY »

d/f+3 u/f+3 d+3,2 1 f,f+2 ten juggl to łatwizna :znudzony: chyba bodajrze jedno cherlawe f po d+3,2 i reszta wchodzi poprostu zawsze

Niech spróbuje d/f+3 ws3 ws3 ws3,3+4 bo to już coś

Arucardo pisze:może nie jest ekstremalnie trudny ale wielu graczy (DOBRYCH graczy którzy to umieją) obawia się to na turniejach stosować
"Obawia sie stosować", to co ma mówić gracz kingiem z ISW(I Spierdoliłem Wybitke), które w połączeniu z trema tekknową jest bardziej nieprzewidywalne od pogody :/

Pitrex sie za dużo chwali w porównainu do swojego "skilla", a każdy wie jak sie takie zachowanie nazywa :hyhy:
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Bryan Fury

Post autor: Arucardo_1 »

KingKY pisze:d/f+3 u/f+3 d+3,2 1 f,f+2 ten juggl to łatwizna
Mówię co widziałem (tamten juggle wychodzi mi często ale ja Bryckiem nie gram, więc się nie znam), że wielu graczy go nie stosowało.

Zresztą mówię, co do skilla Pitrexa to musialbym z nim zagrac (może się uda na pierniconie)

A Pitrex combo movie vol. 1 nie udało mi się ani razu odpalić na moim złomie :/ więc nie oceniam
KingKY pisze:"Obawia sie stosować", to co ma mówić gracz kingiem z ISW
King jest postacią raczej dla zaawansowanych graczy... a tacy są w stanie zrobić ISW bez większego problemu (jak grałem z Cigenem to miał skuteczność wykonywania ISW 100%)... no niestety ci, którzy mają z tym problemy muszą ćwiczyć... lub zmienić postać. Smutne, ale prawdziwe... :(
KingKY pisze:Niech spróbuje d/f+3 ws3 ws3 ws3,3+4 bo to już coś
Nie gram Brycem więc nie wiem jak trudny jest to juggle... ale jeśli jakoś bardzo trudny to powiem Ci krótko jedną słynną regułę dot. juggli: :)

"Na fajne czy trudne juggle to można sobie wyrywać dziewczyny, ale na turniejach stosuje się juggle mocne i jednocześnie w miarę łatwe" ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Bryan Fury

Post autor: Paul vs Picollo »

Ja tez nie gram Bryanem nie jest on odpowiednia postacia dla mnie :P
chociaz jeszcze nie widzialem tak naprawde co on potrafi.

Oen: W tym dziale nie omawiamy tego czy dana postac lubisz, a opisujemy techniki gry
Ostatnio zmieniony 23-06-2006, 15:48 przez Paul vs Picollo, łącznie zmieniany 1 raz.
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”