Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Dumian »

Myślę, że warto dodać też jakieś info odnośnie zgrywania, dlatego korzystając z okazji zarzucam link do poradnika:
viewtopic.php?p=69587#69587
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Zachariasz »

Aserot postanowił, że zdąży jeszcze na pierwszą turę Ligi. Czy będzie ostatnim który się dzisiaj zgłosi?

<br><br>

A nas w międzyczasie czeka pierwsza, pasjonująca zmiana regulaminu. Uległ zmianie punkt szósty.
[Spoiler ]
  • 6. Liga odbywa się w systemie dwufazowym, każda z faz trwa 7 dni.
    • A. faza zgłaszania - gracze nagrywają swoje comba i umieszczają URL do filmiku w tym temacie
      B. faza oceniania - użytkownicy forum głosują w tym temacie na swoje ulubione comba.
Oraz dodane zostały punkty 9a i 9b
[Spoiler ]
  • 9a. W fazie ocenania można zagłosować na co najwyżej dwa comba.
    9b. W przypadku oddania dwóch głosów, oba z nich są równo warte. Oddanie pojedynczego głosu oznacza zrezygnowanie z zagłosowania na drugie combo. Pojedynczy głos nie jest warty podwójnie
Ogólne podsumowanie zmian:
Od teraz głosujemy na maksymalnie dwa comba, nie ja poprzednio - tylko jedno. Można zrezygnować z głosowania na drugie combo, jednak wtedy oddany głos NIE liczy się podwójnie
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: mg1987 »

W takim razie - głos oddaję na SubZero i Kleofasa.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Action »

Zdecydowanie Kleofas i Adept
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Martins »

Można jeszcze oddawać głosy w pierwszej rundzie? Jeśli tak to: Adept (fajna akcja), Aserot (lubię FF).
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Zachariasz »

Kleofas pisze:zastanawiam sie czy taka nowoczesna gra moze byc XD
Może być KAŻDA gra która jest bijatyką 2D, jeżeli nie jest tzw. chodzoną bijatyką. Zresztą parę gier pseudo-3D a la FUC też bym był skłonny uznać.
Martins pisze:Można jeszcze oddawać głosy w pierwszej rundzie?
Tak, właśnie w TYM tygodniu oddajemy głosy na filmiki z POPRZEDNIEGO tygodnia. W NASTĘPNYM tygodniu będziemy głosować na filmiki z TEGO tygodnia.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: mg1987 »

Drobne porządki zrobiłem (nic osobistego, takie dyskusje lepiej prowadzić w innym temacie). Poleciał post Chrisa z oddanym głosem więc go zacytuję:
Chris pisze:Oddaje głos na na Kleofasa i Adepta. W tej rundzie oni rozwalili konkurencje.
Ponadto link do tegoż (jakby ktoś wietrzył oszustwo): viewtopic.php?p=80560#80560
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Aserot »

Kleofas i Adept dali ostro :D oddaje głos na chłopaków.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Zachariasz »

[center]Wytypowałeś zwycięzcę? Masz szansę wygrać nagrodę!



Od teraz Liga Nano-CMV 2D jeszcze bardziej pasjonująca! Wystarczy, że zagłosujesz na swoje ulubione kombo, a masz szansę na wygranie gry![/center]



Zasady są proste:
Raz na 3 tygodnie wśród 10ciu osób, które zdobyły największą ilość punktów głosując na nadesłane komba, wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma grę w jednym z wiodących serwisów elektronicznej dystrybucji.

W puli znajdują się takie hity jak:
-Crisis 2
-Medal of Honor
-Mirror's Edge
-Red Alert 3 Uprising
-oraz wiele, wiele innych.

Jak zdobywać punkty?
Wystarczy, że zagłosujesz na swoje ulubione komba. Za każdy typ, który w rezultacie znajdzie się na podium otrzymasz 5 punktów,a za każdy poza podium 1 punkt.

[center]Nie trać czasu, zagłosuj już dziś i zgarniaj nagrody!

[/center]

Konkursem są objęte również osoby, które oddały głos w ciągu minionego tygodnia
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: JJK »

Moje typy: Kleofas (technika) i Aserot (widowiskowość + za samo GD).

Rozumiem że jakby mnie naszła chęć do wypocenia jakiejś przaśnej kombinacji, mogę dołączyć do ligi w dowolnej turze? Nie chcę w ten sposób nic deklarować, ale też to może być pytanie pomocnicze i warto umieścić o tym wzmiankę w regulaminie, co może zachęcić jeszcze jakiegoś zawadiakę do rankingu, bo w obecnym stanie nie jest to jasne (chyba że nie ma takiej możliwości?)

BTW. Zachariasz i Kleofas to też imiona wczesnych papieży... czyżby więc Zachariasz występował w lidze pod innym nickiem?!! ;p
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: mg1987 »

Możesz dołączyć w dowolnej chwili, tylko wiadomo - chcesz mieć szansę na wysoką lokatę w lidze to trzeba brać udział regularnie. Ale jeśli tylko chcesz się pochwalić fajnym combosem to też będzie ok.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: JJK »

mg1987 pisze:Możesz dołączyć w dowolnej chwili, tylko wiadomo - chcesz mieć szansę na wysoką lokatę w lidze to trzeba brać udział regularnie. Ale jeśli tylko chcesz się pochwalić fajnym combosem to też będzie ok.
Ani nie chcę brać udział regularnie, ani nie chcę się niczym chwalić. Po prostu, moim zdaniem, fajnie by było nawet tak "gościnnie" wystąpić, skoro się już siedzi na forum z dyskusjami o bijatykach i gdy jest okazja na coś lżejszego niż turniej. Ale jak pisałem wcześniej, niczego nie deklaruję, obecnie mam jedynie taką małą chętkę, która równie spontanicznie, jak przyszła, może także odejść.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Zachariasz »

JJK pisze: Ani nie chcę brać udział regularnie, ani nie chcę się niczym chwalić. Po prostu, moim zdaniem, fajnie by było nawet tak "gościnnie" wystąpić, skoro się już siedzi na forum z dyskusjami o bijatykach i gdy jest okazja na coś lżejszego niż turniej. Ale jak pisałem wcześniej, niczego nie deklaruję, obecnie mam jedynie taką małą chętkę, która równie spontanicznie, jak przyszła, może także odejść.
Możesz przyjść kiedy chcesz i odjeść kiedy chcesz, bez żadnych zobowiązań, czy poręczycieli. Możesz zgłaszać kombo co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc, albo w rytm ciągu Fibbonaciego.

I cicho z tym drugim kontem, bo jak się wyda to mnie zbanują i będzie po lidze.
Kleofas
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 16-10-2007, 18:50
Lokalizacja: Nisko

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Kleofas »

Tak tak Zach, chcialbys abym ja byl twoim drugim kontem :D sry za spam juz siedze cicho :P
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Liga nano-CMV 2D - dyskusja

Post autor: Zachariasz »

Tak, tak proszę państwa, druga tury naszej wspaniałej Ligi Nano-CMV 2D dobiega końca, ale to nie powód, aby się smucić bowiem mamy dla Was kolejną garść nowości!

Po pierwsze postanowiliśmy od teraz nagradzać wszystkie nadesłane filmiki. Dlatego każdy użytkownik, który zgłosi swoje kombo dostanie pod koniec tury 0.5 (punktu) niezależnie od ilości głosów, które zdobył. U nas nikt nie przegrywa!

Po drugie, mając na uwadze wasze pomysłu i sugestie, od początku kolejnej tury (tj. od 17.11.2013) postanowiliśmy utajnić system głosowania. Od jutra nie głosujemy w temacie, ale wysyłając prywatną wiadomość do użytkownika LigaNanoCMV-2D. Wszystkie w ten sposób nadesłane głosy zostaną ujawnione dopiero pod koniec tury.


Podsumowując:
+za nadesłanie filmiku dostajesz punkty, niezależnie od miejsca
+NIE oceniamy poprzez pisanie postów
+oceniamy poprzez wysłanie PW do użytkownika LigaNanoCMV-2D

Formalnie:
Uległy zmianie punkty 6 oraz 10
[Spoiler ]
  • 6. Liga odbywa się w systemie dwufazowym, każda z faz trwa 7 dni.
    • A. faza zgłaszania - gracze nagrywają swoje comba i umieszczają URL do filmiku w tym temacie
      B. faza oceniania - użytkownicy forum głosują na swoje ulubione comba poprzez wysłanie Prywatnej Wiadomości do użytkownika LigaNanoCMV-2D
    10. Zwycięzca danej tury otrzymuje 10 punktów ligowych. Uczestnik który zajął II-gie miejsce otrzymuje 5 punktów, III-cie miejsce skutkuje przyznaniem 2 punków. Każda pozostała osoba otrzymuje 0.5 punktu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”